معرفی برندگان ابتکار تحقیق Fitbit Health Equity Health

معرفی برندگان ابتکار تحقیق Fitbit Health Equity Health


بیماری های مزمن ، دیابت ، تحقیقات سلامت ، مراقبت های بهداشتی ، سلامت روان ، خواب | نوشته شده توسط جان مور ، MD ، PhD | 13/10/21

نسخه ای از این پست در ابتدا در وبلاگ Google Keyword ظاهر شد: https://blog.google/products/fitbit/these-researchers-are-driving-health-equity-fitbit

جوامع کمبود منابع در سراسر کشور به دلیل نابرابری های طولانی مدت و ساختاری ، مدتهاست با تفاوت های بهداشتی روبرو هستند. متأسفانه ، همه گیری همه این شکاف ها را بیشتر کرده است.

با این حال ، تحقیقات برابری سلامت در سلامت دیجیتال هنوز محدود است. برای کمک به رسیدگی به این مسائل ، ما ابتکار امسال تحقیق Fitbit Health Equity را اعلام کردیم تا از محققان کم نماینده که در مراحل اولیه کار خود برای رفع نابرابری های بهداشتی در جوامع کار می کنند ، حمایت کنیم.

طی دهه گذشته ، محققان در بیش از 900 مطالعه بهداشتی از دستگاه های Fitbit در زمینه هایی مانند دیابت ، بیماری های قلبی ، سرطان شناسی ، سلامت روان ، بیماری های عفونی و موارد دیگر استفاده کرده اند. امروز ، ما به شش محقق بیش از 300000 دلار در دستگاه ها و خدمات Fitbit برای حمایت از پروژه های تحقیقاتی خود می دهیم. علاوه بر این ، Fitbit ، شریک قدیمی Fitbit ، به همه پروژه ها دسترسی به بستر مدیریت داده خود را برای کمک به محققان برای افزایش مطالعه و تجزیه و تحلیل ارائه می دهد.

برندگان جایزه را بشناسید و درباره پروژه های آنها بیشتر بدانید:

بهبود مراقبت های پس از زایمان برای زنان سیاه پوست روستایی

زنان سیاه پوست در ایالات متحده دو تا سه برابر بیشتر از همتایان سفید پوست خود در اثر بارداری یا زایمان جان خود را از دست می دهند. و در گرجستان ، نابرابری ها در بین جمعیت روستایی بیشتر مشهود است. شرین فرانسیس ، دانشجوی دکترا در برنامه محاسبات انسان محور در Georgia Tech ، می گوید: “به عنوان زنان سیاه پوست مقیم گرجستان ، ما بیشتر احتمال دارد یک بار باردار بمیریم.” هدف تحقیق او بهبود مراقبت های پس از زایمان برای مادران روستایی سیاه پوست از طریق مداخله بهداشتی تلفن همراه با فرهنگ است. به عنوان بخشی از این مطالعه ، شرکت کنندگان یک ساعت هوشمند Fitbit Sense و مقیاس Fitbit Aria Air دریافت خواهند کرد. با ترکیب اطلاعات مربوط به فعالیت بدنی ، ضربان قلب ، خواب ، وزن و داده های تغذیه ای با پیامدهای سلامتی ، شرین و همکارانش امیدوارند راه هایی را برای کاهش خطر بیماری حاد مادر برای مادران سیاه پوست روشن کنند.

نگاهی به سلامت خواب در جوانان تراجنسیتی

جوانان تراجنسی (14 تا 19 ساله) در معرض خطر کم خوابی و پیامدهای مرتبط با سلامت جسمی و روانی هستند. با این حال ، هیچ تحقیقی تا به امروز انجام نشده است که چگونه تغییر پزشکی و استفاده از هورمون درمانی تأیید کننده جنسیت بر سلامت خواب تأثیر می گذارد. Jesse Deitch ، Ph.D. ، استادیار روانشناسی در دانشگاه ایالتی اورگان ، خواب شرکت کنندگان را با استفاده از Fitbit Charge 5 مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. امید است که نتایج نکات بالقوه مداخله سلامت خواب را نشان دهد که می تواند منجر به بهبود شود. رفاه برای جامعه ای که در حال حاضر در معرض خطر بالای پیامدهای ضعیف سلامتی قرار دارد.

جلوگیری از توسعه دیابت نوع 2 در بزرگسالان اسپانیایی زبان

علل و عوارض دیابت نوع 2 (T2D) به طور نامتناسبی بر مردم لاتین تأثیر می گذارد. با انگیزه تجربیات شخصی ، رونی اف. رونی و تیمش ، با همکاری محققان دانشگاه A&M تگزاس ، قصد دارند شرکت کنندگان سالم لاتین و افرادی را که مبتلا به پیش دیابت یا دیابت نوع 2 هستند که هر کدام یک مانیتور مداوم گلوکز و یک ساعت هوشمند Fitbit Sense دریافت می کنند ، استخدام کنند. آنها امیدوارند فعالیت بدنی ، پیگیری تغذیه و الگوهای خواب را تجزیه و تحلیل کنند تا تأثیر این رفتارها بر قند خون و احتمال بهبود پیامدهای سلامتی ، از جمله پیشرفت از پیش دیابت به T2D را درک کنند.

بررسی چگونگی تأثیر نژادپرستی سیستمیک بر سلامت مادر و جنین

میزان مرگ و میر ناشی از بارداری در زنان باردار سیاه پوست و اسپانیایی نسبت به همتایان سفیدپوست غیر اسپانیایی آنها بیشتر است. نوزادان سیاه پوست در سال اول زندگی دو برابر بیشتر از نوزادان سفیدپوست جان خود را از دست می دهند. Tolulas Ajayi ، MD ، پزشک مراقبت تسکینی و محقق بالینی در Scripps Research ، محقق اصلی این مطالعه ، PowerMom FIRST است ، که بخشی از مطالعه بزرگتر PowerMom است. هدف PowerMom FIRST پاسخ به س questionsالاتی درباره این است که چگونه نژادپرستی و تبعیض سیستمیک می تواند بر سلامت مادر و جنین در این جمعیت آسیب پذیر تأثیر منفی بگذارد. در این مطالعه ، 500 مادر سیاه پوست و اسپانیایی تبار یک ردیاب Fitbit Luxe و مقیاس Aria Air دریافت کردند. محققان داده های نظرسنجی شرکت کنندگان را در مورد نابرابری های سلامت ، پیامدهای نامتناسب سلامت ، تفاوت در کیفیت مراقبت و سایر عواملی که ممکن است بر سلامت مادر تأثیر بگذارد ، در کنار داده های حیاتی دستگاه های Fitbit ، ارزیابی خواهند کرد. داده ها ، مانند خواب و ضربان قلب ، به محققان کمک می کند تا تأثیر نژادپرستی سیستمیک را که زنان باردار سیاه پوست و لاتین تجربه می کنند بر سلامت خود درک کنند.

ایجاد عادات سالم در نوجوانانی که با ناهنجاری های سلامتی روبرو هستند

تجربیات ناشی از ضربه ، مانند همه گیری COVID-19 و بی عدالتی اجتماعی ، با عادات بد بهداشتی در بین دانش آموزان حاشیه ای مرتبط است. اگرچه بین عادات ناسالم مانند عدم تحرک بدنی و تغذیه نامناسب و وضعیت اقتصادی اجتماعی رابطه شناخته شده ای وجود دارد ، اما در مورد مداخلات موثر روشنی وجود ندارد. سوزان رامسوندارسینگ ، دکترا ، مدیر ملی تحقیقات مدارس SKY است که برنامه های مبتنی بر شواهد را با هدف افزایش رفاه و عملکرد تحصیلی دانش آموزان با منابع کم تهیه می کند. در این مطالعه ، محققان Fitbit Inspire 2 را با برنامه SKY School جفت می کنند ، که به کودکان مهارت های اجتماعی و عاطفی و انعطاف پذیری را برای بهبود سلامت و رفاه از طریق ابزارهایی مانند تکنیک های تنفس آموزش می دهد. ششصد دانش آموز نوجوان به سه گروه تقسیم می شوند تا تأثیر مداخلات بر ضربان قلب ، خواب و فعالیت بدنی در طول سال تحصیلی 2021-21 را اندازه گیری کنند.

کاهش عوامل خطر بیماری های قلبی عروقی در خانواده های اسپانیایی زبان در کلرادو

اسپانیایی زبانان نسبت به سفیدپوستان غیر اسپانیایی از شیوع عوامل بیماری قلبی عروقی به طور نامتناسبی بیشتر برخوردارند و همچنین از عوامل خطرساز قابل اصلاح مانند دیابت و فشار خون بالاتر برخوردارند. ویکتوریا باندرا ، MS فیزیولوژیست ورزش و پژوهشگر اولیه در UCHealth Healthy Hearts در لاولند ، کلرادو است ، که هدف آن مبارزه با نابرابری های بهداشتی است که بر جامعه اسپانیایی تأثیر می گذارد. شرکت کنندگان در خانواده Healthy Hearts Fitbit Charge 5 دریافت می کنند و در یک برنامه 6 ماهه شرکت می کنند که شامل مجموعه آموزشی در مورد خطرات بیماری های قلبی عروقی ، رفتارهای بهداشتی و غربالگری سلامتی است. محققان شرکت کنندگان را در سنین 13 سال به بالا تشویق می کنند تا از دستگاه جدید Fitbit خود برای نظارت و اصلاح رفتارهای بهداشتی خود مانند عادات غذا خوردن و فعالیت بدنی استفاده کنند. سپس تغییرات سطح فعالیت بدنی ، ترکیب بدن و متغیرهای بیومتریک را برای ارزیابی تأثیر برنامه خانواده قلب سالم بررسی خواهند کرد.


در 14 سال گذشته در Fitbit ، ماموریت ما کمک بوده است هر یک ما در سراسر جهان زندگی فعال و سالمی داریم و ما به همراه Google متعهد به استفاده از فناوری برای بهبود برابری سلامت هستیم. ما امیدواریم که ابتکار تحقیق برابری سلامت Fitbit به تشویق تحقیقات پوشیدنی و تولید شواهد و رویکردهای جدید برای رفع نابرابری های سلامتی ادامه دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *