مریم فارسی باید یک رویه عادلانه را جایگزین قرعه کشی کند


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، کاربران سامانه فارسمان با تشکیل کمپینی با عنوان «پیشنهاد حذف لاتاری خودرو» اعلام کردند با توجه به اختلاف 200 میلیونی قیمت خودرو از کارخانه تا بازار، خودرو را نگه می دارند. . در این قرعه‌کشی‌ها عده‌ای از قرعه‌کشی سود می‌برند و برنده می‌شوند، برای منتخبان پول هنگفتی به همراه خواهد داشت، بنابراین از مسئولان می‌خواهیم برای پایان دادن به قرعه‌کشی و خودروها سریعاً اقدام کنند.

به گزارش فارس، سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت بارها وعده حذف قرعه‌کشی خودرو را داده و اخیراً اعلام کرده است که حذف خودرو از قرعه‌کشی به عرضه و تقاضا و مکانیسم‌های بازار بستگی دارد. قرعه کشی به تدریج انجام خواهد شد..

شایان ذکر است در دومین دور تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، به کلیه ثبت نام کنندگان خودروهای کوئیک و کوییک آر بدون قرعه کشی جوایزی اهدا شد.

بنابراین با توجه به مأموریتی که خبرگزاری فارس در خصوص پیگیری مطالب فارس من برای خود تعریف کرده است، قطعا پیگیری این موضوع را در دستور کار قرار داده و از مسئولان شفاف سازی خواهد کرد.

سایر کاربران در صورت تمایل می توانند به عنوان امضا کننده به این کمپین بپیوندند. زمانی که امضاهای این کمپین به 1000 امضا به بالا برسد، خبرگزاری فارس حتما موضوع را پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.