معایب برنامه مراقب وزن

برای کسانی که به دنبال کاهش وزن م effectivelyثر هستند ، برنامه Weight Watchers ممکن است راه حلی باشد که شما به دنبال آن هستید. هنگام صحبت در مورد برنامه Weight Watchers مزایای زیادی وجود دارد ، اما این برنامه محدودیت ها و معایب خاص خود را دارد. بیایید برخی از اشکالات برنامه Weight Watcher را بررسی کنیم:

1. ممکن است برای برخی گران باشد. این برنامه هزینه ثبت نام یا اشتراک آن را دارد و همچنین هزینه ای هفتگی دارد که هر بار که در جلسه ای شرکت می کنید باید بپردازید. اگرچه می توانید اشتراک خود را در هر زمان لغو کنید ، اما بعید است زیرا این برنامه کاملاً مثر است و شما نمی خواهید اجازه دهید یک برنامه کار کند. بنابراین پس از ثبت نام ، مطمئناً می توانید وزن خود را کاهش دهید ، اما هزینه آن برای برخی می تواند محدود کننده باشد. حتماً قبل از ثبت نام به برنامه اجازه دهید.

2. بر اساس محیط گروهی کار می کند ، که برای همه مناسب نیست. بسیاری از ما ترجیح می دهیم به صورت جداگانه کار کنیم و در شرایط گروهی احساس راحتی نمی کنیم ، بنابراین قبل از ثبت نام مطمئن می شویم که می توانیم در این نوع محیط کار کنیم.

3. بررسی پیشرفت هفتگی برای برخی می تواند دلهره آور باشد. از آنجا که وزنه های هفتگی مورد نیاز است ، این می تواند برای کسانی که نمی توانند به جلسات هفتگی متعهد شوند مشکل ساز شود. و اگر هر هفته به هدف مورد نظر خود نرسیدید ، ممکن است انگیزه خود را از دست داده و از شکست در کاهش وزن دلخواه خود دلسرد شوید. اکثر مردم برنامه هایی را که ماهانه بر وزن نظارت می کنند ترجیح می دهند تا بتوانند تفاوت قابل توجهی را نسبت به آخرین وزن مشاهده کنند ، بنابراین وزن های هفتگی برای برخی می تواند دلهره آور باشد.

4. هیچ برنامه غذایی یا برنامه غذایی مشخصی در برنامه Weat Watchers وجود ندارد. اگر شما به این امید ثبت نام کرده اید که این برنامه به شما یک رژیم کامل و ساختارمند درباره آنچه باید بخورید و چه موقع بخورید ، ارائه دهید ، در اشتباه بودید. این برنامه برنامه های رژیم غذایی را به شما ارائه نمی دهد ، به شما این امکان را می دهد که آنچه را که می خواهید بخورید انتخاب کنید ، فقط برای ثبت آنچه که می خورید ساخته شده است. این ویژگی برای اینکه بتوانید هر چیزی را که می خواهید انتخاب کنید ، می تواند برای برخی کشنده باشد ، زیرا ممکن است وسوسه شوید تمام نکات خود را در مورد غذاهای ناسالم به پایان برسانید ، و این می تواند برای شما ناسالم باشد.

در پایان ، برنامه Weight Watchers دارای محدودیت های خاص خود است ، بنابراین قبل از ثبت نام مطمئن شوید که نحوه عملکرد این برنامه را به طور کامل درک کرده اید.

برای شرکت در مسابقه برای شناسایی نوع متابولیک خود اینجا را کلیک کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *