مصدومیت جیمسون تلون برای چرخش یانکی ها چه معنایی می تواند داشته باشد

مصدومیت جیمسون تلون برای چرخش یانکی ها چه معنایی می تواند داشته باشد


تورنتو-بعد از اینکه جیمسون تایوین سه شنبه شب مجدداً تاندون پاره شده در مچ پای راست خود را مجروح کرد ، هیچکس حدس نمی زند که آیا راست دست ها می توانند در این فصل دوباره این توده را بگیرند.

آرون بون ، سرمربی یانکیز روز چهارشنبه گفت: “من مطمئن نیستم.” “اکنون سخت است که بگویم. بر این اساس [Tuesday] شب در حال بیرون آمدن است [of the game]، شاید نه. بر اساس [Wednesday] و ظاهر آن ، حداقل در بازی ، هنوز ادامه دارد. “

تایلون گفت که قبل از پرتاب آخرین زمین خود در بازی مقابل جی آبی ، مصدومیت را در سه زمین احساس کرد ، و افزود که او در ناحیه ای متفاوت از مصدومیت قبلی بود و او را به طور موقت در مورد هل دادن رها کرد.

او امیدوار است که MRI دیگری ببیند که آیا آسیب بیشتری وجود دارد یا خیر ، زیرا جراحی ممکن است یک گزینه باشد یا اینکه بتواند ببیند آیا می تواند در این فصل دوباره پیشرفت کند و با درد مقابله کند.

آیا ارزش این را دارد که با این موضوع پیش برویم [or] میتونم بدترش کنم؟ تایلون می گوید: “مطمئناً به مرور زمان پشت ما روی دیوار است.”

از دست دادن جیمسون تهیون به دلیل مصدومیت ، گردش مالی یانکی ها را در جریان می گذارد.
گتی ایماژ

بدون تایلون ، چرخش یانکی ها شامل گریت کول ، جردن مونتگومری ، کوری کلوپر و نستور کرتیس جونیور است.

کول ، که چهارشنبه مقابل تورنتو شروع کرد ، سه شنبه یا برای بازی با ورق یا خود بازی با صف آماده می شود.

اگر یانکی ها تا این حد پیش بروند و به ALDS بروند ، ممکن است تصمیماتی در مورد نحوه اداره خدمه نمایش خود بگیرند ، بدون این که هیچ بازوی قابل اعتمادی در دسترس نباشد.

آیا آنها برای شروع پس از فصل به Kluber اعتماد دارند یا ترجیح می دهند با یک بازکن در Luis Severino یا Domingo German بروند؟

آنها کارهای زیادی برای انجام دادن قبل از رسیدن به این نقطه دارند و اگر آنها در ماه اکتبر خوب بازی کنند ، با خوشحالی با این سناریو برخورد خواهند کرد.

اما این یک شکست ناامیدکننده دیگر برای تایلون است ، که در این فصل از دومین عمل جراحی تامی جان برگشت و از شروع آهسته این فصل با شروع پنجگانه در ماه جولای بهبود یافت.

تهیون گفت ، برخلاف صدمات قبلی به بازویش ، درد مچ پا غیر منتظره بود.

“برای من کمی شگفت انگیز بود [Tuesday] گفت Taillon ، که هیچ مشکلی در سوار شدن سه مرحله ای خود در دوره توانبخشی با Triple-A Scranton/Wilkes-Barre در پیش از شروع سه شنبه گزارش نداد.

تهیون می گوید: “احساس می کردم آن را آزمایش کرده ام و واقعا محکم پرتاب کردم.” “من فقط احساس کردم این فقط یک تصادف عجیب است. من هنوز 100 درصد مطمئن نیستم که چگونه این اتفاق افتاده است.”

او آسیب های قبلی آرنج را به دلیل مکانیک های ضعیف جبران کرد و بخش اعظم توانبخشی خود را از جراحی تامی جان صرف کرد تا تولد خود را بهبود بخشد تا بتواند سلامت و قدرت بازوی خود را بهبود بخشد.

بازگشت قبلی تایلون به او اطمینان داد که می تواند از این راه نیز بازگردد.

تهیون می گوید: “من قطعاً آزمایش های نبرد را گذراندم و مراحل زیادی را پشت سر گذاشتم.”

بر خلاف مسائل مربوط به بازو ، تایلون فکر نمی کند که این امر در درازمدت بر او تأثیر بگذارد ، اما افزود که مراقب است مطمئن شود که هرگونه تغییر در تولد او بازوی او را دوباره در معرض خطر قرار نمی دهد.

در کوتاه مدت ، یانکی ها ممکن است مجبور شوند با خدمه خود خلاقیت ایجاد کنند ، که این باعث بازگشت اخیر سئورینو و مایکل کینگ و همچنین بازگشت آلمان و جاناتان لوئسیگا می شود ، که در یک پلی آف بالقوه اهمیت بیشتری دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *