مشکلات و پیشرفت کارشناسان آزمایش COVID-19 در آموزش عالی

مشکلات و پیشرفت کارشناسان آزمایش COVID-19 در آموزش عالی


همه ما فکر می کردیم این ویروس تا روز کارگر تحت کنترل خواهد بود. نوع دلتا ایده های دیگری داشت. Chronicle of Higher Education یک هیئت متخصص را گرد هم آورد تا در مورد پیشرفت های بدست آمده و مشکلاتی که باید برای حفاظت از سلامت دانشگاه در بهار 2022 اجتناب شود ، صحبت کند و از تروی کسل ، مدیر عامل Mobile Health ، به عنوان یک متخصص آزمایش COVID-19 دعوت کرد.

کاهش هزینه ، ایجاد هرج و مرج

لیز مک میلن ، سردبیر اجرایی Chronicle می پرسد: “ما در مورد آزمایش چه آموخته ایم و چگونه کالج ها باید خود را برای بهار آماده کنند؟”

کاسل می گوید: “هر موسسه ای که با آن صحبت کرده ام و سعی کرده است خود در امتحانات شرکت کند ، آن را بیش از حد استرس زا می داند.”

در سال 2020 ، اطمینان از آزمایش سخت بود و هزینه آن بالا بود. در حال حاضر ، آزمایش در دسترس و مقرون به صرفه است و به کالج ها این امکان را می دهد که کارمندانی را که مشاغل آنها با آزمون غرق شده است ، از بین ببرند. برای کالج های سراسر کشور ، مشارکت آزمایشی COVID-19 راه حلی معتبر برای ایجاد حس عادی برای زندگی در محوطه دانشگاه برای دانشجویان و کارکنان است. سردرگمی کمتر ، حواس پرتی کمتر ، و مهمتر از همه ، حفاظت موثر از شیوع بیماری.

برنامه های پایدار

کاسل می گوید: “هزینه واقعی آزمایشات در طول شش ماه گذشته به حدی کاهش یافته است که هزینه آزمایش ، به ویژه هنگامی که شما در مورد آزمایشات تجربی آزمایشگاهی صحبت می کنید ، تقریباً ناچیز است.”

آزمایش ترکیبی مقرون به صرفه بودن را به سطح بعدی می رساند. Mobile Health از روش “سواب دوگانه” استفاده می کند که در آن اولین سواب با سواب های 24 دانش آموز دیگر ترکیب شده و به عنوان نمونه “دسته ای” یا یکپارچه آزمایش می شود. آزمایشگاه آزمایش سواب دوم را ذخیره می کند و تنها در صورت مثبت بودن استخر ، آزمایشات فردی را انجام می دهد. آزمون ترکیبی پردیس به 24 دانش آموز اجازه می دهد تا با استفاده از همان منابع به عنوان یک آزمون تشخیصی واحد مورد آزمایش قرار گیرند و یک برنامه پایدار و مقرون به صرفه ایجاد کنند.

حفاظت نصب شده

کاسل گفت: “آنچه آموختیم این است که این آزمایش کار می کند.”

Mobile Health مدیریت برنامه جامعی را برای آزمایش مداوم در پردیس های دانشگاه در سراسر کشور ارائه می دهد. ما یک ارائه دهنده بهداشت حرفه ای با بیش از 37 سال تجربه در آزمایش بیماری ها هستیم. ما تخصص بالینی ، کارکنان ، منابع و فناوری گزارش دهی را ارائه می دهیم تا آزمایش را به یک تجربه یکپارچه تبدیل کنیم. نرم افزار مقرون به صرفه ما ثابت شده و تسلط دارد.

ما یک رویکرد منطقی برای آزمایش COVID-19 با راهنماهای جامع ، نکات کاربردی و نمونه های نرم افزاری برای توسعه برنامه کسب و کار شما ایجاد کرده ایم. مرکز منابع آموزش عالی ما را بررسی کنید و امروز با یکی از کارشناسان آزمون ما مشاوره تعیین کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *