مزایای استفاده از تردکلایبر چیست؟

ترادکلایمر یک قطعه همه کاره از تجهیزات بدنسازی است که توانایی ترکیب مزایای دستگاه پله پله و تردمیل را دارد. اگر به دنبال معرفی برخی فعالیت های قلبی به تمرینات قدرتی موجود هستید، این یک انتخاب عالی است. در اینجا چندین مزیت استفاده از دستگاه ترادکلایبر وجود دارد:

قلبی عروقی

ترادکلیمر یک گزینه عالی برای افزایش فعالیت قلبی روزانه است. حتی یک جلسه متوسط ​​فعال به مدت 30 تا 60 دقیقه در روز می تواند به کاهش خطر بیماری قلبی، افزایش توانایی سوزاندن کالری، بهبود سطح کلسترول خوب (HDL) و کاهش فشار خون کمک کند. به طور کلی، مزایای قلبی این دستگاه به عنوان نقطه قوت اصلی آن در نظر گرفته می شود.

تون عضلانی

در حین استفاده از این وسیله، پاها یک پله پله ثابت را انجام می دهند که می تواند نقش بسزایی در تقویت عضلات پاها داشته باشد. ترادکلایمر حرکتی را ارائه می دهد که کاملاً شبیه بالا رفتن از پله ها یا سربالایی است. این می تواند برای گروه های عضلانی اصلی مانند همسترینگ، باسن، چهارسر ران و ساق پا مفید باشد.

کاهش وزن

یک برنامه تمرینی ثابت که از ترادکلیمر استفاده می کند مطمئناً به تلاش شما برای کاهش وزن کمک می کند. به عنوان مثال، یک تمرین 25-30 دقیقه ای با سرعت 3 مایل در ساعت می تواند حدود 315 کالری بسوزاند. با کاهش وزن با این سرعت، می توان تقریباً 1 پوند از چربی بدن را در هر 9 تا 10 روز تمرین کاهش داد.

تردمیل در سوزاندن کالری کارآمدتر از پله نورد و تردمیل است. اعتقاد بر این است که یک تردمیل می تواند 3-1/2 برابر بیشتر از تردمیل کالری بسوزاند و تقریباً 35٪ بیشتر از استفاده از یک پله نورد.

استفاده چند منظوره

شبیه به ستاره نورد، دستگاه بیضوی و تردمیل، ترادکلایمر امکان افزایش سطح شدت یا سختی را فراهم می کند. این باعث می‌شود که هنگام شروع تمرین در سطحی راحت، ورزش کنید و بعداً وقتی بدن به تمرین عادت می‌کند، سطح دشواری را افزایش می‌دهد. با افزایش شدت می توان از یک پلاتو جلوگیری کرد و مطمئن شد که بدن شما از هر تمرین بیشترین بهره را می برد.

آیا موارد منفی وجود دارد

علاوه بر بسیاری از نکات مثبت استفاده از تردکلایمر، مواردی نیز وجود دارد که ممکن است استفاده از آن را برای برخی افراد محدود کند. به عنوان مثال، برای اجرا طراحی نشده است و بنابراین ممکن است برای برخی سرعت آن بسیار کند باشد. همچنین محدودیت وزن در این ماشین ها به طور کلی به حدود 300 پوند محدود می شود.