مونولوگ SNL کیم کارداشیان ، Halsey + Lindsey Buckingham و موارد دیگر

مونولوگ SNL کیم کارداشیان ، Halsey + Lindsey Buckingham و موارد دیگرآیا ورود دارید؟ SNLباشگاه پنج زمان سنج به عنوان مهمان موسیقی ، یا این باشگاه فقط میزبان را به عنوان عضو می پذیرد؟ درخواست هالسی ، که این هفته پیروز بازگشت ، و با یک مهمان ویژه نیز. البته توجه همه بر روی میزبان مهمان ، کیم کارداشیان وست و نحوه عملکرد او به عنوان کمدین متمرکز است. آیا می توانید عمل کنید؟ عمل خواهی کرد؟ روزنامه های اطلاعاتی ما را با اطلاعات خود به روز کردند: کانیه وست او را آموزش داد! او 20 ساعت در روز آماده می شد! بیست ساعت … روزی؟ منطقی به نظر نمی رسد ، اما دوباره ، وقتی در مورد کارداشیان صحبت می کنیم ، منطقی صحبت نمی کنیم.

اگرچه راست می گویم ، عملکرد کیم عالی بود! بسیار بهتر از آنچه انتظار می رفت. Lightyears بهتر از ایلان ماسک یا مجریان بی شمار دیگری است که نقش زیادی در بازی 30 Rock نداشته اند. اگرچه لورن مایکلز ، تهیه کنندگان و گروه نویسنده اقدامات احتیاطی بیشتری را انجام دادند تا مطمئن شوند این قسمت از جهات دیگر به یاد ماندنی خواهد بود.

معامله برای چیست SNL سرد برای 10/9/2021 باز است؟

اولین هیگینز که از آن می شنویم در این قسمت آغاز می شود ، زیرا استیو ، تهیه کننده ارشد ، صدا را برای پوشش C-SPAN از جلسه استماع سنای آمریکا در فیس بوک ارائه می دهد.

هایدی گاردنر در نقش فرانسیس هوگان ، افشاگر فیس بوک بازی می کند ، اما ما روی سنای معمولی و قدیمی حساب می کنیم تا خنده ها را در این اینفوگرافیک برطرف کند. در زندگی واقعی ، سناتور ریچارد بلومنتال احمق ما بود. در این اینفوگرافیک ، میکی دی به عنوان بلومنتال در حالی که یک هیئت کمیته سنا حماقت خود را آشکار می سازد ، سسیلی استرانگ و کایل مونی را در نقش دایان فاینشتاین و جان ن. کندی از این موضوع طفره می روند و ادی برایانت در نقش تد کروز با تشویق شکستن صحبت می کند. کریس رید در نقش کوری بوکر به ما یادآوری می کند که بوکر هنوز با رزاریو داوسون رابطه دارد ، جیمز آستین جانسون در نقش لیندسی گراهام از کیت مک کینون (هنوز دور از نقش کارول بسکین) ، الکس موفات در نقش مارک بازی می کند. زاکربرگ و پیت دیویدسون مانند نوستالژی عشق نسبت به تام از مای اسپیس. همه اینها می توانست تنگتر باشد ، موضوع را سریعتر و سرگرم کننده تر می کند ، اما من فکر می کنم آنها می خواستند تا آنجا که می توانند عشق را در بین بیشتر بازیگران پخش کنند؟ چون بازیگران تمام شب پشت صحنه ایستادند و از بیرون صحنه تماشا کردند …

چطور انجامش دادی SNL میزبان مهمان کیم کارداشیان وست دو؟

https://www.youtube.com/watch؟v=LQCQym6hVMo

تمام این مدت زمان تمرین برای کیم به ثمر نشست و او را به مونولوگ کوتاه و نامهربان میخکوب کرد ، در چهار دقیقه خواهران ، مادرش ، همسر سابق کیتلین ، دوست پسر سابقش را مسخره کرد و در مورد پرسش برانگیزترین حرکت ، شوخی هایی در مورد OJ سیمپسون که باعث توهین جراحت مرگبار شد. اما او به من اعتماد کرد SNL کتاب ، من همه خطوط شوخی آنها را با اعتماد به نفس خوانده ام!

در میان برش های انتخاب شده ، به اصطلاح:

  • “من خیلی بیشتر از آن تصویر مرجعی هستم که خواهرانم به جراحان پلاستیک من نشان دادند.”
  • مادرش باید نام تمام دخترانش را Ks بگذارد اما کارنس را نام نبرد. “من نمی دانم او چگونه آمدن را دید و نه کیتلین.”
  • من برای ریاست جمهوری کاندید نمی شوم. ما نمی توانیم سه سیاستمدار شکست خورده را در یک خانواده داشته باشیم. “

اولین اجرای واقعی او ممکن است جذاب ترین او باشد ، بازی در نقش یاسمن در علاءالدین تمسخر پیت دیویدسون که تمام وزن خود را روی شوخی های آلت تناسلی گذاشت ، او حتی بوئن یانگ فقیر را کوتاه کرد که امشب فقط با رنگ آبی کامل مانند جن ظاهر شد. حتی سسیلی استرانگ به عنوان خواهر یاسمین گورتنی و دوست پسرش ازکیل الیوت از کابوی های دالاس (کنان تامپسون) نمی توانستند این کار را بیش از گذشته انجام دهند. بزرگترین واکنش زمانی رخ داد که پیت و کیم بوسیدند و باعث فریاد تماشاگران شد.

https://www.youtube.com/watch؟v=40sJn4fEpMQ

بهترین بازی کیم در یک موزیک ویدئو در کنار استرانگ ، بانکی جانسون و اگو نودیم ، “آهنگ شب خانمها” بود ، در مورد آنچه واقعاً برای زنان بالغ که هنوز یک شب را در باشگاه مشتاق هستند ، طعمه وحشیان خود می شوند. “پیری”. “

https://www.youtube.com/watch؟v=94D4DzLS93E

همچنین ، بیایید فریاد بزنیم به این مورد کلاسیک نوشتن کمدی سورئال در “نقاشی لوتو” ، جایی که کیم و سسیلی استرانگ نتایج قرعه کشی عجیب و غریبی را به سرگرمی ، شوک و وحشت پخش کنندگان اعلام می کنند (کنان تامپسون و ادی برایانت) به

https://www.youtube.com/watch؟v=ds5iswtdIME

البته بیشتر اتفاقی SNL بینندگان یا غیر بینندگان توجه بیشتری به سه طرح دیگر خواهند داشت ، که در دو مورد از آنها خواهر کیم ، کلوئه و مادر آنها ، کریس جنر حضور داشتند.

آنها ابتدا ما را در یک فیلم کوتاه از پیش ضبط شده ، “کلید” ، شگفت زده کردند ، که در آن کیم و ایدی برایانت تصمیم می گیرند به ساعت جادویی اجازه دهند تا طلسم معکوس کننده نقش مکان های معاملاتی را بر روی آنها ایجاد کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=gd1XV9oohLY

متأسفانه ، ما اصلاً شگفت زده نشدیم ، بعداً وقتی کلوئه و کریس در یک طرح زنده زنده برای سریال پاپ آپ هولو ، “The People Kourt” ظاهر شدند. کیم در تقلید از خواهرش ، کورتنی ، عالی عمل کرده بود و کریس رید نیز مانند کانیه این چیز را از فروپاشی نجات داد. اما بهتر است درباره کریس گفته شود. شاید بتوانیم او را به عنوان مادری که ناتوانی اش در بازی در تلویزیون زنده را قربانی می کند به پایان برسانیم تا دختر گرانقدرش بهتر به نظر برسد؟ با این روحیه ، این عالی کار کرد!

https://www.youtube.com/watch؟v=ZEII5so6XpY

نوازنده مهمان Halsey چقدر مرتبط است؟

مهمان موسیقی هفته گذشته با اجرای برهنه خود ما را غافلگیر کرد.

این هفته ، کیم در مونولوگ خود ظاهری شبیه به کیسی به ما داد ، اما بدون پوست. فقط Skims ، لباس زیرش

در مورد مهمان موزیکال این هفته ، هالسی قبلاً در رفع تشنگی خیلی سست و بی پروا نبوده است ، اما به عنوان یک مادر جدید ، مکیدن سینه پشت صحنه او تحریک کننده ترین بوده است.

