مطالبات مدارس استان سمنان پیگیری می شود.


به گزارش خبرگزاري فارس از سمنان، حجت الاسلام والمسلمين مرتضي مطيعي نماينده ولي فقيه در استان سمنان شب گذشته با استاندار سمنان، مدير مركز اداري و معاونان و اعضاي شوراي مشورتي ديدار كرد. از مدرسه رئیس مرکز اداری مدرسه سمنان گفت: آیت الله شاهچراغی مسئول ما و رئیس شورای مشورتی مدارس استان هستند اما نتوانسته ایم از حضور ایشان در این سفر استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه در خصوص ازدواج آیت الله شاه چراغی جلسه آبرومندانه ای در استان برگزار شد که اتفاق بسیار ارزشمندی بود.

نماینده ولی فقیه در استان سمنان افزود: در این جلسه به بررسی مدارس استان می پردازد.

نیاز به ترویج فرهنگ مدارس وجود دارد.

سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان نیز گفت: خرسندیم که در این بازدید حضور داشته باشیم و در جلسه حضور داشته باشیم تا مصوبات سفر رئیس مرکز اداری مدرسه انجام شود.

وی بیان کرد: از حمایت های امام جمعه استان، مدیران مدارس، ائمه جماعات و علما به خاطر تمرکز بر حجت الاسلام والمسلمین مطیع، نماینده ولی فقیه در استان و جمعه قدردانی می کنم. امام سمنان. برای تطبیق دموکراسی در استان و توزیع عادلانه یارانه ها.

استاندار سمنان افزود: با توجه به حمایت ائمه جمعه، ائمه جمعه و شهدای نماز جمعه استان سمنان و مردم متدین استان، کاری با تظاهرات مردمی و اعتراضی برای اجرای این طرح نداریم. تقسیم و توزیع دموکراسی.» نبود. از یارانه ها

هاشمی گفت: در بحث تصویب سفر آیت الله اعرافی به استان و کارهای دینی و اداری که بر دوش ماست، برای ترویج فرهنگ مدارس و فرهنگ دینی در خدمت دوستان خواهیم بود.

انتهای پیام/74001/م/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.