مهلت ثبت نام رای دهندگان در نیویورک و نیوجرسی

مهلت ثبت نام رای دهندگان در نیویورک و نیوجرسی


اگر می خواهید در انتخابات آینده نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید ، زمان در حال تمام شدن است. یک مسابقه خیمه شب بازی شهری تعیین می کند که هشت سال پس از شهردار بیل دو بلاسیو ، فرمانداری شهرداری را بر عهده می گیرد. در نیوجرسی ، رای دهندگان فرماندار ایالت بعدی خود را انتخاب می کنند.

روز انتخابات در هر دو ایالت سه شنبه 2 نوامبر است. رای گیری زودهنگام در شهر نیویورک از 23 اکتبر تا 31 اکتبر ادامه دارد.

در اینجا آنچه شما باید در مورد ثبت نام برای رای گیری در شهر نیویورک و نیوجرسی بدانید ، آمده است

مهلت ها

  • جمعه 8 اکتبر در نیویورک
  • سه شنبه 12 اکتبر در نیوجرسی

کجا در نیویورک ثبت نام کنم؟

شخصاً به هر دفتر هیئت انتخاباتی مراجعه کنید و تا جمعه 8 اکتبر یک فرم کاغذی پر کنید. در هر یک از پنج ناحیه و همچنین دفتر اجرایی در منهتن پایین دفاتر وجود دارد.

همچنین می توانید یک فرم کاغذی را بارگیری و چاپ کنید ، اطلاعات خود را پر کرده و به بانک انگلستان ارسال کنید. نکته مهم: بانک انگلستان فرمی با هر نوع امضای دیجیتالی را نمی پذیرد ، شما باید خودتان آن را امضا کنید. قرار است فرم پرداخت شود. اما اگر آن را در یک پاکت قرار دهید ، که اگر فقط یک تکه کاغذ را چاپ کنید ، منطقی خواهد بود ، باید پاکت را ببندید.

این فرم باید حداکثر تا جمعه 8 اکتبر پ postست شود و سپس در روز چهارشنبه 13 اکتبر توسط بانک انگلستان دریافت شود. اگر در شهر نیویورک ثبت نام می کنید ، این آدرس ایمیل است:

هیئت انتخاباتی

32 برادوی ، 7 i

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

تنها راه ثبت نام آنلاین در ایالت نیویورک از طریق بخش وسایل نقلیه موتوری است. شما هستید باید شما دارای گواهینامه رانندگی ، مجوز یا شناسه DMV برای افراد غیر راننده هستید. همچنین به کد پستی که در حال حاضر با DMV در پرونده موجود است و چهار رقم آخر شماره امنیت اجتماعی خود نیاز دارید.

به خاطر داشته باشید: DMV در واقع فرم های ثبت نام رای دهندگان را پردازش نمی کند ، آنها اطلاعات مربوط به هیأت انتخابات را جمع آوری کرده و سپس داده ها را به آنها منتقل می کنند. به عبارت دیگر ، به این پلت فرم آنلاین به عنوان یک گزینه قابل اعتماد لحظه آخری اعتماد نکنید.

بر اساس وب سایت DMV ایالت ، بانک محلی انگلستان قرار است پس از انجام مراحل ثبت نام با رای دهندگان تماس بگیرد. سپس آنها این توصیه را می کنند و بر توصیه ما تأکید می کنند: “لطفاً اجازه دهید تا شش هفته برای گوش دادن به هیئت انتخابات در شهرستان یا شهرستان خود. اگر بعد از 6 هفته از آنها خبری ندارید، با شماره تلفن یا آدرس ارائه شده در وب سایت هیئت انتخاباتی ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. “

کجا در نیوجرسی ثبت نام کنم؟

شما می توانید با گواهینامه رانندگی معتبر یا کارت شناسایی غیر راننده که توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) صادر شده است به صورت آنلاین ثبت نام کنید. همچنین می توانید از شماره تأمین اجتماعی خود استفاده کنید ، اما طبق مقررات وزارت امور خارجه ، “برای تکمیل مراحل ثبت نام ، باید توانایی امضای روی صفحه یا بارگذاری امضای خود را داشته باشید. اگر نمی توانید امضای دیجیتالی ارائه دهید ، نمی توانید بصورت آنلاین ثبت نام کنید.”

همچنین می توانید فرم را چاپ کرده و به استان خود ارسال کنید. اینجا قالب ها را پیدا کنید

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیویورک هستند؟

یک شهروند 18 ساله یا بزرگتر ایالات متحده می تواند ثبت نام کند و رای بدهد (افراد 16 و 17 ساله می توانند از قبل ثبت نام کنند ، اما تا زمانی که 18 ساله نشده اند اجازه رای دادن ندارند). شما همچنین باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات در آنجا اقامت داشته باشید. نمی تواند به دلیل محکومیت جرم در زندان باشد. دادگاه وی را به عدم توانایی ذهنی محکوم کرد. یا حق رای دادن را در جای دیگر مطالبه کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیوجرسی هستند؟

یک شهروند آمریکایی 18 ساله یا بالاتر می تواند ثبت نام کند و رای دهد (کسانی که 17 سال دارند می توانند از قبل در نیوجرسی ثبت نام کنند). شما باید حداقل 30 روز در آنجا اقامت داشته باشید و نمی توانید محکومیت زندان داشته باشید ، “در نتیجه محکومیت برای جرمی تحت مجازات تحت قوانین این ایالت یا سایر ایالات متحده یا قوانین ایالات متحده”.

چگونه می توانم بررسی کنم که آیا ثبت نام کرده ام؟

اگر سوالات بیشتری داشته باشم چطور؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *