مشکل امروز ما نتیجه ناکامی افسران دیروز است.

رضا سعیدآبادی نماینده بسیجیان دانش آموزی نیشابور در گفت وگو با خبرنگار فارس در نیشابور اظهار داشت: یکی از مشکلات امروز ما کم کاری مجموع است. زیرا در دوران ذخیره شده که آموزش از طریق فضای مجازی انجام شد، دانش آموزان در فضای مجازی بدون هیچ نظارتی آزاد بودند.

وی افزود: عدم نظارت در فضای مجازی باعث شد تا خواسته های غربی را به دانشجویان ما نشان دهند و طرز فکر را به آنها القا کنند. این ماجرا تا امروز ادامه دارد و هنوز راه حل مناسبی پیدا نکرده اند.

نماینده بسیجیان دانش آموزی نیشابور با بیان اینکه مردم ما مطالبی را که از طریق وبگردی در رسانه های غربی به آنها تحمیل می شود می بینند و می پذیرند، تاکید کرد: این دلیل کم کاری ما در رسانه و انقلاب اسلامی است، نشان می دهد. دهد که نباید روشنهای روشن .

سید آبادی با اشاره به اینکه در حال تلاش برای ارتقای سواد اسلامی، سواد رسانه ای و مطالبه گری در بین دانشجویان در جنبش دانشجویی هستیم، بیان کرد: انقلاب شهوترانی هرگز نمی تواند بر انقلاب شهادت پیروز شود. امروز اگر بهانه آزادی در این انقلاب تغییری ایجاد شود، نتیجه آن تحلیل ایران و تسلط آمریکا و اسرائیل بر کل خواهد بود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.

The post مشکل امروز ما نتیجه ناکامی افسران دیروز است. اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.

The post مشکل امروز ما نتیجه ناکامی افسران دیروز است. اولین بار در سایت سلامت پدیدار شد.