"من برای این کار آموزش ندیده ام": کارکنان دفتر آموزش به مدارس کم کار در شهر نیویورک اعزام شدند

“من برای این کار آموزش ندیده ام”: کارکنان دفتر آموزش به مدارس کم کار در شهر نیویورک اعزام شدند


هنگامی که شهردار بیل دی بلاسیو دستور واکسن COVID-19 را برای همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد ، بارها به خانواده ها اطمینان داد که شهر منابع زیادی برای پر کردن خالی های ناگهانی کارکنان واکسینه نشده در 1800 مدرسه سیستم دارد.

بخشی از این برنامه استقرار کارکنان مرکزی – کارکنان وزارت آموزش و پرورش که در ادارات اداری کار می کنند – در مدارس به همراه هزاران معلم جایگزین بود.

دی بلاسیو گفت ، این اعضای ستادی مرکزی که واگذار شده اند دارای تجربه آموزشی و مجوز کار در کلاس های درس با دانش آموزان هستند.

ما هزاران هزار معلم باتجربه واکسینه شده و آماده کار داریم. این اولین گام بدیهی است ، اما این نیز صحیح است که کارکنان مرکزی دارای هزاران معلم و مربی آموزش دیده هستند که در صورت لزوم می توانند نقش های متفاوتی را بر عهده بگیرند. “

با این حال ، برخی از کارکنان مرکزی بدون تجربه تدریس خود را در کلاس درس دیدند. ارین کوتور ، افسر اداری مرکزی ، به جای دفتر معمول خود در نزدیکی Tweed House ، دفتر مرکزی آموزش و پرورش ، در منهتن ، روز دوشنبه در یک مرکز آموزش اولیه در بروکلین مامور شد.

کوتور ، که به عنوان مدیر آموزش و پرورش ویژه در مدارس چارتر ایفای نقش می کند و هرگز در کلاس درس کار نکرده است ، می گوید: “من مجوز کار با کودکان را ندارم و هیچ تجربه ای در کار با کودکان ندارم.”

کوتور می گوید: “وقتی من روز دوشنبه در مرکز پیش دبستانی حضور یافتم ، قطعاً فکر کردم که می خواهم برای پرسنل امنیتی در پشت میز کار کنم ، شاید در آشپزخانه یا چیزهای دیگر کمک کنم.” “در اصل ، من (یک دستیار حرفه ای) در بسیاری از کلاس های درس شناور بوده ام ، بیشتر با بچه های سه ساله کار می کنم” ، این کار را “بسیار شلوغ و آشفته” توصیف کرد.

کوتور گفت که سه نفر از اعضای تیم کوچک او تا 15 اکتبر در مدارس مستقر شده اند ، Couture گفت که دو هم تیمی باقی مانده اش تلاش می کنند تا کل حجم کار تیم را به عهده بگیرند.

سخنگوی اداره آموزش و پرورش گفت که حدود 1000 کارمند مرکزی در این هفته به مدارس اعزام شده اند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی وزارت آموزش و پرورش روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اکثریت قریب به اتفاق آنها دارای مجوز ، عنوان و تجربه آموزشی هستند.” “برای کسانی که این کار را نمی کنند ، آنها پشتیبانی اداری ، نظارت اضافی و موارد دیگر را ارائه می دهند.”

طبق دستورالعمل واکسن وزارت آموزش و پرورش ، کارکنان باید حداقل یک دوز واکسن را قبل از شروع روز مدرسه 4 اکتبر دریافت کنند ، با بیمه درمانی با مرخصی بدون حقوق مواجه شوند یا با پایان کار استعفا دهند. پس از چندین چالش حقوقی و اتحادیه ای که شهر را مجبور به اعطای استثنائات پزشکی و مذهبی کرد ، این دستور از این هفته اجرا شد.

اوهانلون از وزارت نیرو گفت که از روز چهارشنبه ، 95 درصد از 148000 کارمند این وزارتخانه واکسیناسیون را انتخاب کرده اند. 96 درصد یا 75.500 نفر از 78.600 معلم وزارت آموزش و پرورش واکسینه شده اند. از 23،400 دستیار حرفه ای که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کنند ، 93 درصد یا 21600 واکسینه شده اند.

با این حال ، این دستور به این معنی است که هزاران معلم واکسینه نشده و دستیاران متخصص این هفته به محل کار خود مراجعه نکرده اند ، غیابی که می تواند دانش آموزان با نیازهای ویژه را تحت تأثیر قرار دهد.

پائولت هیلی ، مشاور شهر برای آموزش و پرورش ویژه که پسرش لوکاس قرار است از طریق وزارت آموزش و پرورش کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت کند ، گفت که این خدمات ناگهان این هفته لغو شد.

هیلی می گوید: “آنها از طریق Google Classroom ایمیلی ارسال کرده اند که گفته می شود برای پوشش سایر کلاسها در مکانهای دیگر مجبور شده اند و این هفته قادر به ارائه درمان نیستند.”

وافرکا گفت یک دستیار شخصی که با تئو ، پسر هفت ساله جسیکا وافرکا ، در مدرسه ای در بروکلین کار می کرد ، به او گفت که این هفته به سر کار بر نمی گردد.

سرانجام روز پنجشنبه پسرش به یک دستیار جدید اختصاص یافت ، اما این آشفتگی باعث شد که تئو ، که نیازهای ویژه زیادی دارد ، چندین روز پشتیبانی مناسب دریافت نکند – از جمله دسترسی منظم به غذا ، زیرا از اختلال خوردن رنج می برد. در عوض ، آن را نگه داشت و در خانه مالید.

واورکا می گوید: “کارهای کوچکی که[دستیار حرفه ای]برای عملکرد صحیح زندگی کودک و آموزش انجام می دهد ، به وضوح به کسی اطلاع داده نمی شود.” “و چگونه می تواند باشد؟ به خصوص وقتی تیم کار مرکزی شما پایین آمده است؟ آنها چگونه می توانند بچه ها را بشناسند؟”

کمبود کارکنان مدرسه همچنین منجر به تغییر آخرین لحظه در معلمان وزارت آموزش و پرورش شده است که خود را مجدداً تعیین کرده یا تحت پوشش قرار دادن همکلاسی های غایب قرار می گیرند.

کری مک کورمک ، که کلاس های یازدهم و دوازدهم را در کالج و سمینارهای حرفه ای را در آکادمی شرق برانکس تدریس می کند ، می گوید: “ما هر روز افراد زیادی داشتیم و افراد برای پوشش پوشیده می شدند.” “ما یک معلم داشتیم که به تازگی در یک مرکز درمانی مستقر شده بود – آنها بسیار کم هستند و اکنون دو معلم داریم که کلاسهای او را پوشش می دهند. او یک معلم ریاضی است و بنابراین برخی از کلاسهای اضافی او را می گذرانند.”

مک کورمک افزود: “همه فقط خسته شده اند.”

کوتور گفت که مرکز آموزش اولیه که وی در آنجا مامور شده بود به دلیل واکسیناسیون 4 کارمند خود را از دست داده است.

او می گوید: “معلمان قطعاً به کمک احتیاج داشتند ، فقط در کلاس دست های اضافی داشتند.” “اما این بسیار زیاد است زیرا من می خواهم مطمئن شوم هیچ یک از بچه ها صدمه ای نبینند. برخی از بچه ها هستند که نیاز به توجه بیشتری دارند و من برای این کار آموزش ندیده ام.”دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *