منتقل کنم یا حذف کنم؟جزایر در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی به ندرت منجر به موارد زیادی می شود. کم شده می بیند که گروهی از مسافران پرواز پس از تصادف در جزیره ای گیر کرده اند ، قدیمی بازدیدکنندگان خود را ، خوب * قدیمی * ، جزیره فانتزی برخی از کابوس های واقعاً وحشتناک را در خود جای داده است، و جزیره شاتر این یک مقصد ایده آل برای لئوناردو دی کاپریو بسیار بیمار نیست. (هشدار اسپویلر؟). جزیره سیاه، که اکنون در Netflix پخش می شود ، مناظر زیبای آلمانی را به نمایش می گذارد و داستانی وحشتناک را روایت می کند.

جوهر: نوجوان یوناس (فیلیپ فروسانت) در جزیره ای زیبا و دور افتاده در آلمان به همراه خانواده اش زندگی می کند. یک سال پس از مرگ مادربزرگ و والدینش در تصادفات غم انگیز ، یوناس با پدربزرگ سرد خود فریدریش (هانس زیشلر) زندگی می کند. او رویای نویسندگی دارد و روزهای خود را با دوچرخه سواری در جزیره با دوستانش از جمله نینا (مرسدس مولر) می گذراند ، که با او همچنین رابطه عاشقانه ای را بررسی می کند. وقتی معلم آلمانی شما در خارج دچار سانحه می شود و جایگزین جدید و اسرارآمیزی از راه می رسد ، همه چیز کمی عجیب و غریب می شود. این مربی جدید ، هلنا یونگ (آلیس دوایر) ، علاقه خاصی به یوناس دارد ، او را در نوشتن تشویق می کند و بدون تلاش زیاد او را فریب می دهد.

با نزدیک شدن یوناس و هلنا ، نینا مشکوک می شود و می پرسد هلنا از کجا آمده و چرا اینجا است. نینا سعی می کند به جوناس هشدار دهد که همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست ، اما او را حذف می کند ، حتی اگر رابطه خودشان توسعه یابد. پشت شخص به ظاهر گرم هلنا یک برنامه مرگبار وجود دارد که زندگی مردم این جزیره را برای همیشه تغییر خواهد داد.

چه فیلم هایی را به خاطر خواهید آورد؟: جزیره سیاه شاید کمی به یاد داشته باشید حلقه – ارتعاشات آرام و ناگوار برای من – نیز وجود داشت کلید اسکلت گاهی اوقات ، و آشنا ترین تریلر خانه عجیببه

عملکردی که ارزش دیدن دارد: مرسدس مولر به عنوان نینا بسیار جذاب است ، علاقه عاشقانه یوناس که کنجکاوی او باعث می شود تاوان آن را بپردازد. مولر یک اجرای آرام و بدون حاشیه انجام می دهد و بیشتر کار را به چشمان رسا و سکوت بین او و شریک صحنه اش واگذار می کند. او همچنان به ماریون کوتیار جوانتر فکر می کرد و او را تماشا می کرد. این نمایش گرافیکی و جذاب منحصر به فرد بر روی صفحه نمایش است که ارتعاشات ستاره های سینما را بیرون می کشد. اگر به مولر این فرصت داده شود که وارد یک جریان اصلی شود ، تعجب نخواهم کرد که همه جا ظاهر شود.

دیالوگ به یاد ماندنی: نکته چندانی نیست

جنسیت و پوست: برخی رابطه جنسی دهانی ضمنی و برخوردهای ممنوعه (چه با لباس و چه غیر لباس) در رختخواب ، نیمکت و آشپزخانه وجود دارد.

برداشت ما: جزیره سیاه این با برخی از وعده ها شروع می شود ، هرچند به طرز باورنکردنی تیره. من برای چیزی از ترس تاریک و افسرده کننده ، نوعی هیجان انگیز که می تواند در قسمت های مساوی باشد و یک ماجراجویی هیجان انگیز آماده شدم. پسر ، من ناامید شدم. هر چند ممکن است موارد محکمی در محل وجود داشته باشد جزیره سیاه این یک تلاش بدون پخت و پز برای گفتن یک داستان وحشتناک است ، فیلمی که دانه هایی را کاشته است که علاقه ای به تماشای رشد آن ندارند. این نیز شرم آور است ، زیرا برخی از چیزهای جالب در اینجا وجود دارد ، اما به جای ایجاد چیزی که اوج را به طرز چشمگیری موثر می کند ، جزیره سیاه چند ثانیه از طریق صحنه های ناجور رابطه جنسی و مکالمات بی معنی.

هیجان انگیزهای آهسته می تواند بسیار نگران کننده و سرگرم کننده باشد ، اما مطمئن نیستم جزیره سیاه آن عنوان را کسب می کند ؛ مطمئناً کند است ، اما هیچ گرمای واقعی برای کارها وجود ندارد و ما را به مکان خاصی می راند. وقتی حقیقت را در مورد آنچه که واقعاً در حال رخ دادن است بیاموزیم ، تنها چند دقیقه به فیلم باقی مانده است ، که باعث می شود همه درام هایی که در پایان اتفاق می افتد ، عجله ای باورنکردنی داشته باشند. من به این امر بسیار امیدوار بودم ، به ویژه با توجه به محیط بکر و تمام جادوی قصه گویی که می تواند یک داستان تاریک را در یک مکان زیبا بیان کند ، اما جزیره سیاه این واقعاً یک ویترین خواب برای صحنه شما است ؛ در اینجا سابقه کافی برای توجیه اضافه شدن آن به لیست تماشا وجود ندارد.

تماس ما: پرش کنید جزیره سیاه ممکن است چند پیچ ​​و تاب داشته باشد ، اما بیش از هر چیز جشن خواب آلودگی است ، تنبل راه را برای اوج نازک هموار می کند که بیننده را ناتمام می گذارد.

جید بودوفسکی یک نویسنده مستقل است که توانایی خراب کردن خطوط مشت ، انحصار میکروفون در کارائوکه و توییت کردن تشنگی را دارد. او را در توییتر دنبال کنید: jadebudowskiبه

انتقال جزیره سیاه در نتفلیکسدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *