مشکل امروز ما نتیجه ناکامی افسران دیروز است.


رضا سعیدآبادی نماینده بسیجیان دانش آموزی نیشابور در گفت وگو با خبرنگار فارس در نیشابور اظهار داشت: یکی از مشکلات امروز ما کم کاری مجموع مسئولان است. زیرا در دوران کرونا که آموزش از طریق فضای مجازی انجام می شد، دانش آموزان در فضای مجازی بدون هیچ نظارتی آزاد بودند.

وی افزود: عدم نظارت در فضای مجازی باعث شده تا غربی ها خواسته های خود را به دانشجویان ما نشان دهند و طرز فکر را به آنها القا کنند. این ماجرا تا امروز ادامه دارد و مسئولان هنوز راه حل مناسبی پیدا نکرده اند.

نماینده بسیجیان دانش آموزی نیشابور با بیان اینکه جوانان ما مطالبی را که از طریق وبگردی در رسانه های غربی به آنها تحمیل می شود می بینند و می پذیرند، تاکید کرد: این به دلیل کم کاری ما در عرصه رسانه و انقلاب اسلامی است، نشان می دهد که نباید تردیدهای روشن .

سید آبادی با اشاره به اینکه در حال تلاش برای ارتقای سواد اسلامی، سواد رسانه ای و مطالبه گری در بین دانشجویان در جنبش دانشجویی هستیم، تصریح کرد: انقلاب شهوترانی هرگز نمی تواند بر انقلاب شهادت پیروز شود. امروز اگر به بهانه آزادی در این انقلاب تغییری ایجاد شود، نتیجه آن تجزیه ایران و تسلط آمریکا و اسرائیل بر کل خاورمیانه خواهد بود.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.