مردم بهارستان از صف های طولانی نان راضی نیستند.


به گزارش خبرگزاری فارس از بهارستان، امام جمعه گلستان، حجت الاسلام محمود نورپور در خطبه های نماز جمعه با اشاره به هفته مطالعه و افشای حقوق بشر آمریکایی گفت: انسان را می کشد.

وی در ادامه گفت: جایگاه قوه قضائیه یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین مناصب دولتی است که عملکرد آن در جامعه برجسته و عالی است که نشان از ارزش و جایگاه والای آن دارد.

امام جمعه گلستان با اشاره به رهنمودها و توصیه های امام خمینی (ره) در مورد اهمیت قوه قضائیه گفت: شاید در اسلام کمتر از آن چیزی که قوه قضائیه مورد توجه قرار گرفته باشد، جان و مال و ناموس مردم همه تحت الشعاع قرار گرفته باشد. آن است. کنترل قوه قضائیه وی متولی امور مختلف مردم در زمینه اجرای عدالت و برقراری عدالت در جامعه بوده است.

حجت الاسلام نورپور ضمن قدردانی از خدمات و تلاش های دستگاه قضایی شهرستان بهارستان ابراز امیدواری کرد: کمک رسانی باید ادامه داشته باشد. برجسته شده است.

وی با اشاره به مناسبت ها و وقایع تیرماه گفت: سوء قصد نافرجام به جان مقام معظم رهبری در 6 تیر 1360، فاجعه هفتم تیر 1360 و شهادت آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران امام. امت به دست منافقین کوردل، بمباران شیمیایی سردشت در 7 تیر 1366، شهادت آیت الله صدوقی در 10 تیر 1360 و حمله به هواپیمای مسافربری ما در 12 تیر 1367 را می توان از مصادیق خباثت نام برد. ، شیطنت و دشمنی. آمریکا در این هفته علیه ملت ایران که سالهاست توسط تندروهای خودخوانده داخلی و خارجی به کشورمان اعمال می شود.

امام جمعه گلستان ضمن گرامیداشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: قدردان زحمات نیروی انتظامی و قوه قضائیه در امر مبارزه با مواد مخدر و امیدواریم علاوه بر کار فرهنگی و ارتقای آگاهی و توجیه مردم با فروشندگان و قاچاقچیان مواد مخدر قاطعانه برخورد شود.

حجت‌الاسلام نورپور ضمن قدردانی از ابتکارات و خدمات ارزنده دولت مردمی آیت‌الله رئیسی به برخی از وظایف و خدمات دولت در این مدت اشاره کرد و افزود: کشورهایی که روزانه 500 کشته و بیشتر از آن را می‌دهند.

وی افزود: عضویت در قراردادهای بین المللی از جمله معاهده شانگهای، تقویت روابط حسنه با کشورهای همسایه، گره نگرفتن اقتصاد و مشکلات کشور به انرژی هسته ای، احیای شعارهای انقلاب، برخی صنایع تعطیل و نیمه تعطیل فعال شود. ” بخشودگی بدهی های به جا مانده از دولت قبل با تکیه بر توانمندی های داخلی کشور، حضور دولت، وزرا و رئیس جمهور در میان مردم در عرصه های مختلف را می توان از مهمترین دستاوردهای دولت مردمی مرکزی برشمرد.

امام جمعه گلستان از عملکرد برخی نانوایان و عدم نظارت متولیان امر انتقاد کرد و گفت: یکی از مشکلات بزرگ امروز مردم منطقه تهیه نان در شهرستان بهارستان است. امیدواریم مسئولین با جدیت و سرعت به این موضوع رسیدگی کنند

انتهای پیام/ 67021
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.