مرد برهنه نیزه ای را که نمایندگان مجلس در حمله "کمین" در اوهایو شلیک کردند ، در دست دارد

مرد برهنه نیزه ای را که نمایندگان مجلس در حمله “کمین” در اوهایو شلیک کردند ، در دست داردمقامات پلیس روز چهارشنبه گفتند که مرد برهنه ای که از نیزه خانگی “بلند و بسیار ضخیم” در اوهایو استفاده می کرد ، هنگام حمله به کمین توسط قانونگذاران مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

به گفته کلانتری شهرستان مونرو ، مظنون ، که فوراً هویت وی مشخص نشد ، هنگامی که در مرکز شهرک مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، “دو پا” از نمایندگان بیرون آمد. میز کار.

نمایندگان در ابتدا گزارشی مبنی بر آتش سوزی مشکوک در اواخر روز سه شنبه دریافت کردند و بازپرسان در پاسخ دریافتند که خانه هیچ گرمایش و برق ندارد.

ساعاتی بعد ، زنی کمی بعد از نیمه شب با نمایندگان مجلس تماس گرفت و آنها را از مرد برهنه ای که در ورودی خانه اش بود و سعی می کرد به خانه او نفوذ کند و فریاد بزند که مورد اصابت چاقو قرار گرفته و “تحت تعقیب است” هشدار داد.

نمایندگان به محلی که آتش سوزی گزارش شده بود با پلیس وودزفیلد بازگشتند تا مظنون برهنه را پیدا کنند. شخص دیگری با 911 تماس گرفت و گزارش داد که شخصی در حال تلاش برای نفوذ به خانه آنها و درهای شیشه ای ورود به خانه است.

بازرسان نتوانستند مظنون برهنه را در خانه دوم پیدا کنند ، اما به دنبال تماس با صاحب خانه دیگر به بررسی محل اقامت در این نزدیکی ادامه دادند. مقامات پلیس گفتند که یک مظنون “مرد برهنه” سپس در کمین نمایندگان مجلس و پلیس وودزفیلد پرید و آنها همچنان به جستجوی وی ادامه می دادند.

مقامات بخش در بیانیه ای گفتند: “این موضوع بلافاصله افسران را با نیزه خانگی متهم کرد و قبل از شلیک به مظنون در فاصله دو پا از افسران قرار گرفت.”

معاونین شهرستان مونرو و پلیس وودسفیلد کمک های اولیه را به مرد مصدوم ارائه کردند که به بیمارستان منتقل شد. وضعیت او بلافاصله در ظهر چهارشنبه مشخص نشد.

اداره کلانتری شهرستان مونرو جزئیاتی از “نیزه خانگی” ارائه نکرده است ، اما اعتقاد بر این است که این سلاح به اندازه کافی قدرتمند بوده و می تواند صدمات جدی ایجاد کند.

جیسون رنارد ، نایب رئیس ، طی یک مصاحبه تلفنی کوتاه به The Post گفت که نیزه “بسیار بلند و ضخیم” است. وی هیچ اطلاعات دیگری برای ارائه نداشت و در عین حال به تحقیقات بازرسی جنایی اوهایو که در حال تیراندازی این افسر است ، ارجاع می دهد.

استیو ایروین ، سخنگوی استیو در نامه ای به روزنامه “پست” گفت: “تحقیقات BCI فعال و در جریان است.” “در حال حاضر هیچ جزئیات دیگری برای به اشتراک گذاشتن ندارم.”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *