موزیکال ها با گلبرگهای رز و تخمدان ایستاده به برادوی برمی گردند


اولین تشویق برای هادستاون پنجشنبه شب در ساعات افتتاح شد ، زمانی که تبلیغ “خوش آمدید به هادستون” تقریباً توسط رعد و برق کف زدن و غرق شدن غرق شد. تقریباً یک دقیقه طول کشید تا نمایش ادامه یابد و به حضار یادآوری کرد که او تلفن همراه خود را پایین آورده و ماسک ها را نگه داشته است.

هادستاون، در تئاتر والتر کر در خیابان 48 ، یکی از دو موزیکال برادوی بود که تقریباً یک سال و نیم پس از تاریک شدن جاده سفید بزرگ این هفته بازگشایی شد. (موزیکال دیگر بود پیشخدمت، که انجام می شود بازگشت غافلگیرکننده کوتاه مدت پس از بسته شدن در ژانویه 2020).

این نمایش یک افسانه با طعم نیواورلئان از اسطوره Eurydice و Orpheus است ، با موسیقی جاز ناراحت کننده توسط Anaïs Mitchell و کارگردانی Rachel Chavkin. او هشت جایزه تونی از جمله بهترین موزیکال را از آن خود کرده است.

جاناتان دمار ، تهیه کننده مشترک ، در شب بازگشایی حضور داشت و گفت: “ما قوی تر از همیشه برگشتیم. من مفتخرم که بخشی از آن هستم و امشب در این اتاق با این مخاطب هستم. من نمی توانستم راه بهتری برای شروع فصل برادوی فکر کنم. “

https://www.youtube.com/watch؟v=PYOsnqGz7Yk

به نظر می رسد که تماشاگران نیز چنین فکر می کردند: این یک سلام خوشحال و تقریباً سرگیجه آور بود که بیشتر اعداد عالی را دریافت کرد. هر معرفی یک شخصیت جدید توسط افراد در حال افزایش تماشاگران دنبال می شد. وقتی آندره د شیلدز ، که نقش هرمس را بازی می کند و نقش گوینده را بازی می کند ، با هذیان شروع کرد ، “می روی؟”

جمیله پونتون براگ از هارلم می گوید: “من خوشحالم که برادوی بازگشته است.” “VIN هادستاون در سال 2019 و از دیدن دوباره او ، به ویژه آندره د شیلدز ، بسیار هیجان زده شد. و این تشویق مداوم او باورنکردنی بود. “

آیا تجربه تئاتر تغییر زیادی کرده است؟ با وجود شرایط جدید برای همه برای نشان دادن آزمایشات واکسیناسیون و ماسک زدن ، علاوه بر بررسی معمول کیسه ها ، فلزیاب ها و اسکن بلیط ، ورود به محل آسان بود. و درهای خانه قبل از روزهای قبل از همه گیری برای جلوگیری از له شدن باز شد. متأسفانه خطوط حمام در زمان قطع ، روزهای قبل از همه گیری بود (یک زن اذعان داشت: “من نمی دانم آیا در صف هستم ، یا در چه جهتی است ، یا حمام ها واقعاً کجا هستند).

نکته قابل توجه این است که پیشوایان تابلوهای بزرگی در دست داشتند که روی آن نوشته شده بود: «ماسک بزن». (و تماشاگران این کار را کردند.)

علامت ماسک

جنیفر واناسکو / Gothamist

پس از تشویق مداوم ، کارگردان چاوکین بسیار مختصر با حضار صحبت کرد. او گفت: “فقط می خواستم از حضور شما در اینجا تشکر کنم. خوشحالیم که برگشتیم.” “این یک خانواده است و خوب است که دوباره با هم باشیم.”

میچل به سادگی گفت: “متشکرم که ایمان را حفظ کردید.”

سپس جمعیت به خیابان ها آمد. گروه بازیگران در دو بالکن خارج از تئاتر ماندند و در قسمت زیرین را با گلبرگهای گل رز ، میخک های پلاستیکی نماد گلهای شهد در نمایش و بعد از توقف “Way Down in Hadestown” ، نسخه هماهنگ شده معروف “Support” ، آبیاری کردند. من. “دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *