مهمانی لیسانس پاریس هیلتون و کارتر ریوم در وگاس

مهمانی لیسانس پاریس هیلتون و کارتر ریوم در وگاس


هیچ کاری در این دنیا وجود ندارد که پاریس هیلتون ترجیح دهد انجام دهد تا در لاس وگاس با همسر آینده اش ، کارتر رایوم ، مهمانی بگذارد.

هیلتون و نامزد سرمایه داری خطرناک او ، هر دو 40 ساله ، آخر هفته سوار بر هواپیمای شخصی به شهر سین رفتند و فرش قرمز را برای مهمانی لیسانس و لیسانس پهن کردند.

به طور طبیعی ، این شب مجلل توسط هیلتون و مهمانان افتخاری اش به خوبی در شبکه های اجتماعی ثبت شد.

پاریس هیلتون و کارتر ریوم جشن لیسانس خود را در لاس وگاس جشن می گیرند
این دو مرغ عشق هر دو به خاطر لباسهای عجیب و غریب خود در شهر گناه سفید پوشیده بودند.
اینستاگرام

قبل از شروع جشن ها ، آقا و خانم آینده به سبک انتخاب شدند – با رولزرویس قرمز روی سنگ فرش. گروه کوچکی از خانواده و دوستان ، از جمله خواهران و برادران نیکی هیلتون و کورتنی رایوم ، در ناوگان اتومبیل های رنگی مشابه به دنبال آنها رفتند.

جشن هیلتون و رم که تا آخر هفته ادامه داشت شامل یک شب در AREA15 (که به عنوان “زمین بازی همهجانبه” برای بزرگسالان توصیف می شود) بود ، جایی که عروس با لباس مجلسی زرد نئونی سوار خط داخلی داخلی می شد.

سفر لیسانس/لیسانس که پاریس هیلتون و کارتر ریوم به لاس وگاس انجام دادند
به نظر می رسد هیلتون و رایوم در مهمانی مشترک خود ، در محاصره خانواده و دوستان ، در حال تفریح ​​هستند.
اینستاگرام

گروه همچنین در کلوپ شبانه Zouk ظاهر شد ، جایی که DJ Tiësto موسیقی متن و برش های مقوایی بزرگ صورت های هیلتون و رئوم را که توسط مهمانی ها آویزان شده بود ، ارائه کرد. کیک های غول پیکر اختصاص داده شده به مرغ عشق نیز ارائه شد که عکس های آنها روی صفحه بزرگ ظاهر شد.

هیلتون همیشه شیک در یک مرحله کمد لباس را تغییر داد و از یک لباس صورتی با عینک آفتابی متناسب با “عروس” ، یک ارسی که روی آن “عروس بودن” نوشته شده بود و یک تاج زیبا استفاده کرد.

پاریس هیلتون در لاس وگاس با دوستداران بیکینی پوش سلفی می گیرد
هیلتون با لباس شنا “Wifey for Lifey” شیک ، در سفر لیسانس خود به وگاس برای طرفداران وقت گذاشت.
اینستاگرام

تعطیلات و روز هیلتون همچنین شامل یک شام با شمع با منوی سفارشی در Resorts World Las Vegas بود. ستاره “آشپزی با پاریس” آن را “مکانی مناسب” برای یک مهمانی مشترک لیسانس/لیسانس نامید.

البته بدون تعطیلات آخر هفته بدون کیسه هدیه برای مهمانان کامل نخواهد شد. به آنها جعبه های سفارشی گل رز اهدا شد که با یک عکس برهنه از هیلتون پوشیده از زرق و برق طلایی بدن روی آن نوشته شده بود “Bach That Dad”.

جعبه صورتی پاریس هیلتون
ستاره “آشپزی با پاریس” به مهمانان یک جعبه صورتی سفارشی که با عکس سکسی خود پوشانده شده بود ، هدیه داد.
اینستاگرام

همچنین مهمانان یک کیف دوزی با نام زوج و جمله معروف هیلتون “این گرم است” به همراه جواهرات براق ، برچسب و عینک آفتابی دریافت کردند.

همانطور که پیج شش قبلاً گزارش داده بود ، هیلتون و رایوم در ماه فوریه در یک جزیره خصوصی پس از یک سال آشنایی نامزد کردند.

این اولین ازدواج برای هیلتون خواهد بود که قبلاً سه بار نامزد کرده است.

اولین نامزدی او با جیسون شاو در سال 2002 اندکی قبل از 21 سالگی او بود. این خواستگاری تنها دو ماه طول کشید تا این زوج در سال 2003 از یکدیگر جدا شدند.

او بعداً در سال 2005 با پاریس لاتسیس ، وارث کشتیرانی یونان ، و پس از آن بازیگر کریس زیلکا در سال 2018 نامزد کرد. هر دو نامزدی پس از چند ماه لغو شد.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *