مردم از سفرهای منتخب مسئولان کشوری در مناطق استان آشفته هستند/ در دولت و مجلس انقلاب جایی برای تبعیض وجود نداشته باشد.


به گزارش خبرگزاری فارس از چاروسا، حجت الاسلام اسماعیل صلواتی در خطبه های نماز جمعه قله رئیسی همگان را به تقوا دعوت کرد و گفت: یکی از مصادیق تقوا استفاده از اراده، متخصص، جهادی و مجاهد است. مدیران انقلابی در مناصب و مسئولیت ها از جمله حشرات مدیریت در برنامه ریزی سهل انگاری می کند یکی از مشکلات مردم گرفتار شدن در دست مدیران بی برنامه است یکی از مشکلات دیگر مدیریت اتکا به عناصر ضعیف و افراد ضعیف است. ، دولت باید تکیه کند. یکی دیگر از اپیدمی های سهل انگاری در انتصاب نیروهای قوی و مصمم، اداره است.

امام جمعه قله رئیسی گفت: حکمرانی بدون تضعیف نهادها و اداره افراد ضعیف، نالایق و نالایق، تضییع مسئولیت و حقوق مردم است، چنین برگزارکنندگانی مشکلات و معضلات مردم و میدان کار را رها می کنند، بله. و تمام دغدغه آنها تقویت صندلی است. خود مدیریتی برای نمایندگان سیاسی و اربابان از طریق ستاد مردم این را از وزرای دولت، استانداران، مدیران کل، استانداران، مدیران قوی، مصمم، متخصص، دلسوز و وظیفه شناس انتظار دارند.
کسی که قاطع و شجاع نیست قدرت و توانایی ندارد، برنامه ندارد، اهل گناه و گناه است و کمک می کند، ارزش و دین ندارد، فقط چون یک قبیله و یک قبیله دارد، از سهم و غنایم در انتخابات استفاده می کند، در نظام توحیدی ما به او مسئولیت می دهد، ظلم انقلاب و نظام است، شایستگی باید ملاک بحران باشد.

وی با بیان اینکه عزل و جداسازی مدیران توانمند، قوی و مصمم و انتصاب افراد ضعیف و نالایق تضییع حقوق مردم است، گفت: پیام واقعی نماز جمعه، رعایت تقوا است، نماز جمعه به یادمان برگزار شده است. شهید حکمت الله برد ولسوالی جاورده شهیدی بود که به شور و شوق معروف بود راه دفاع از اسلام را انتخاب کنید. انقلاب و امام و آگاهانه راه شهادت را در پیش گرفت و به حقوق مردم رسیدگی کرد، خود را از همه روابط دنیوی جدا کرد و آرزوی شهادت داشت، اولین حرفش در وصیت نامه اش این است که امام را رها نکن. تنها و پشتیبان ولایت فقیه است و همه را به پیروی از راه او امر می کند.

سلواتی تصریح کرد: درگیری محور مقاومت با صهیونیست ها درگیری حق و باطل است و در همه عرصه ها ادامه دارد، اکنون در حوزه سایبری که ارزش های بسیاری دارد و مانع از رویارویی مستقیم دو طرف می شود. صهیونیست ها در تلاش برای ساخت گنبد آهنین سایبری برای کاهش حملات سایبری هستند، در همین حال، گنبد آهنین نظامی دولت که با هزینه های زیادی ساخته شده است، نمی تواند موشک های حماس را متوقف کند، صهیونیست ها می دانند که جنگ بین آنها و محور آنها وجود دارد. مقاومت در صورت هرگونه حمله، در خطر شدید قرار دارند. سامانه هشدار و امنیت رژیم صهیونیستی و سامانه نظامی و شبکه برق مورد حمله سایبری قرار گرفته است و از سوی دیگر شاهد ادامه بحران در سرزمین های اشغالی و کابینه نخست وزیر رژیم صهیونیستی هستیم. افتاده و یک بحران انتخاباتی وجود دارد.

خطیب جمعه قیلا رئیسی با بیان اینکه به دلیل نداشتن کابینه باثبات با بحران مواجه هستند، یادآور شد: انتخابات آینده مانند انتخابات چند سال گذشته خواهد بود و در صورت تشکیل کابینه عمران خان کوتاه خواهد بود. بودن. به خاطر این انتخابات، این حکومت به زودی نابود خواهد شد و امروز بحران واقعی صهیونیست ها بحران وجودی است.

وی با انتقاد از سفر اخیر رئیس مجلس به استان تصریح کرد: یکی از خواسته های رهبر معظم انقلاب رفتن به میان مردم است و اخیرا از رئیس قوه قضائیه تجلیل شد. او فردی مردمی و دور از عرف بود، مسئولان کشور باید ولایتمداری خود را در عمل ثابت کنند، از مسئولان کشور انتظار می رود مقدمات سفر به استان را فراهم کنند و این افراد خوب هستند. در ابتدا برای تشکیل مجموعه ای از نخبگان و مسئولان در همه مناطق باید رفت و آمدها و مشکلات، توانمندی ها، تاخیرها و ناامیدی های مسئولان کشور بررسی شود، راهکارهای آنها بررسی شود، اولویت ها تعیین شود و مسئولان کشوری باید در جامعه حضور داشته باشد و با مردم صحبت کند.

اسلواتی گفت: با این محدودیت ها و مشکلات منطقه توسط یک پرواز منتخب برای بازگشت بدون پیوستن به جمعیت انتخاب می شود و در نهایت مردم متوجه آثار و عواقب این سفر نمی شوند، مورد تبعیض قرار می گیرند.احساس و ناراحتی. ناامید از مسئولان و این دیدار مانند مجلسی نیست که مظهر امید و خوش بینی باشد. در سفر استاندار به منطقه چه مشکلات و خواسته های مردم پیگیری و رفع شد؟ یا اینکه نماینده شورای اسلامی در این مدت چه مسائل و مشکلاتی را در چهاربخش پیگیری و حل کرد؟
و اکنون سفر رئیس مجلس نیز جزو این سؤالات است، من به عنوان امام جمعه منطقه بار دیگر از استاندار محترم و مدیران کل و نمایندگان مردمی شورای اسلامی دعوت می کنم که تشریف بیاورند و مطالبات خود را برآورده کنند. . مردم و عملکرد خودتان از سکوی نماز جمعه منطقه.

در پایان امام جمعه قله رئیسی از خدمات کمیته امداد در چاروسا قدردانی کرد.

انتهای پیام/ 82021
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.