موارد ضروری که به شما کمک می کند تا خود را برای پاییز سالم آماده کنید


من در مورد شما اطلاعی ندارم ، اما من عاشق کشف محصولات جدید سلامتی هستم. و اکنون که محصولات رفاهی پاییز به قفسه ها وارد شده اند ، به نظر می رسد کریسمس (زیرا ، بگذارید واقعی باشیم ، پاییز بهترین فصل سال است). در میان ادویه های کدو تنبل ، همه چیز ، غذاهای راحت و راحت (که فوق العاده سالم هستند) ، ترفندهای مراقبت از خود برای کاهش سرعت و راه هایی برای کاهش استرس در این فصل شلوغ ، مانند داشتن یک پاییز سالم ، راحت تر از همیشه است. و با تعداد زیادی مارک های نوآورانه و محصولات بهداشتی ، به نظر می رسد که در تمام مشکلات من یک مشکل بهداشتی وجود دارد.

اشتباه نکنید: شما می توانید بدون صرف یک سکه سقوط سالمی داشته باشید. اما من به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در وقت ، کاهش استرس ، حمایت از چرخه خوابم و سهولت زندگی هستم. همچنین ، گنجاندن محصولات جدید سلامتی پاییز در روال معمول شما راهی سرگرم کننده برای رسیدن به انگیزه برای رسیدن به اهداف تناسب اندام است. و چه چیزی را نباید در آن دوست داشت؟

از جدیدترین غذاهای خوش طعم پاییزی گرفته تا محصولات سلامتی که از استرس حمایت می کنند و ترفندهای مراقبت از پوست (مقرون به صرفه) ، در اینجا موارد ضروری برای پاییز سالم تر آمده است. در حالی که همه ما آن را دوست داشتیم ، متوجه شدیم مورد علاقه ما چیست. ما حاضریم شرط ببندیم که شما وسواس خواهید داشت.

موارد ضروری برای سلامتی پاییز برای کاهش استرس

یادداشت قدردانی پنج دقیقه ای

چگونه پاییزی سالم داشته باشیم؟ این ترفندهای ساده ذهن آگاهی را به عنوان تمرین قدردانی روزانه در بر می گیرد.

دایره معیوب استرس و اضطراب می تواند بر روابط ، مشاغل ، بهره وری ، خواب ، سلامت عمومی … این چیزی است که شما آن را می نامید. پیش از پاییز برنامه ریزی کنید تا این احساسات بهترین حالت را داشته باشند: این یادداشت قدردانی پنج دقیقه ای این می تواند به تغییر طرز فکر شما و کاهش استرس در زمانی که احساس خستگی می کنید کمک کند. پژوهش می گوید تمرین قدردانی حتی می تواند شادی را افزایش دهد.

پتو خنک کننده لوکس

آیا تو استرس داری؟ آیا به پشتیبانی اضافی نیاز دارید؟ وقتی شوهر شما (یا یک کودک خزدار) برای آرامش یا آرامش شما نیست ، همین است پتو وزنه دار بهترین بعدی است خود را در آغوش آرامش ببندید و ذهن و بدن خود را پایین بیاورید. این پتو همچنین با فناوری خنک کننده برای تنظیم دما و خوابیدن شما ساخته شده است.

شمع های معطر غیر سمی از حسرت افتادند

چگونه شب پاییزی خوبی را در خانه داشته باشیم؟ حتی طعم های شیرین پاییزی این شمع ها که غیر سمی هستند و تمیز می سوزند ، دنج است. چیدن کدو تنبل ، باغ سیب و پاییز هایرید تنها تعدادی از شمع هایی هستند که در قسمت دوم بوی پاییز دارند. دلتنگ خانه مجموعه. ما به سادگی احساس می کنیم که بوی از شانه های ما در حال ذوب شدن است.

دمپایی دنج چتر نجات

وقتی با کفش هایی مانند ابر حرکت می کنید ، مطمئن هستیم که استرس به طرفین ذوب می شود. این درهای پنبه ای دنج را امتحان کنید کفش ورزشی که در انواع رنگهای گرم و خنثی پاییزی (مورد علاقه ما) وجود دارد.

ضروریات سلامتی پاییزی برای خواب بهتر

Hatch Restore Smart Sleep Assistant

با روزهای کوتاه تر و صبح های تیره تر ، فصل پاییز ممکن است فصل مناسبی برای حمایت از خواب به نظر برسد ، اما هورمون های ما چیز دیگری می گویند. بدن ما در پاسخ به تاریکی ملاتونین تولید می کند ، بنابراین وقتی خورشید در ساعت 4 بعد از ظهر شروع به غروب می کند … چرخه خواب و بیداری ما هزینه آن را پرداخت می کند. وارد: ترمیم خواب هچبه این ساعت هوشمند با عملکردی ساخته شده است که از نور طبیعی تقلید می کند و می تواند به تنظیم ریتم شبانه روزی ما کمک کند.

Saje Sleep Well Epsom Salt Soak

خود را در مراقبت از خود غرق کنید … به معنای واقعی کلمه. در حالی که حمام نمکی اپسوم آنها بدن را تسکین داده و عضلات دردناک را تسکین می دهند ، این نمک Saje Epsom را خیس کنید با ترکیبی از اسانسهای تقویت کننده خواب (گمان کنید: سنبل الطیب ، بابونه رومی و اسطوخودوس) گامی فراتر بگذارید.

مدیتیشن خواب FitOn

پرتاب کردن و چرخیدن به دلیل افکار زیاد هرگز سرگرم کننده نیست. اگر می خواهید پاییزی سالم داشته باشید ، به یاد داشته باشید: مراقبت از خواب مراقبت از خود استبه با استفاده از مدیتیشن خواب FitOn ، به خواب عمیق و آرام و مورد نیاز خود (و شایسته) برسید. چه خمیازه ای می کشد!

پودر منیزیم آرام

برای خوابیدن تلاش می کنید؟ سعی کنید منیزیم را به برنامه عادی شب پاییزی خود اضافه کنید. منیزیم یک ماده معدنی است که نقش مهمی در بیش از 300 فرایند آنزیمی از جمله خواب دارد. این پودر منیزیم آرام حاوی دو شکل قابل جذب منیزیم است ، علاوه بر این با سایر مواد مغذی که از خواب پشتیبانی می کنند مانند ملاتونین ، GABA و L-theanine فرموله شده است. و طعم توت مخلوط آن باعث می شود روزی خوشمزه برای پایان روز باشد.

جنبه های ضروری برای رفاه برای حمایت ایمنی در پاییز

Elderberry With Elderberry شربت شرکت

با اولویت دادن به محصولات بهداشتی پاییز سالم که از ایمنی در این فصل حمایت می کنند ، سلامت خود را حفظ کنید. فراتر از گلدون ، این ترکیب خوشمزه توسط شرکت Elderberry حاوی مواد دیگری است که ایمنی بدن را افزایش می دهد مانند انواع توت ها ، عسل محلی خام ، زنجبیل ، دارچین دارچین و میخک.

ترکیب اسانس Vitruvius Breathe

روغنهای ضروری پشتیبانی ایمنی را در برنامه عادی پاییز خود مانند نعناع ، کاجپت ، اکالیپتوس و درخت چای بگنجانید. این مخلوط درمانی وقتی احساس گرفتگی می کنید عالی است

چای مصونیت عسل لیمو ، زنجبیل و مانوکا

این را امتحان کن چای گیاهی ارگانیک پوکا برای تجربه یک جرعه درمانی پر از مواد ایمنی مانند لیمو ، زنجبیل و عسل مانوکا ، دفاع طبیعی خود را برای فصل پاییز سالم ایجاد می کند.

اصول سلامتی برای هوس های پاییزی

زردچوبه گلد ماتچا

در طول این فصل شلوغ ما به کارآمدی اختصاص داده ایم ، بنابراین چرا دو سوپر غذای بالقوه را در یک لاته آسان برای ترکیب ترکیب نمی کنیم؟ همانطور که معلوم شد ، این زردچوبه گلد ماتچا شامل هر دو ماتچا و زردچوبه ، به این معنی که یک نوشیدنی غنی از مواد مغذی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را با شیر غیر لبنی انتخابی مخلوط کنید و لاته دلپذیر شما در چند دقیقه (یا کمتر) آماده می شود.

پودر پروتئین رول دارچین JS Health X FitOn

وقتی می توانید طعم شیرین رول دارچین را به شکل اسموتی غنی از پروتئین بچشید ، چگونه می توانید پاییزی سالم داشته باشید. ما را امتحان کنید پروتئین در رول پودر دارچین به جو دو سر ، پودینگ چیا و کیک ماست. آره.

پورولا الیزابت پومپولا گرانولا

این پاییز سالم با مواد فوق غذایی مانند کینوا ، دانه های چیا و تخمه کدو تهیه می شود گرانولای کدو تنبل و دارچین این بهترین راه برای برآوردن همه خواسته های پاییزی شما است.

به من اعتماد کن ، من یک اسنوب دندان شیرین هستم. من عشق دسر ، اما شما باید در آزمون قبول شوید. یعنی باید تعادل کاملی بین شیرینی کافی باشد اما نه خیلی شیرین و البته با مواد مغذی. این گرانول با لحن خوبی پیش رفت! ما آن را با ماست و شکلات کم رنگ ترکیب می کنیم تا بهترین الهام گرفته از پاییز سالم باشد.

هو در حال پختن شکلات است

آیا می توانید بگویید اینجا ما عاشق شیرینی هستیم؟ من همیشه به دنبال راه های سالم برای رفع دسر هستم در حالی که از شکر اضافی ، کالری و مواد مصنوعی اجتناب می کنم.

این نسخه محدود آشپزخانه هو شکلات پالئو و ادویه کدو تنبل (یک نیش … خوبی!) مهر تایید ما را برای دسرهای سالم پاییزی دریافت کرد. از آن ساده لذت ببرید ، آن را در دستور العمل های دسر خرد کنید یا کاسه ماست را به یک کاسه دسر تبدیل کنید.

کرم قهوه جو دوسر کدو تنبل Elmhurst

خامه جو دوسر کدو تنبل قهوه قهوه؟ گفت بس است. این طعم جدید پاییزی همه آن چیزی است که تصور می کردید باشد. یک قهوه سیاه اضافه کنید یا یک PSL رو به افول را بکوبید.

PS طعم های پاییزی دیگری مانند Oat Nog و Pistachio Creme Oat Creamer دارد

برای زیبایی ، سلامت مو ، پوست و ناخن ضروری است

سرم ویتامین C Maelove Glow Maker

رژیم غذایی پاییزی سالم مملو از چربی های سالم و میوه ها و سبزیجات مرطوب کننده می تواند باعث درخشندگی پوست شود ، اما هوای خشک پاییز می تواند رطوبت را سریعتر از آنچه فکر می کنید از بین ببرد. پوست خود را درخشان و درخشان نگه دارید این سرم ویتامین C استبه کمتر از 30 دلار دارد و یکی از بهترین محصولات ویتامین C موجود در بازار است. آیا ما را باور نمی کنید؟ بیش از 10،000 بررسی یک وصیت است !!!

ملزومات رفاه برای کار در هوای سردتر

کوهنوردان

Athleisure برای ماندن اینجاست. چه خارج از خانه باشید و چه عرق کنید ، این کار را با سبک انجام دهید دوندگان کوهستانبه پارچه نرم DreamKnit آنها را راحت تر از همیشه می کند ، اگرچه آنها به اندازه کافی براق هستند تا در مکان های عمومی تکان بخورند.

دستبند گلوله

هر چیزی که شما را تشویق به کار می کند یک محصول ضروری سلامتی برای پاییز است. و این دستبندهای مد بالا دقیقاً همین کار را انجام می دهند. با گزینه های رنگ بی پایان برای انتخاب ، آنها نگاه کن بیشتر شبیه یک وسیله جانبی است تا یک تمرین ضروری. اما اثربخشی آن را دست کم نگیرید. O. Burn. این است. واقعی !! و اینها دستبند گلوله کار را در هر کجا و هر زمان تسهیل می کند. آنها را روی مچ دست یا مچ پا بپوشید و پیاده روی کنید ، در خارج از خانه قدم بزنید یا در خارج از منزل یوگا انجام دهید.

دونده های Allbirds

صحبت از ضروریات زیبا ، اینهاست دونده پرندگان سقوط فریاد می زند و می تواند راهی عالی برای الهام بخشیدن به شما برای بیرون رفتن ، مقداری ویتامین D و چند مرحله اضافی ثبت کنید. آنها سبک وزن ، راحت هستند و از مواد تجدید پذیر ساخته شده اند.

Lululemon Scuba Oversized 1/2 Zip Hoodie

Lululemon هرگز با رنگهای روشن پاییزی (سلام خاکستری خاکستری و مس قهوه ای) ناامید نمی شود. اگرچه ما به راحتی کل فروشگاه شما را توصیه می کنیم ، اما این را ساده نگه می داریم پیراهن زیپ دار برای بعدازظهرهای با وزش باد و صبحهای پاییزی مناسب است.

اصول اولیه سلامتی 15 دلار و کمتر

بطری آب بامبو میسون جار

چگونه می توان یک پاییز سالم از اینجا شروع کرد: مرطوب کردن ، مرطوب کردن ، مرطوب کردن! شما به هیچ چیز فانتزی احتیاج ندارید ، حتی یک مورد شیشه ماسون بسیار خوب انجام خواهد داد! وقتی کمتر از 15 دلار هستیم و هنوز زیبا هستیم ، ما انگیزه زیادی برای گرفتن چیزی داریم.

Cocokind MyMatcha Stick

تسکین زیر چشم ، خشک کردن رطوبت و ترک خوردن لب ها ، کاهش نواقص و از بین بردن تورم. درست است – این چوب Matcha همه در یک همه را انجام دهید! علاوه بر این ، از سه ماده ساده غیر سمی ساخته شده است.

اگر فقط می توانستم یکی را انتخاب کنم ، این مورد مورد علاقه ما بود

با وجود محصولات بسیار انگیزشی برای سلامتی پاییز ، انتخاب تنها یکی از آنها دشوار است. اما عاشق شکلات در من نمی تواند انکار شکلات تخته ای جدید Pumpkin Spice از Hu Kitchen را انکار کند. بنابراین ، من نمی گویم که مورد علاقه من است … اما این را هم نمی گویم. در مورد بقیه ، کراوات نزدیک است !! بله ، همه محصولات سالم پاییز دیگر در محصول دوم گره خورده اند. چه می توانم بگویم؟ آنها ضروری هستند.

آیا در سفر سلامتی خود گیر کرده اید؟ از این گزینه های سرگرم کننده (و م effectiveثر) سلامتی برای پاییز الهام بگیرید. پاییز سالم شما در انتظار است!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *