مدافعان ایرانی در مسابقات آسیایی جام جهانی


به گزارش خبرگزاری فارس، شبکه آمریکایی «امید نور افکن» که می تواند در پست دفاع چپ یا هافبک دفاعی بازی کند، روندی است که بزرگان تیم ملی ایران می توانند دنبال کنند.

رسانه های آمریکایی نوشتند: ایران در سال های اخیر بازیکنانی داشته که به اندازه کافی خوب بوده اند تا جایی برای خود در فوتبال اروپا پیدا کنند. امید نورافکن می تواند نفر بعدی باشد که جایگزین بازیکنانی چون مهدی طارمی و سردار می شود. سنجش و علیرضا جهانبخش گفت.

Spotlight 25 ساله است و به دور از استعدادی نابالغ است. او قبل از آن تجربه مختصری داشت.شارلوا» بلژیک در لیگ حضور داشته است. نورافکن که توانایی بازی در چند پست را دارد، حالا در لیگ برتر ایران به سپاهان بازگشته و خود را به عنوان یکی از بازیکنان باثبات لیگ خلیج فارس ایران معرفی کرده است.

Spotlight خود را به عنوان یک دفاع چپ و همچنین یک هافبک دفاعی وفق داده است. امید در ترکیب ثابت یاران امکان پذیر است.کارلوس کی روش» در تیم ملی ایران حضور ندارد اما بازیکنی است که می تواند به عنوان بازیکن تعویضی تاثیرگذار باشد.

ESPN همچنین از اکرم عفیف بازیکن تیم ملی قطر پرسید:فراس مهاجم تیم ملی عربستان سعودی البارقانتنهامنحفره کوچک کوبولی کانگ این مهاجم ژاپنی و هافبک کره جنوبی به عنوان ستاره های جوان تیم های آسیایی در جام جهانی قطر معرفی شد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.