معجون لاغری | معجون لاغری ران


افراد زیادی به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از تعدادی معجون و نوشیدنی است. در این مقاله انواع معجون های لاغری را مورد بررسی قرار می دهیم.

بهترین معجون لاغری:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص و معجون و برای کاهش وزن از نوشیدنی برای کاهش وزن استفاده می کنند. استفاده از معجون برای کاهش وزن و رعایت رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، چندین معجون برای کاهش وزن ارائه می دهیم.

سرکه سیب دم کرده

سرکه سیب دم کرده

معجون سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب افزایش سوخت و ساز بدن و احساس سیری در فرد است. هفت فنجان سرکه سیب برای تهیه این آماده سازی و هر فنجان برای یک روز در هفته مورد نیاز است. برای افزایش اثربخشی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

دارچین دارچین: دارچین ادویه ای است که چربی می سوزاند و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این مخلوط از یک تکه دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید هفته ای یکبار از این معجون استفاده کنید.

چای معجزه آسای جینسینگ: جینسینگ ریشه گیاهی است که دارای خواص استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این معجون باعث افزایش انرژی و متابولیسم بدن می شود. برای تهیه این مخلوط از دو تکه جینسنگ ، کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی شعله اجاق گاز قرار دهید. بعد از دم کردن آبجو معجون بخورید.

سبوس آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

تهیه آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت سوزاندن چربی را دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان و فاقد چربی است. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، یک پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را با هم ترکیب کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس مزه دار کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

انار: آب انار کالری کمی دارد اما انرژی فوق العاده ای دارد. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. این باعث افزایش کالری می شود و سیری زیادی دارد. شما می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

معجون لاغری زنجبیل و لیمو

معجون لاغری زنجبیل و لیمو

ترکیب زنجبیل و لیمو: این ترکیب دارای مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با یک لیمو ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح بنوشید.

تهیه تمشک و اسید لیمو: لیمو دارای مقدار زیادی ویتامین C است و به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی ، می تواند سموم را از بدن خارج کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین دارای کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید مقداری تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

تهیه گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خاصیت سوزاندن چربی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این معجون این خاصیت را دارد که شما حتی در حالت استراحت نیز وزن خود را کاهش می دهید. برای تهیه این مخلوط ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، یک گریپ فروت ، یک لیمو و کمی نعناع مخلوط کنید.

شما باید از این معجون سه تا پنج بار در روز استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این معجون باعث می شود فرد وزن مناسبی از دست بدهد.

چای سبز و نوشیدنی زنجبیل

چای سبز و نوشیدنی زنجبیل

چای سبز و نوشیدنی زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که برای کاهش وزن استفاده می شد. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص لاغری آن را افزایش می دهد. مصرف یک لیوان از این معجون قبل از ورزش اثرات آن را چند برابر می کند.

mixture مخلوط آن از لیمو و فلفل سیاه: فلفل خواص زیادی برای سوزاندن چربی دارد و ترکیب آن با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با داشتن برنامه غذایی سالم و استفاده از این معجون می توانید کاهش وزن مطلوبی را تجربه کنید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش ترکیب کرده و کمی فلفل سیاه به آن اضافه کنید تا این مخلوط حاصل شود. این مخلوط باعث هضم بهتر غذا می شود و فرد احساس سیری می کند.

تهیه هندوانه و زغال اخته: این آماده سازی دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیمو خود را مخلوط کنید. معجون را خوب هم بزنید و از صافی رد کنید. بعد از ورزش م effectiveثر از این معجون استفاده کنید.

بربیتو آناناس و دارچین

تهیه آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که باعث بهبود هضم و کاهش التهاب می شود. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید تا این مخلوط حاصل شود.

آماده سازی تمشک: آماده سازی تمشک را می توان برای کاهش وزن آماده کرد. تمشک دارای آنتی اکسیدان های زیادی است که باعث سم زدایی آنها می شود. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط ، 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، کمی یخ و آب را با هم ترکیب کرده و سپس نیم ساعت در یخچال بگذارید و سپس بنوشید.

ک کرفس و لیموترش: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آن را دوچندان می کند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

گوسفند کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب صورتی را مخلوط کنید تا مخلوطی حاصل شود. صبح و شب از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید بعد از ورزش از این معجون برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

معجون لاغری ران:

در قسمت قبل ، معجون هایی را معرفی کردیم که معمولاً باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم لاغری ران را معرفی کنیم. مخلوطی که برای این منظور استفاده می شود مخلوطی از جوش شیرین است. این معجون برای لاغری نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
PH و روند درمان را برطرف می کند.
energy تولید انرژی و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد.
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین ترکیب کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید صبح ها با معده خالی از این معجون استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این معجون دارای خاصیت چربی سوزی است و از تعدادی از سرطان ها جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد که عبارتند از:

کاهش استرس ؛
پیشگیری از سرطان ؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از این معجون ، باید دو لیتر آب در روز بنوشید. همچنین از غذاهای تازه و ارگانیک استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به نتیجه دلخواه این مخلوط کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این معجون دارد.

معجون لاغری سینوهه:

معجون لاغری سینوهه:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و معجون ها برای کاهش وزن است. در قسمت های قبل انواع معجون های لاغری را معرفی کردیم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن چربی است که در اطراف شکم و لگن جمع می شود.

نوشیدنی ها و معجون ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام شوند. انواع مختلفی از معجون ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از ترکیبات گیاهی در آنها استفاده شده است. این ترکیبات گیاهی دارای ویژگی هایی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت کاهش وزن می شوند. علاوه بر این ، گروهی از معجون ها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی بدن هستند.

طرز تهیه معجون سینوهه:

طرز تهیه معجون سینوهه:

انواع زیادی از نوشیدنی ها چربی سوزی می کنند و در نهایت باعث کاهش وزن می شوند. ما در قسمت اول مقاله به بسیاری از این نوشیدنی ها اشاره کردیم. در مرحله بعد ، معجون لاغری را ارائه می دهیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تاثیر بسزایی در از بین بردن چربی اضافی بدن داشته باشد. با مصرف این نوشیدنی در طول هفته می توانید به نتیجه بسیار خوبی برسید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را از بین ببرد و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این اسموتی عبارتند از موز ، پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی.

طرز تهیه این اسموتی بدین صورت است که باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است زیرا دارای انرژی زیادی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار قره قاط ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه خیار کوچک و مقداری یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی باید تمام موادی را که ذکر کردیم در یک لیوان آب قرار داده و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

خلاصه:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن تناسب اندام را مختل می کند و بسیاری از افراد تمایل دارند این چربی ها را از بین ببرند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی های ساخته شده از موادی است که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

استفاده از معجون فقط برای کاهش وزن جواب نمی دهد. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه هفتگی خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام شامل انواع مختلفی از مواد است که بیشتر گیاهی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت باعث می شود این نوشیدنی دارای ویژگی های لاغری و چربی سوزی باشد. در این مقاله انواع مختلفی از نوشیدنی های مورد استفاده برای کاهش وزن را معرفی می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *