مربیان بیضوی – آیا وقت خود را تلف می کنید؟

محبوبیت مربیان بیضوی هم در بین کاربران باشگاه و هم در افرادی که یک مربی بیضوی مسکونی را برای استفاده در خانه خریداری می کنند، افزایش می یابد. باشگاه‌های ورزشی تجاری و باشگاه‌های سلامت به ارتقای مدل‌های مربی بیضوی جدیدتر ادامه می‌دهند و حتی از تجهیزات قلبی قدیمی‌تر مانند اسکی‌بازان و دوچرخه‌های ثابت مدل قدیمی‌تر خلاص می‌شوند تا فضای بیشتری برای بیضی‌های بیشتر ایجاد شود. این مورد تقاضای مستقیم اعضای باشگاه برای تجهیزات قلبی با کیفیت است. اما آیا واقعاً مربی بیضوی فقط یک اسب تروا است که ما را به یک حس کاذب تناسب اندام سوق می دهد و در عین حال ما را از هرگونه مزیت واقعی قلبی عروقی فریب می دهد؟

هنگامی که مربیان بیضوی به درستی مورد استفاده قرار گیرند، یک تمرین کاردیو نتیجه‌بخش ارائه می‌دهند. محبوبیت انفجاری مربیان بیضوی تا حد زیادی به دلیل ماهیت کم تاثیر تمرین است. افرادی که کوبیدن زانوها و سایر مفاصل خود را روی تردمیل دوست ندارند یا نمی توانند تحمل کنند، مشتاقانه به سمت بیضوی مهاجرت کرده اند. تلاش کمتر درک شده نیز یک نقطه فروش قانع کننده برای مربیان بیضوی است. تاثیر کمتر باعث می شود کارآموزان احساس کنند که به اندازه واقعی خود تلاش نمی کنند. با این حال، این نکته آخر و حرکت بیضوی هیپنوتیزمی دستگاه، تمایل دارد افراد را به تمرینات با شدت بسیار کم سوق دهد.

همه اینها را با این توصیه طولانی همراه کنید که برای سوزاندن چربی باید در “منطقه کاردیو” تمرین کنید. می دانید، فرمول قدیمی سن خود را از 220 کم کنید و نتیجه را در 60-70٪ ضرب کنید. افراد بسیار زیادی فقط با مربی‌های بیضوی کنار می‌روند و به تکانه اجازه می‌دهند بیشتر کار را انجام دهند و چیزهای کمی برای نشان دادن آن دارند. حرکت بیضوی واقعاً یک شمشیر دو لبه است.

برای قرار گرفتن در سمت راست این شمشیر 2 تیغه، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

۱- مقداری انرژی مصرف کنید – برای سوزاندن کالری و سوزاندن چربی، باید یا کالری کمتری از آنچه نیاز دارید مصرف کنید و/یا کالری اضافی بسوزانید. بدن شما به سرعت خود را با تمرینات کم شدت وفق می دهد و کاهش چربی کاهش می یابد و در نهایت متوقف می شود. سعی کنید در منطقه قلبی خود تمرین کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. شدت تمرینات بیضوی خود را با افزایش سطح مقاومت و سرعت خود افزایش دهید.

2. از دستگاه سنجش ضربان قلب استفاده کنید – برای اینکه ضربان قلب خود را در ناحیه قلبی خود نگه دارید، باید آن را کنترل کنید. روی یک بند سینه و مانیتور مچی Polar(TM) سرمایه گذاری کنید. مانیتورهای HR در دسته بازوی بسیاری از بیضوی ها دقت زیادی ندارند.

3. تمرینات خود را تغییر دهید – برای جلوگیری از کهنه شدن، تمرینات بیضوی خود را با هم مخلوط کنید. بسیاری از بیضوی ها دارای چندین پروفایل تمرینی داخلی و همچنین قابل تنظیم هستند. نکته مهم این است که ضربان قلب خود را بالا ببرید و آن را در طول بیشتر تمرین خود حفظ کنید.

4. تمرینات خود را کوتاه و متمرکز نگه دارید – یک جلسه 20 دقیقه ای شدید با یک مربی بیضوی بسیار سودمندتر از یک جلسه 60 دقیقه ای است که در آن می خوابید.

5. از تمرینات مقاومتی استفاده کنید – عضله بدون چربی در حالت استراحت کالری بیشتری می سوزاند. مردم اغلب فراموش می‌کنند که مربی‌های بیضوی دستگاه‌های کاردیو هستند و برای عضله‌سازی کار کمی انجام می‌دهند. برای رشد عضله و تقویت قدرت خود باید از تمرینات مقاومتی پیشرونده استفاده کنید. اگر می توانید آن را مدیریت کنید، باید تلاش کنید تا مقداری تمرین با وزنه را در برنامه تمرینی خود قرار دهید. شما از مزایای اضافی شگفت زده خواهید شد.

مربی‌های بیضوی قطعات فوق‌العاده‌ای از تجهیزات قلبی هستند و تنها به محبوبیت خود ادامه خواهند داد. در بسیاری از باشگاه‌های ورزشی در ساعات اوج بار برای سوار شدن به یک مربی بیضوی صف‌هایی وجود دارد. با انجام مراحل بالا از جلسات آموزشی بیضوی خود نهایت استفاده را ببرید و قطعا وقت خود را تلف نخواهید کرد!

رژیم لاغری سریع