منتقل کنم یا حذف کنم؟


اینجا نمی تواند اتفاق بیفتد اولین ورودی در SundanceTV است داستان جنایات واقعی حق رای دادن ، جایی که مجری / مدافع هیلاری برتون مورگان به چندین شهر کوچک سفر می کند و قتلهای تکان دهنده ای را که در آنجا اتفاق افتاده است تجزیه و تحلیل می کند. مورگان با ضبط فیلم های مستند از قتل ها و تحقیقات ، با متخصصانی که موارد مختلف را بررسی کرده و بررسی کرده اند ، و همچنین با بستگان قربانیان و افرادی که به اشتباه به قتل متهم شده اند ، صحبت می کند.

عکس افتتاحیه: یک پهپاد شبانه در شهر کوچک عادل ، جورجیا شلیک شد.

اصل: مورگان از عادل ، جورجیا شروع می کند ، جایی که شوهرش ، جفری دین مورگان ، در آنجا تیراندازی می کند مرده متحرکبه در کمال تعجب ، بین سالهای 1998 تا 2000 چهار قتل در شهر دوستانه و آرام 5000 نفر رخ داد. اولین قتل تکان دهنده ترین بود. دونا براون ، معاون Taco Bell ، در اواخر شب سپتامبر 1998 در فاصله نزدیک از ناحیه چشم مورد اصابت گلوله قرار گرفت. تانکی که در دست داشت به سرقت رفت و اتومبیل او نیز به سرقت رفت.

از آنجا که عادل بسیار کوچک است ، پلیس محلی و اداره تحقیقات جورجیا فردی را برای قتل در نظر داشتند ، فقط بر اساس پیشینیان: Devonia Tyrone Inman. ما از مادرش شنیدیم که او عاشق دوستان اشتباه در کالیفرنیا شد و او تصمیم گرفت او را به عادل منتقل کند تا با پدربزرگ و مادربزرگش زندگی کند ، اما این مشکل را متوقف نکرد. گزارش هایی از شاهدان عینی وجود داشت که او را در ماشین براون مشاهده کردند. خواهر دوست دخترش (که از آن زمان به بعد تغییر وضعیت داده و همچنین در حال مصاحبه است) به پلیس گفت که علیرغم گفته های خواهرش ، دونیا تمام شب را در آپارتمان خود نبوده است.

اما پس از دستگیری دونیا ، قتلهای بیشتری رخ داد. بخشی که مورگان تجزیه و تحلیل می کند این است که چگونه ممکن است دونیا هنوز در زندان باشد پس از شواهد فراوان فاش شده که او قاتل براون نبوده است.

اینجا نمی تواند اتفاق بیفتد
عکس: SundanceTV

چه نمایش هایی را به یاد خواهید آورد؟ قالب از اینجا نمی تواند اتفاق بیفتد ایده ای از نسخه فعلی آن داشته باشید اسرار حل نشده ترکیب شده با پرونده های بی گناهی

برداشت ما: وقتی برای اولین بار هیلاری برتون مورگان را در حال رانندگی در عادل ، جورجیا دیدیم و در مورد زندگی در یک شهر کوچک صحبت می کردند – او و همسرش با وجود حرفه بازیگری اش در یک شهر کوچک زندگی می کنند – ما به اولین فکر کردیم یک تپه ی پر درخت این ستاره برخی از کارهای تحقیقاتی در مورد این موارد را انجام می دهد ، مانند نسخه معروف میشل مک نامارا. اما او واقعاً مانند یک “مدافع” عمل می کند و برخی سوابق و اطلاعات دیگر را پر می کند.

این مدت 45 دقیقه با هم طول می کشد ، زیرا بخش های مورگان دقیقاً هیچ اطلاعاتی را که نمی توان با فیلم های مستند سنتی تر پر کرد ، اضافه نمی کنند. ما نمی گوییم حضور او بی فایده است. در قسمتی که او با مادر و ناپدری دونیا مصاحبه می کند در مورد این که پسرش هنوز در زندان است ، با وجود اینکه همه شاهدان آنچه را که در ارتباط با قتل براون گفته اند پس گرفته اند ، می بینیم که همدلی مورگان واقعی است و علاقه او به این پرونده هنگام صحبت برای معلم جرم شناسی نیز به نظر می رسد.

اما ما تعجب می کنیم که آیا مورگان اضافه شده است زیرا نام و چهره سلبریتی ارائه می دهد. سریال های جنایی واقعی واقعاً به آن شخصیت مشهور احتیاج ندارند ، اما در این مورد علاقه او به شهرهای کوچک و جنبه های تاریک همه آنها باید برای او جالب باشد ، ممکن است برای تهیه کنندگان وسوسه کننده باشد. EPs – شامل نمی شود. اما خارج از آنچه در قسمت اول دیدیم ، ما فکر نمی کردیم که کاملاً ضروری باشد.

عکس خداحافظی: مورگان در مورد دونیا به اتاق می گوید: “تا زمانی که همه شواهد در دادگاه رسیدگی نشود هیچ چیز تغییر نمی کند.”

ستاره خفته: او باید نسبت به دوونیا و همچنین والدینش احساس کند که چگونه هنوز در زندان است و قربانی آنچه مورگان آن را “کینه و شایعات شهرهای کوچک ، رذایل و چشم انداز تونل پلیس” نامیده است.

پل خط آزمایشی: بسیاری از نمای نزدیک مورگان با ظاهری همدلانه یا متعهد وجود دارد. گوش کنید ، ما هیلاری برتون مورگان و بررسی تلویزیونی آینده را دوست داریم ، اما هرچه کمتر در این قسمت ها ببینیم ، بهتر است.

تماس ما: واقعی در حالی که ما از علاقه مورگان به قتل در شهرهای کوچک قدردانی می کنیم ، به نظر می رسد در حضور او وجود داشته باشد داستان جنایات واقعی: اینجا نمی تواند اتفاق بیفتد حواس خود را از داستانهایی که می توانند خود به خود ثابت بمانند منحرف می کند.

جوئل کلر (joelkeller) در مورد غذا ، سرگرمی ، فرزندپروری و فناوری می نویسد ، اما فرزندی از خود ندارد: او معتاد تلویزیون است. نوشته های او در نیویورک تایمز ، اسلیت ، سالن ، RollingStone.com، VanityFair.com، Fast Company و جاهای دیگر.

انتقال اینجا نمی تواند اتفاق بیفتد در SundanceTVدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *