مرد دیگری پس از یک ماه بازداشت در Dike در Rikers پیدا شد


مردی صبح سه شنبه در جزیره رایکرز جان باخت ، نهمین مرگ در سال جاری در بازداشت اداره اصلاح و تربیت. به گفته وزارت اصلاح ، یک افسر اصلاح طلب در حین بازدید از مرکز آنا ام. کروس بیست و چهار ساله ایسیاس جانسون را بی پاسخ دید و به کارکنان پزشکی هشدار داد. مقامات جانسون را حدود ساعت 21:45 شب اعلام کردند.

جانسون فقط یک ماه قبل از مرگش به بازداشت اداره اصلاح و تربیت رسید و به اتهام تهدید و دستور دستگیری فراری بازداشت شد.

وینسنت شرلادی ، کمیسر DOC ، در بیانیه ای گفت: “شرایط پیرامون این مرگ مورد بررسی کامل قرار خواهد گرفت.” “ما با نزدیکترین اقوام اسیاس جانسون در تماس بوده ایم و عمیق ترین تسلیت خود را ابراز کرده ایم.”

این اخبار در حالی منتشر می شود که زندان های شهر با افزایش موج حوادث خودآزاری روبرو هستند که چندین مورد خودکشی را شامل می شود.

در ماه ژانویه ، ویلسون دیاز گوزمن ، 30 ساله ، خود را در سلول Rikers خود آویخت. در ماه مارس ، خاویر ولاسکو ، 30 ساله ، در حالی که یک ورق به گردن او پیچیده شده بود ، در داخل سلول دیگر رایکرز بدون پاسخ پیدا شد. ماه گذشته ، براندون رودریگز ، 25 ساله ، مرده بود و یک تی شرت به گردنش پیچیده بود. و هفته گذشته ، سگوندو گوالپا ، 58 ساله ، در سلول Rikers کشته شد ، چیزی که مقامات معتقد بودند خودکشی بود.

در بیانیه ای ، تیفانی کابان ، دموکرات نامزد شورای شهر کوئینز ، از شهردار بیل دی بلاسیو و دادستان های نیویورک خواست تا اقدامات بیشتری برای تخلیه زندان ها انجام دهند.

وی گفت: “سیستم زندان خشونت آمیز و نژادپرستانه در شهر و ایالت ما مردم و صاحبان قدرت را که برای محافظت از آنها از بلند کردن انگشت خود امتناع می کنند ، می کشد.”

کابان خاطرنشان کرد که شهردار می تواند به افرادی که در زندان های شهر محکومیت کوتاهی می کنند ، آزادی کار بدهد. دفتر شهردار فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد.

کیت پاورز ، عضو شورای منهتن پاسخ جانسون جان خود را از طریق فراخوان عمومی برای ملاقات اضطراری با مقامات اصلاحی برای “ایجاد یک برنامه عملی فوری” اعلام کرد.

پاورز گفت: “ما نمی توانیم این کار را به تنهایی انجام دهیم.” “فرماندار و شهردار باید فوراً برای مقابله با این بحران اقدام کنند.

جورج جوزف گزارشگر WNYC / Gothamist Race & Justice Unit است. می توانید نکاتی را برای او ارسال کنید فیس بوک، توییتر @ georgejoseph94، اینستاگرام @ georgejoseph81، و بال [email protected] شماره تلفن و برنامه سیگنال رمزگذاری شده شما است 929-486-4865.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *