معلم نیویورک یک عکس نیمه برهنه آنلاین منتشر کرد ، و هنوز کار می کند

معلم نیویورک یک عکس نیمه برهنه آنلاین منتشر کرد ، و هنوز کار می کند


به گفته پست ، این شهر در اقدامی بسیار غیرمعمول به یک معلم منهتن که متهم به ارسال یک عکس سلفی نیمه برهنه به صورت آنلاین و خواستگاری از دانش آموزان است ، اجازه داد تا در شغل خود منتظر تحقیقات باقی بمانند.

گابریل میت ، 27 ساله ، معلم مطالعات اجتماعی در آکادمی هنرهای منهتن پایینی یا LOMA ، شکایات زیادی دارد ، دانش آموزان و منابع مدرسه به روزنامه گفتند. اما خودی ها می پرسند آیا رفتار او دلیلی برای تیراندازی بوده یا فقط یک “اشتباه عجیب” و “احمقانه” بوده است.

یکی از فارغ التحصیلان LOMA گفت: “هیچ کاری انجام نشده است ، او با این کار کنار می رود” چه کسی یک سال پیش به کارآگاهان گفت که میتی او را مورد آزار جنسی قرار داده است در آخرین سال زندگی خود

معلم به جای اینکه در جریان رسیدگی به شکایات ، توسط وزارت آموزش و پرورش کنار گذاشته شود ، یک روش استاندارد را حفظ کرد – و حتی تحویل داده شد. نقش آلو در هنگام فارغ التحصیلی توسط مدیر مدرسه که خود موضوع شکایت آزار جنسی است.

از زمان درخواست های پست ، شکایات دانش آموزان در حال افزایش است بررسی ، همراه با شکایت جدید از یک دانشجوی فعلی LOMA ، یک دختر.

رجینا گلسمانوا ، سخنگوی کمیسر ویژه تحقیقات شهر ، آناستازیا کلمن ، گفت: “اگرچه برخی ادعاها مورد بررسی و بسته شدن قرار گرفته اند ، اما موضوعات باز مربوط به آقای متی همچنان فعال است.”

گابریل میت چندین شکایت در مورد رفتار خود مطرح کرده است.
https://lomahs.nyc/about/teachers-staff/

کارکنان می گویند درک پریمو ، مدیر LOMA ، متهم به فشار دادن ران های خود به پای معلمی دیگر در مهمانی تعطیلات کارکنان ، به نفع میتی است.

دانش آموزان می گویند عکسی از میتی در حمام با حوله ای در بالای ران او در Snapchat قرار داده شده ، کپی شده و توسط نوجوانانی که او را در شبکه اجتماعی دنبال می کنند به اشتراک گذاشته شده است.

دختری که آن را دید به شوخ گفت: “من شوکه شده بودم.”

یکی از فارغ التحصیلان اخیر LOMA که از آزار و اذیت جنسی شکایت کرد ، گفت که پس از جدا شدن کلاس دولت Mitey AP در طول همه گیری سال گذشته ، معلم شروع به ارسال پیامک به کودک 17 ساله در مورد مسائل غیر مدرسه ای کرد ، مانند “شما بپرسید روز من چگونه بود ، “آنچه او برای خوردن و انجام آن برای اوقات فراغت استفاده می کرد.

مته همچنین در مورد روال زندگی خود به دانش آموز پیام می دهد. “می توانم بگویم که او شوخی می کرد ، او خیلی شوخی می کرد. او انگیزه ای مخفی داشت ،” دانشجوی سابق می گوید که تبادل نظرها او را بیش از حد مضطرب می کند. “من از رفتن به کلاس های Zoom او بسیار ناراحت بودم.”

میتی سرانجام پیشنهاد کرد که این دو تابستان بعد از فارغ التحصیلی دور هم جمع شوند ، این دانش آموز گفت که به SCI گفت.

کارگردان درک پریمو
کارگردان درک پریمو نیز مورد شکایت آزار جنسی قرار گرفته است.
https://lomahs.nyc/about/teachers-staff/

دانشجو که دعوت را رد کرد ، گفت: “او می خواست یک کتاب به من نشان دهد. ما می توانیم در محل او قهوه بخوریم ، شاید غذا. او اساساً از من خواست که در یک قرار ملاقات بیرون بروم.”

میتی بعداً پیامک داد ، “امیدوارم تابستان خوبی را گذرانده باشید. حیف که نتوانستم شما را ببینم.” و میتی همچنین در میان متن های آنها پرسید ، “و آیا او می تواند بین ما بماند؟” وقتی نوجوان پرسید که آیا معلم به مشکلی در کلاس اشاره می کند ، میتی پاسخ داد: “صاف. البته ، مثل شما.”

سال گذشته ، دانش آموز ناراحتی خود را به معلم دیگری در LOMA منتقل کرد ، که او را به یک معاون مدیر گفت. منابع تأیید کردند که هر دو شکایت را به SCI گزارش کردند. اما میتی حذف نشد. پریمو میتی با سپردن شخصاً دیپلم در مراسم فارغ التحصیلی از وی تجلیل کرد.

یکی دیگر از فارغ التحصیلان به The Post گفت که میتی از او خواسته است بعد از مدرسه بماند ، زیرا او از او در حال خواندن قسمتی در مورد گالیله فیلم می گیرد. متی از دختر سیاه پوست می خواهد که وانمود کند در تلفظ کلمات مشکل دارد و “دیوانه رفتار کند”.

این نوجوان گفت که معتقد است میتی قصد دارد از نوار ویدئویی در برنامه کارشناسی ارشد خود استفاده کند.

آکادمی هنر در منهتن پایین
یک شکایت از یک فارغ التحصیل اخیر LOMA است.
هلن سیدمن

در Snapchat ، همان دختر از میتی پرسید که آیا او در یک پست ناشناس از او تعریف کرده است. او پاسخ داد: “بله ، یولو (شما فقط یکبار زندگی می کنید)”. مایتی همچنین به او یادآوری می کند که چت خود را حذف کرده و گفته است: “چت باید از بین برود”.

پس از تماس تلفنی با وی ، میتی یک خبرنگار را در مورد شکایات دانشجویان قطع کرد.

وزارت انرژی هفته گذشته به سوالات پاسخ نداد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *