من نیاز به کسرهای بیشتر دارم

ما می توانیم چند روز دیگر ، دوشنبه آینده ، تسلیم مالیات شخصی را آغاز کنیم. (توجه داشته باشید که IRS تا پایان هفته آینده چند فرم آماده استفاده نخواهد داشت. به لطف تغییرات گذشته نگر در قانون مصوب کنگره در ماه گذشته).

بنابراین بیایید آنچه را که می توانید و نمی توانید انجام دهید مرور کنیم.

اوه نه ، شما نمی توانید !!!!!

بیایید با کاری که انجام می دادید شروع کنیم و دیگر نمی توانید.

برای جمع آوری تمام هزینه های کارمندی که رئیس شما هیچ وقت برای جبران آن به شما زحمت نداده است ، زحمت نکشید. آنها بیش از 2 درصد درآمد ناخالص تعدیل شده خود را فراتر می برند یا نه ، دیگر قابل کسر نیستند. (که خوب است ، زیرا بسیاری از شما به هر حال نمی توانید جزئیات را توضیح دهید.)

به جز … (این کد مالیاتی است ، همیشه استثنا وجود دارد)

اگر شما در ذخیره (مانند نیروهای مسلح ، افراد) هستید ، دارای معلولیت هستید و هزینه های کار بر اساس معلولیت دارید ، یک مقام دولتی محلی یا ایالتی یا هنرمند واجد شرایط تئاتر هستید ، می توانید هزینه های مربوط به این اقدامات را کسر کنید. .. شما باید از فرم 2106 یا 2016-EZ استفاده کنید و کسر محاسبه شده را به خط 11 پیوست 1 (فرم 1040) اضافه کنید.

حالا برای کسانی که هرگز.

جابجایی ها قابل کسر نیستند (مگر اینکه ، به معنای بسیار محدود ، در مورد افراد فوق صحبت کنیم)

لابی قابل کسر نیست (این بدان معناست که حتی اگر برای متقاعد کردن شخصی به تصویب برخی قوانین به واشنگتن دی سی سفر کنید)

مشارکت در کمپین (نه ، آنها هرگز خیریه نیستند. و تبلیغات در خبرنامه کنوانسیون ، شام یا برنامه در این رویدادها نیز هزینه شخصی است).

جریمه و مجازات (آن بلیط های ترافیکی ، جریمه های پارکینگ و غیره همه هزینه های شخصی شما برای مسخره شدن است)

هزینه باشگاه (اگر در آنجا جلسات کاری برگزار می کنید تفاوتی نمی کند ؛ فقط هزینه غذا مجاز است ، اگر مشاغل اصلی مورد بحث قرار گرفته است. این شامل باشگاه های هوایی می شود ، مگر اینکه واقعاً م areثر باشید و مسائل تجاری مربوطه را مستند کنید) و کسر کنید هزینه روزانه ویزیت.)

هزینه های جابجایی قبلاً در مورد این کسر از دست رفته نوشته ام. (مگر اینکه شما در ارتش هستید و دستور جابجایی ندارید ، هیچ راهی برای کسر هزینه های جابجایی شما وجود ندارد. بدتر از این ، ممکن است کارفرمای شما مجبور باشد هزینه های جابجایی را که از طرف شما به عنوان درآمد مشمول مالیات پرداخت کرده اید به شما بگوید. مهاجرت تاریخی آمریکایی ها و توانایی یافتن مشاغل با حقوق بیشتر بسیار ضعیف شده اند ، زیرا اغلب به “تغییر مناظر” نیاز دارند.

وو هو آن ها برگشتند!

کنگره (و دونالد) قانون مالیات را در ماه دسامبر با لایحه سازش بودجه اصلاح کردند. به طور خاص ، این تغییر ممکن است به بسیاری از افراد کمک کند تا در مورد اینکه آیا می توانند امسال جزئیات بیشتری ارائه دهند تجدید نظر کنند.

هزینه های درمانی. مادامی که آنها از 7.5 درصد درآمد ناخالص تعدیل شده خود تجاوز کنند. پولی که زیر آستانه خرج می شود تماماً متعلق به شماست. بالای آستانه قابل کسر است. این شامل درمان های باروری ، درمان اعتیاد به الکل (بستری شدن ، شامل وعده های غذایی و اقامت) ، برنامه های ضد سیگار (اما فقط داروهای تجویزی ، بدون تکه های نیکوتین) و حیوانات خدماتی (خرید ، آموزش ، نگهداری) است. [including food!] همه آنها حساب می کنند متأسفیم ، ناظران وزن ، Nutrisystem و کسانی که آن را در نظر نمی گیرند ، مگر اینکه پزشک شما برنامه ای (چاقی یا دلایل قلبی ریوی) تجویز کرده باشد. همچنین این درمانها برای سرماخوردگی معمولی (و سایر داروهای بدون نسخه ، به جز انسولین) و مطمئناً جراحی زیبایی نیستند.

برای آن موارد خاص …

ضررهای قمار قابل کسر است. نوعی از. تا زمانی که سود شما با این هزینه ها بیشتر یا بیشتر شود. (به عبارت دیگر ، شما در حال کاهش سود بازی هستید که باید گزارش دهید.)

تلفات ناشی از سرقت و تصادفات. فقط برای املاک درآمدزا مانند اجاره ملک و قطعات. یا ، اگر آن را (به شرط خدا) در منطقه فاجعه فدرال ممنوع کنید. همچنین ، اگر طلا و نقره را معامله می کنید ، بله ، می تواند افزایش یابد. (شما در حال حاضر زیان سهام و اوراق قرضه را در جدول D و فرم 4797 تا میزان درآمد خود بیش از 3000 دلار کسر می کنید. بیماران طرح پونزی همچنین می توانند از درآمد خسارت کسر کنند. بنابراین ، این خسارت 300000 دلار می تواند 100 سال در کسر شما خیلی عمر می کنید.)

دفاتر داخلی. شما باید یک کسب و کار داشته باشید ، به این معنی که برنامه نویسی C (مالکان و کارگران) ، برنامه نویسی E (املاک اجاره ای ، گیرندگان K-1 در آن تجارت کار می کنند) و / یا ارائه دهندگان لیست F (کشاورزان).

نرخ های ویژه باشگاه ها به طور خاص تأیید نمی شوند ، اما اتاق های بازرگانی ، لیگ های تجاری ، سازمان های عمومی یا مدنی ، انجمن های تجاری ، انجمن های حرفه ای و هیئت های املاک و مستغلات. بدون حقوق اتحادیه (از آنجا که آنها هزینه های کارکنان هستند ، افراد).

من قبلاً گزارش داده ام که چه نوع اسنادی باید در اختیار داشته باشید تا ما مالیات خود را ثبت کنیم.

ما منتظرت هستیم!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *