مهلت اخذ رای اولیه غیبت زودهنگام ایالت نیویورک را از دست ندهید

مهلت اخذ رای اولیه غیبت زودهنگام ایالت نیویورک را از دست ندهید


پس از رکورد شرکت کنندگان در انتخابات سراسری سال گذشته ، گزارش جدیدی از مرکز دادگستری برنان نشان می دهد که 49 ایالت بیش از 425 لایحه برای محدود کردن دسترسی به رای گیری ارائه کرده اند. نیویورک یکی از آنها بود.

برای اولین بار ، رأی دهندگان باید بیش از یک هفته قبل از انتخابات قبلی برای رای گیری غایب اقدام کنند. بر اساس قانون جدیدی که بهار سال گذشته به تصویب مجلس رسید ، هیئت های انتخاباتی محلی باید این کار را انجام دهند برای دریافت درخواست رأی غیابی برای رای دهنده 15 روز قبل از تاریخ انتخابات. رای دهندگان قبلاً می توانستند نامه درخواست آنها تا یک هفته قبل از روز انتخابات

این باعث می شود که مهلت تعیین شود دوشنبه 18 اکتبر هیئت های انتخاباتی برای دریافت رای های غایب برای انتخابات عمومی 2 نوامبر.

این قانون نیویورک را در بین هفت ایالتی که برای کاهش مدت زمان رای دهندگان برای رای دادن از طریق پست درخواست کرده اند ، قرار داده است. ایالت های دیگر عبارتند از آلاباما ، آرکانزاس ، جورجیا ، آیووا ، کنتاکی و اوکلاهما.

قانون جدید رای گیری غایب جدا از تعدادی از اصلاحات انتخاباتی دیگر است که توسط قانونگذار ایالت از زمان تصرف سنای ایالت در سال 2019 تصویب شده است. این تغییرات شامل ایجاد سیستم رای گیری زودهنگام ، ثبت نام خودکار رای دهندگان و بازگرداندن حق رای به کسانی است که که قبلا بودند در حبس ، دو طرح حق رای آینده برای ایجاد ثبت نام رای دهندگان در همان روز و یک سیستم رای گیری غیابی بدون دلیل ، که همه آنها را گامی در جهت افزایش دسترسی به حق رأی اعلام کردند.

سناتور ایالت زلنور مری ، رئیس کمیته انتخابات و حمایت از قانونی که پنجره رای گیری غایبان را کوتاه کرد ، گفت که این تغییر همچنین به منظور محافظت از رای دهندگان است ، نه مجازات آنها.

“در سال 2020 ، هیأت انتخابات تقریباً 35000 رأی غایب را یک روز قبل از انتخابات ارسال کرد ، که دریافت آنها به موقع توسط رای دهندگان بعید یا غیرممکن شد. ما معتقدیم که این قانون جدید دسترسی را محدود کرده و محدود نخواهد کرد. مری گفت: با ارائه یک چارچوب زمانی واقع بینانه تر برای بانک مرکزی انگلستان برای رسیدگی به درخواست ها و بیرون آوردن برگه های رأی. “

وی افزود: “ما در تلاش هستیم موانع رای گیری را برطرف کنیم و اگر بدانیم که این قانون این هدف را برآورده نمی کند ، البته در مورد آن تجدید نظر می کنیم.”

در صورتی که قصد دارید رای گیری غیابی را ثبت کنید ، باید موارد زیر را بدانید.

چگونه می توانم برای رای گیری غیابی اقدام کنم؟

شما می توانید از طریق پورتال آنلاین شهر ، نامه ، ایمیل یا فکس برای اخذ رای غایب اقدام کنید. نکته اصلی این است که مطمئن شوید برنامه تا دوشنبه 18 اکتبر دریافت شده است. اگر به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 متقاضی هستید ، کادر “بیماری موقت” را در برنامه خود علامت بزنید.

آیا راهی برای تأیید وجود درخواست هیئت انتخاباتی وجود دارد؟

برای اطمینان از دریافت درخواست ، باید بتوانید از ردیاب رای غایب دیدن کنید. بانک انگلیس می گوید به روز رسانی سیستم 24 ساعت طول می کشد و ممکن است 72 ساعت طول بکشد تا برنامه به سیستم وارد شود.

هنگامی که رأی غیابی من رسید ، پس از پر کردن و ارسال مجدد آن چه اتفاقی می افتد؟

باز هم ، ردیاب رای غایب باید به شما بگوید چه زمانی بانک انگلیس رأی را دریافت می کند. رأی های غایب باید حداکثر تا روز انتخابات ، 2 نوامبر ، پست پستی شوند و تا 9 نوامبر توسط بانک انگلستان ، یا رای گیری های خارج از کشور ، 15 نوامبر دریافت شوند. همچنین می توانید رأی های غایب را در هر مرکز رای گیری اولیه یا در دفتر هیأت انتخابات بگذارید.

فکر می کنم شاید فراموش کرده ام پاکت سوگند خود را امضا کنم. آیا صدای من مهم است؟

هنگامی که بانک انگلستان در مورد تعیین رأی شما با شما تماس می گیرد ، باید سریع پاسخ دهید. قانونگذار به اصطلاح فرآیند اصلاح را تصویب کرد که بانک انگلیس را ملزم می کرد در صورت دریافت یک رأی با برخی از اشتباهات قابل تصحیح ، با رأی دهنده تماس بگیرد. فرایند درمان کامل در اینجا شرح داده شده است.

من هنوز تصمیم نگرفته ام آخرین مهلت ارسال درخواست رای غیابی چیست؟

شما می توانید شخصاً برای اخذ رای غیابی تا 1 نوامبر به دفتر بانک انگلستان مراجعه کنید. اما مجدداً ، کسانی که درخواست رای گیری غیابی به صورت آنلاین یا پست دارند ، باید اطمینان حاصل کنند که بانک انگلستان درخواست خود را تا 18 اکتبر دریافت می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *