مدافعان ایرانی در مسابقات آسیایی جام جهانی

به گزارش خبرگزاری فارس، شبکه آمریکایی «امید نور افکن» که می تواند در پست دفاع از چپ یا هافبک دفاعی بازی کند، روندی است که تیم ملی ایران می تواند دنبال کند.

رسانه های آمریکایی نوشتند: ایران در سال های متوالی بازیکنانی که به اندازه کافی خوب بوده اند تا جایی برای خود در فوتبال اروپا پیدا کنند. امید نورافکن می تواند نفر بعدی باشد که بازیکنانی چون مهدی طارمی و سردار می شود. سنجش و علیرضا جهانبخش گفت.

Spotlight 25 ساله است و به دور از استعدادی نابالغ است. او قبل از آن تجربه مختصری داشت.شارلوا» بلژیک در لیگ حضور داشته است. نورافکن خود را دارد که بازی در چند پست را دارد، حالا در لیگ برتر ایران به سپاهان بازگشته و را به عنوان یکی از بازیکنان باثبات لیگ خلیج فارس ایران معرفی کرده است.

Spotlight خود را به عنوان یک دفاع چپ و همچنین یک هافبک دفاعی وفق داده است. امید در ترکیب ثابت یاران امکان پذیر است.کارلوس کی روش» در تیم ملی ایران، اما بازیکنی وجود ندارد که می‌تواند به عنوان عامل جایگزینی تأثیرگذار باشد.

ESPN همچنین از اکرم عفیف بازیکن تیم ملی قطر پرسید:فراس تیم ملی عربستان سعودی البارقانتنهامنحفره کوچک کوبولی کانگ این کره ژاپنی و هافبک جنوبی به عنوان ستاره های جوان تیم های آسیایی در جام جهانی قطر معرفی شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.

The post مدافعان ایرانی در مسابقات آسیایی جام جهانی اولین بار در دایت سلامت پدیدار شد.