مسی: توپ طلای امسال قطعا حق بنزما است / تنها به جام جهانی و قهرمانی دنیا فکر می‌کنم


به گزارش خبرگزاری فارس، لیونل مسی در خصوص توپ طلای فصل آینده صحبت کرد و گفت: هیچ شکی نیست که بنزما سالی خارق‌العاده را به ثبت رساند. بسیار این موضوع واضح است. او در پایان قهرمان لیگ  قهرمانان اروپا شد و کاملا در تمامی مسابقات عالی و تاثیرگذار کار کرد. به نظرم شکی نیست که امسال توپ طلا حق کریم بنزما است.

وی ادامه داد: سال آینده برای من قطعا در پاری سن ژرمن بهتر خواهد بود. من پس از تابستان دیوانه‌وار سال آسانی در پاریس نداشتم.

وی ادامه داد: واقعا سخت است درک کردن اتفاقاتی که در تابستان برای من افتاد. من اصلا انتظار نداشتم که از بارسلونا جدا شوم. این اتفاق کاملا شوکه‌کننده بود.

برنده توپ طلای سال 2021 اظهار داشت: نظر لواندوفسکی در خصوص توپ طلا؟ همه توپ طلا را برای خودشان می‌خواهند. من خیلی حرف او را قبول ندارم و برایم نظر او اهمیتی ندارد. او هر چه می‌خواهد بگوید. من به این نظرات اهمیتی نمی‌دهم. من در مراسم توپ طلا نیز گفتم که سال 2020 توپ طلا کاملا حق لواندوفسکی بود.

ستاره آرژانتینی در مصاحبه TYC گفت:‌ دلم برای آگوئرو تنگ شده است. او همیشه در کنار من بود و ما خیلی به هم عادت داشتیم. شب‌ها با هم می‌خوابیدیم و دوست صمیمی من بود. دلم برایش تنگ شده است.

ستاره پاریس اظهار داشت: در بارسلونا هیچ وقت کسی برای من سوت نزد و مرا هو نکرد. وقتی هواداران پاریس این کار را کردند برای من اتفاقی نو و تازه بود.

وی اظهار داشت: من در حال حاضر تنها به جام جهانی فکر می‌کنم.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید