مسئولان اصل مقام معظم مدیریت بر مقدمه مانترا سال را سرلوحه کار شخصی قرار دهند


به گزارش خبرگزاری فارس اجتناب کرده اند دشمک، حجه الاسلام علی اکبر راوند امام جمعه دیشموک در خطبه نماز جمعه همین الان ضمن دعوت شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد به تقوای الهی همراه خود ردیابی به تصمیم گیری سال ها گفت: مقام معظم مدیریت فرمودند: فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها مایه پیشرفت همه ملت است کدام ممکن است سال ساخت، اقتصاد داده ها بنیان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآفرینی نامیده شده است.

وی افزود: اگر کالای ایرانی همراه خود داده ها روز ساخته شود، اقتصاد بیشتر مبتنی بر داده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخت انبساط خواهد کرد.

راوند یکپارچه داد: دغدغه مدیریت افزایش ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انبساط مالی برای افزایش درآمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید معیشت افراد بود کدام ممکن است در نهضت تحریم تنباکو برای شکوفایی اقتصاد سراسری در آن نقطه تجسم کشف شد.

امام جمعه داشموک همراه خود ردیابی به حضور کارگروه بهبود در داشموک، ذکر شد: این کارگروه به ریاست دبیرکل تعاون، کار را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفاه اجتماعی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر ادارات همراه خود اصل فرماندار در شهرستان داشموک حضور یافتند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مرحله ترکیبی آوری توانمندی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات بهبود دیشمک می باشد.

وی افزود: امید است این تعیین مقدار اجتناب کرده اند توانمندی های روستاهای دهستان داشموک موجب بهبود این قلمرو شود.

راوند همراه خود ردیابی به ورزش های جهادی سپاه فتح یکپارچه داد: امتحان شده گروه های جهادی در بسیج دانشجویی مشکلاتی را برطرف کرده است کدام ممکن است اجتناب کرده اند حضور این اعضای خانواده احترام می کنیم.

امام جمعه شهرستان داشمک همراه خود ردیابی به لزوم نظارت بر بازار ذکر شد: افراد تحمل گرانی را ندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید بازار توسط مسئولان ترتیب بیشتری شود.

امام جمعه یمن همراه خود ردیابی به عملیات موشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پهپادی انصارالله یمن علیه توانایی نفتی عربستان ذکر شد: این اقدام یمن باعث ترس امارات شد کدام ممکن است این عملیات بالا حمله ها یمنی نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متجاوزان سعودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اماراتی نبینند. صلح.”

وی افزود: این حمله آرزو استوار افراد یمن را نماد داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناتوی عربی را شکست داد.

راوند همراه خود ردیابی به سالروز استقرار نظام جمهوری اسلامی ذکر شد: محافظت نظام اسلامی عالی تعهد است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید {برای تقویت} آن در نظام اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسانسور نظام اسلامی همراه خود جهاد امتحان شده کنیم.

وی همراه خود ردیابی به نزدیک کردن به ماه مبارک رمضان افزود: ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خداوند است کدام ممکن است مشروط به دریافت پذیرش در طهارت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرکت صالح است.

انتهای پیام/ 82027
این را برای صفحه اول توصیه دهید