موفقیت دربی ردبولز یک پای متواضع از NYCFC بود

موفقیت دربی ردبولز یک پای متواضع از NYCFC بود


رونی دلا در آستانه دو دیدار نخست دربی هادسون ریور در هفته گذشته ، امیدهای خود را برای فصل عادی در نیویورک آشکار کرد.

او با این چشم انداز که انقلاب نیوانگلند دور از دسترس خواهد بود ، گفت: “البته آرزو و هدف ما این است که شماره دو باشیم.”

فقط یک هفته و یک نقطه بعد ، هتل دلا در شهر نیویورک در هرج و مرج کنفرانس شرقی فرو رفت. باخت 1-0 در خانه مقابل ردبولز ، با تساوی 1-1 در نیوجرسی ، تنها سه امتیاز بین سومین تیم و آتلانتا در رده هشتم باقی می ماند.

صرفاً پیوند دادن یک تیم برای یک منطقه حائل ، اینگونه نیست که شهر نیویورک خود را می بیند ، و نه اینکه چگونه در اعداد منعکس می شود. طبق گفته FBref ، باشگاه شرقی به راحتی xGD/90 را هدایت می کند ، و در اکثر سال ، و FiveThirtyEight آنها را به عنوان سومین تیم برتر برای قهرمانی در جام MLS می شناسد.

اما واقع گرایانه در اواخر روزهای تابستان زیبا نبود. این باشگاه در ماه های آگوست و سپتامبر شکست خورد و سه بازی از 11 بازی خود را برد ، نه به دلیل محرومیت های فراوان مربوط به کارت قرمز.

در حالی که این اعداد و ارقامی نیستند که مدعی عنوان می خواهد ، این رقم پس از هفته ناامید کننده رقبای اصلی آنها در شهر نیویورک بیشتر تقویت شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=7Gu8nRrxb9Q

دیلا پس از باخت شنبه گفت: “ما باید تا آنجا که می توانیم این مشکل را پشت سر بگذاریم ، البته ما در رختکن افراد ناامید زیادی داریم.” “حالا ما باید با هم بلند شویم و چهارشنبه دوباره برگردیم [vs. Chicago]به “

با توجه به اینکه باشگاه هنوز در موقعیت میزبانی پلی آف قرار دارد ، زمان وحشت نیست. اما قطعاً این زمان برای خوداندیشی است و آنتون تنرهولم ، مدافع راست ، سرنخ های جالبی پس از بازی ارائه داد.

او گفت: “این دیدارها مقابل ردبول فقط یک جنگ است ، آنها سبک متفاوتی دارند.” او گفت: “فقط در لیگ آنها اینطور بازی می کنند و در زمین کوچکی مانند این ، امروز آنها بهتر از ما مدیریت کردند.

بازیهای ردبول خاص هستند زیرا آنها به تمام زمین فشار می آورند و شما آن زمان را با توپ ندارید و نمی توانید بازی مورد نظر خود را کنترل کنید ، به ویژه در خانه. “

باخت شنبه تنها یک بازی بود ، اما توانایی ردبولز برای تحریک رقبای خود باید تا حدودی زنگ خطری باشد. این درست است که ردبولز – با سومین هافبک پر فشار و دومین فشار هجومی در این فصل – دارای یک سبک منحصر به فرد پرشین پرس است که باعث می شود حریف نتواند با توپ جلو بیاید (مخصوصاً با بازیکنان تازه کار کیتون پارک شنبه). همچنین درست است که این فهرست عمیق NYCFC ، که خود را مدعی تصور می کند ، باید در مسابقات سخت راه حل پیدا کند.

رقبا قبل از بازی خود در برانکس چند روز بعد امتیازاتی را در نیوجرسی به اشتراک گذاشتند.
Rich Graessle / Icon Sportswire از طریق Getty Images

این که آیا دریافت این پاسخها در ماههای باقی مانده از فصل (و احتمالاً پس از فصل) آسانتر است یا خیر ، اما در حال حاضر ، گرهارد استروپر ، سرمربی ردبولز شایسته این است که شنبه گذشته آزمونی را که نمی تواند به چالش بکشد ، انجام دهد. می گذرد

فصل اول در نیویورک برای اتریشی سخت بود و تیم او هنوز بعید است که به پس فصل برسد. اما هفته پربار او در برابر NYCFC پایه هایی را نشان داد که او به آرامی با فهرست جوان خود می سازد ، و این باعث می شود حسن نیت زیادی با طرفداران تا حدودی ناراضی داشته باشد.

استروپر حتی در جشن پیروزی پس از بازی ، شکاف بین ردبولز و نخبگان کنفرانس شرق را تصدیق کرد و پیروزی تیم خارج از خانه خود “بر تیمی از این کالیبر” را ستود.

هنوز نگرانی های مشروع در مورد بازی تیمی و ایجاد فرصت وجود دارد – برخی از آنها ممکن است با پیشرفت بازیکنان جوان کاهش یابد – اما برد 1-0 ردبولز نشانه های یک تیم سازمان یافته را به همراه داشت و یکی از آنها خرید یک مدیر جدید طلبکار

موقعیت یازدهم فعلی این تیم نیز شاید بازتابی قوی از توانایی واقعی آنها باشد ، زیرا این باشگاه در تابستان با مصدومیت زیادی روبرو شده است و در واقع در وسط کنفرانس شرق بر اساس xG/90 (هشتم در بخش توسط 02-).

شهر نیویورک
NYCFC باید با دو بازی دیگر این هفته به سرعت این شکست را پشت سر بگذارد.
Rich Graessle/Icon Sportswire از طریق Getty Images

صرف نظر از این موضوع ، ردبولز در حال پیشرفت است و تیمی با دید کوتاه مدت بسیار متفاوت از NYCFC است. فوتبال همیشه درخشان نبود و گلها همیشه جریان نداشتند.

به گفته استروپر ، این یک سال “یادگیری” بود.

این یادگیری در روز چهارشنبه در مقابل اتحادیه ادامه خواهد یافت ، اما هفته گذشته ، برای تسلیم کردن مخالفان مورد علاقه آنها کافی بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *