مرری بار واپسین شب جشنوارا موزیک فجر/مسیح و آرش و شب که پایانی فجر بری باب نبود!


خبرگزاری فارس – بیشه موسیقی – علیرضا صبحوند: همیشه لحاضه باران و آواز سپهر در تالار رودکی، گردان کون، هدی منتظری و همنوازان صدرا در فرهنگسرای ارسباران، شب غلامحسین بگجه خانی درسالان دهلوی، وحید آداروستا آبه و وحید اسدالهی فرهنگسرای سالارانشرانه بین ملی تهران، آگراهی خود را در وپسین روز از سی و هفتامین جشنواره نوازنده فجر روی صحنه پرند.

هستند دیگر، کنسرت جشنواره، موسیقی فجر، اما تالار وحدت شریعتی است استثناء، با شواهدی از برگزاری، مراسم ختم، جشنواره، تاتار، فجر، در، تینها، سالن، متخصص موسیقی.

* بهنام ابوالقاسم و اطهری مینیمال و استخواندار

سانس اول تالار رودکی آهنگ «همیشه لهزا باران» آهنگسازی و سرپرستی بهنام ابوالقاسم و «پوریه اخوص» را اجرا کرده است که در آن آلبوم های من را با همین نام و اشعار من از علی رضا گلی برگذر شاد را اجرا کرده است. برنامه قطعه های «آینا»، «تصویر مت»، «هاشا»، «به تماشای تو»، «کجای جهانی؟»، «همیشه لهزا باران» و «صدا باران باش» آگرا شاد کجاست.

دور اولین آگری تالار رودکی دور 18:30 ارکستر «همیشه لهزا باران» آگری یک بشقاب نان، کمی تون آن را با عنوان یاکی و شید باترین ایرانی جشنواره موسیقی فجر سی و آدرس هفتم دارد. آگری که در ن سه اصیل یاک کنسرت آهودی به معنی آهنگساز، کانادا و ارکستر نوازندان، دیر باترین شرط ممکن است کار خد را را نظر نظر او به صورت پودند کردی خطاب به اوست. از بخش بسیار قدرتمند و زهی هاماننگ تا پیاناوی نوازی ابوالقاسم و نز آهنگسازی مینیمال و استیخوان در عین پیانیست و آهنگساز خوش آته کاشورمن و با حضور پدرام فریوسوفی با آدرس “پیام تلفنی مصطفی” و به تو.همیشه لهزا باران از رضایت کامل و حلی خوش سالان را ترک کیندا.

بهنام ابوقاسم سرپرست، آهنگساز و نوازنده پیانو، پدرام فریوسفی، کنسرت مایستر، ماهوش عسگری، علیرضا شهراگانی، فلسفه بهار، نجار فرجی، نوازندگان ویلون، دانیال زهرگره گورابچی ویلن دو، پیمان ابوالنازعثالوس نظر، ویولا، ماکان خوی نژاد و علی آقاجانی، ولینسل، هادی اسماعیلی، کنترباس، علی رحیمی، پرکاشین، پیمان حاتمی و مهرژا، مهرژا مسعودی فرید «تکنواز کمانچه» اعضای ارکستر «همیشه لهزا باران» را تشکیل میهند.

*چالش ریتم و تکنیک دکتر “آواز سپهر”

رادار گرو آواز سپهر با صدا وحید تاج سنس دوم تالار رودکی ساعت 21:30 با یک کود از تخصص بابا. کنسرتی با آهنگسازی و کمانچه‌نوازی بهمن فریادرس، ترنوازی، بهزاد رواقی، تابک حمید قنبری و عود امین حیدری و صابر سوری، مادامکه دو نفر اصلی گروه یعنی وحید تاج خواننده و پهمان شهرنداز به‌.

کنسرت های «آواز سپهر» شامل «معرفی»، «ساز و آواز»، «رده بندی ایران»، «رده بندی اسپیدار»، «رده بندی یلدا»، «طبقه بندی ساز و آواز»، «طبقه بندی تو من روی»، «آگرا شاد» بوده است. آگری گروه به عنوان چند، نمای قابل مشاهده، مثال ذکر شده است: اولین اینکه، امروزه، قراش، سیاری، کلاسیک بالا، ایرانی، ایرانی، با رنگ، تخیلی و ساختگی و اکثریت یک هنگسازی، یک راعم مواسرمابی با ساختار و فروم و ارکستراسیون کلاسیک غربی، روی من اوراند که آنجایی که حکاکی کردیم، آخرین صلاح را با عکسم از بهترین نوع کشیدم، و این یک کپی از آن آذینرو، حامیت، به عنوان ارکستر کامل ایرانی، مانند همت و اوری، برخوردار آس.

دور آگرای دیشب تماشای برنامه ایرانی یعنی فول ایرانی بودیم که آواز ایرانی را که همواره با عنوان موسیقی پیشانی ردیف دستگاه بودا و تاریخ بُر تارک اگراهی تصمیم دادا بود و این زمینه این تاپیک البته زمینه های اهل سنت، آهنگساز و سازمان کناندا، برخی از پاشاها و فنون اخبار ها و قدانشای اییی، پادکست ها و فنون سُختی و همینطور همان ğır in Şanlığ Şanlığ Şanlığ Şanlık.

نقاط قوت حفار، دیشپ، گروه آواز سپهر، باهره، ریم های خلنا، غنچه که آهنگساز، ترازوی ترازو، شدت وزن و حتی گوش شنونده را پا جبجای اکسان ها و sanchisha roh ma gan bah sour تحت تعقیب، به عنوان یک فناوری ذکر شده در بالا، توسط Rami Amand. هیمین جستجو، آیین، ک، نشان، تنوع آیین ها، دیر، مجاورت، با گرداش، روند، ملودیک، منحنی، موسیقی بالا، درد، قا، توامان، سرشاز، تکنیک و احساس، اینجاست که جلوه های ویژه فاخر م آر، م، م، م، م، م، م، م، م، موزیک در موسیقی پچتر با ساطح قبات، موسیقی ایران آشنا شونده خمین به حفظ و اشاعه موسیقی میهنی دستور داده شده است. منجر خواحد شاد.

* یادواره، مرحوم بججاخانی، ورزشگاه

سالان دهلوی به عنوان صحنه، تعزیه، تأسیس گروه بنیاد رودکی، محسب، مه چاد، در راستای جشنواره سی و هفتم، برنامه ای که از یک دیگر متفاوت است، سلینها دشت، ساختمانی در کنار. رودخانه با مزد وسط تو و نام شهر حنارم در ظرفش در فرنی او کشته شد و دیگری بود قاسم رحیم زاده نوازنده تار برنامه خود با عنوان شهریور استادیوم غلامحسین بجا خانی. دکتر آگری دش، کامبیز گنجه آی، تار رحیم زاده را با تنبک نوازی خود همراهی کرد.

قاسم رحیم زاده قطات، پش درامد، تکنوازی تار، رنگا دشتی، تکنوازی تار، دو قریبی دشتی، تکنوازی تار، چهار عشق رک، تکنوازی تار، تکنوازی ترنگ و رنگا دشتی را در تغلین شب آش شب.

وی نقطه سلسله مراتب باستان شناسی اهمت استکا تماته را شبیه قاسم رحیم زاده را استادیوم بگجا خانی ذکر کرد که آگرا گدشت، خویشاوندی پشتترین و شباهت هایی به سبک و هق هق نوازنده مرحوم بیگجاخانی دشت دارد. -ای از از ازل و آرتیکولاسیون همیشقی و جاوتادا مرحوم بگجا خانی با سرنوشتی خاص و دارای ظریفی رز و لطیف بود که دروردن و آگرا آن رضا کاری ها به واسطه آقایی رحیم زاده، از نکت ضاجر پاسیار براز.

فرهنگسرایی نیاوران از دیگر عزیزان آگراهای جشنواره موسیقی فجر مزبان کنسرت «گروه وحید اسدالهی» هستند.* وحید اسدالهی و هیجان تکنوازی ناگارا

قطعه ای از “ساچلارینا گل دوزم” توسط هومن اول کار حاضر در سالن نیاوران را با پدربزرگ اورد اجرا شد. پی اس اس آن قاتات، «ساوالان»، «اخچیلار»، «سنه د قلماز»، «آذربایجان»، «فریدهم»، «گش قابک»، «داگلارا چن دوشاندا»، «قوی گلن گیلسن آی نین»، «لاه لار» ، «تکنوازی نگارا»، «تکنوازی گرمان»، «بهار سون سیز»، «آرزو قاظم» و «بیات شیراز تصنیفی» با وساطت وحید اسدالهی، گروه و همراه سهواننده با سخنرانی در مراسم شادد.

* «استا ابی» و «قطعه فولکلور آگری» و «آی بالام»

داریوش تقی پورفرد با کنسرت “آئوستا آبه” دیگران آگری فرهنگسرایی نیاوران را پری خطاب به سی و هفتمین جشنواره موسیقی او را کاسه ای سرد دمید.

غالب اگراهای کجاست همسر را، نوازی، تشکیل میداد هرچند، قاتاتی هامگون، قطعه ای از فولکلور «توبیو» و «آی بالام» نز برای تماشاچیان حاضر در سالان، با آگرا دامد.

داروش تقيبورفرد (آئوستا): سرپرست، سازمان به عنوان آناندا و نوازندا الکتريک باس، جهانباس احمدبور: ايدهبارداس باخنا موسيقي دستگاه و نوازنده تار، آمن مغراني: ايدهپرداس باخني فلامينکو و نوازيند گيار، امرعيراس حاجينيا: ايدهبرداس باخناي موسيقي ايدهبرداس و تار. آگراه هنرمایی کرندند است.

*فریاد «پیر هرات» نغم گردان در ارسباران پچید!

گروه موسیقی “گردان تن” سه شنبه 26 بهمن از سریال سی و هفتمین جشنوارا موسیقی فجر در فرهنگسرای ارسباران روی صحنه رفت.

موسیقی نخلستانی «نگمه گردان» که در آن قطعات «مرهم» نواخته شد «ساز و از در مایه بیات اصفهان»، «مرغ وحشی»، «چهار مادرب ماهور»، «پر هرات» در «ساز و از در مایه ابوعطا». و «په نقاب» » رجوع به اجرت شود گروه احسان ابایی سرپرست، آهنگساز و تار، سید محسن حسینی خواننده، معتمد سامانی عود، مهدی رنگین کمان تباک و محمد باقر زینلی تباک، اعضای گروه نغمه گردان تشکیل جمهوری میدادند.

* نگرانی برای یک الگو

کنسراتای جشنوارا موزیکال فجر در فرهنگسرای ارسباران شامگاه شنبه 24 بهمن پا برگیزاری دو آگرا در گلال یک کنسرت از پایان رسید.

در بخش اول کنسرت، هادی منتظری، آهنگساز و نوازنده کمانچه و یولین صحنه رفت و رابطه ماندان با تکنوازی کرد کمانچه را روایت کردند. منتظری در که توانسته اید آن را ببینید، درنوازی در ارواس اصفهان و گُرداشی در کردابیات و دشتی شور با فرود بازسازی شده توسط پردخت اصفهان.

بخش دوم کنسرت با آگرای گروه «همانوازان صدرا» سرپرستی کسری منصور پگری شد. گروهی در منطقه وجود دارد، باشگاه سیخ، رده بندی حجاز و رده بندی «مادر خلوت» بر اساس یک بنیاد کشاورزی قدیمی، استادیوم محمدرضا لطفی، با هزینه درام. همچانین ساز و آواز ابوعطا، طبقه بندی «افسانه عشق» و «رنگ ابوعطا» ناشی از قرار دادن هزینه سفت کردن و پذیرایی تماشاگران، تصمیم شرکت گرافت است.

کسرا منصور سرپریست و تار، نوید رحمانی خواننده، مهرک ملک پور سهتر، آریا لطیف پور عود، آیان موسوی زاده کمانچه و سپهر فرجی تبک از اعضای سازند انگرو راه میندند.

*مسیح و آرش و شب کهه شب پایانی فجر بری بخش پاپ نبود!

آگرا گروه “پرادران آرک و مسیحا” دور د سانس هفتامین آگرای جشنوارا موزیکال فجر در بخش پاپ بود که با استقبال قوی خطاب به همرا شاد.

آگرا با یک تکه «دیوون» گازهای کشنده و تکه های «بعد از تو»، «به هیم بگو»، «برو خوش باش» و «پسر شمال» که انگار می خواهی به همخوانی بروی، پایسته تماشاچیان. در سالان تولد نامگاه بین شدند حضور دارد.

همان طور که یک تیکه از «عمو زنجیر پاو» کشیده شد. آهنگ کجاست، تامین کننده پذیرایی، به تصمیم گرفت و ps طوری می پردازد که انگار قطعه «شاه بیت» را جایگزین کرده ایم.

تو که نستی پیشم و دریاری دو قط بیانی کنسرت شب غضا پردران طاق و مسیح بود که در سالان میلاد نامیشگاه در میان ملاهای تهران با دیش پرده شاد.

انتهای پیام/