وجه مشترک هالسی با ماسگریف است. هر دو ماه گذشته فیلمهای کاملی را برای حمایت از آلبوم های جدید خود (Halsey’s) منتشر کردند اگر نمی توانم عشق را بدست آورم ، قدرت می خواهم در HBO Max).

https://www.youtube.com/watch؟v=bwiasA-IGCs

برای دومین تک آهنگ هالسی ، لیندسی باکینگهام کارگردان شهرت Fleetwood Mac بود! و منظورم بیل هادر نیست. لیندسی باکینگهام واقعی!

https://www.youtube.com/watch؟v=H099BjA6FKk

کدام نقاشی را به اشتراک می گذاریم: “پسر رویایی”

https://www.youtube.com/watch؟v=A8rrr_w8rfk

در بزرگترین صحنه بدلکاری این نمایش در خاطرات اخیر ، حتی از افتتاحیه های سرد سیاسی آن نیز بالاتر رفت ، SNL برای این منظور “تیم رویایی” ایجاد کنید لیسانس طنازی که در آن “روشل” کیم مجبور شد یک خواستگار احتمالی را از بین ببرد … دریافت این … پیدا کردن عشق با کایل مونی در نقش زکه ، مردی با روحیه آفتابی اما بی صدا؟ همه در آنجا بازی می کردند تا آنجا که ممکن است سرگرم شوند ، اما ای مرد ، ای مرد ، فقط در برابر حیله همه اینها سر تعظیم فرود آورد ، مطمئناً ، خوب ، همه پست ها و کلیک ها را دریافت کن ، اما آن کلاسیک فوری نیست که هنوز آن را می خواهی بودن. که من فکر می کنم به نوعی در تقلید از آن به خوبی متناسب است لیسانسبه

چه کسی با به روزرسانی آخر هفته متوقف شد؟

آیا می دانستید کالین یوست همراه مارک زاکربرگ به هاروارد رفت؟ بنابراین Ghost نه تنها Facemash اصلی را تماشا می کرد ، بلکه به احتمال زیاد به همکلاسی های خود از ناز و نازی رای می داد. من به شما یادآوری می کنم زیرا یوست در هنگام به روز رسانی ، در یک شوخی اشاره کرد که او می خواست به عقب برگردد … چک کردن یادداشت ها..کار در فیس بوک؟ پود.

حداقل دو شخصیت مهمان در حال چرخش بودند و اولی یک برنده ثابت شده بود.

https://www.youtube.com/watch؟v=uu0kHO80vQw

تری فینک (الکس موفات) منتقد سینما در شرایط خوبی به سر می برد ، همانطور که نیویورکی ها به راحتی می توانند به شما بگویند ، ادای احترام به سندی کنیون منتقد فیلم رئالیست شهر نیویورک. فقط این بار ، فینک با دوز کمی LSD از بین رفت تا بتواند نه فیلم را در یک جلسه فیلمبرداری کند. فکر می کنید او نقدهای خود را رنگ آمیزی کرد؟ شما قاضی خواهید بود!

https://www.youtube.com/watch؟v=zi4l1ZYHrwY

اپیدمی شما را پایین آورد؟ مربی زندگی کلی بارتی (هایدی گاردنر) در اینجا برای نجات است! خواندن “من اهمیتی نمی دهم! من او را دوست دارم!” و همچنین ، “مایکل چه مزاحم است ، آهنگ من را پخش کن!”

هزینه پر کردن اسلات “10 تا 1” چقدر است؟

https://www.youtube.com/watch؟v=Wz9mPb9x8Pw

ساعت 12:55 صبح ، کیم با بازی در نقش خود ، به عنوان سخنگوی پسوند نام خانوادگی خود برای خط تولید لباس SKIMS ، SKIMS For Dogs ظاهر شد.

درست زمانی که شروع به تعجب کردم که کیم چقدر در بخش مد و کمد لباس کار کرده است ، اوه ، بله ، درست است: احتمالاً کیم تمام لباس های خود را انتخاب کرده است ، و البته او تعدادی از محصولات خود را برای کمک به ارتقاء لباس پوشیده است. نام تجاری. این همیشه در مورد مارک است ، عزیزم!

به جز این نمودار ، وقتی صحبت از بازگشت SNL به گربه ها یا سگ ها در پایان شب برای حداکثر ناز و ناهنجاری می شود. با کنان تامپسون به عنوان طراح اصلی خط ، و توصیفات صاحبان سگ توسط ملیسا ویلاسینور (تولدت مبارک ، ملیسا!) ، شاگرد سارا شرمن و همچنین شاگرد ارسطو اطار ، شاگرد.

بهترین بازیکن این قسمت کی بود؟

کیم قوی ترین حمایتی را که ممکن بود آرزو داشت نه از طرف خانواده اش ، بلکه از طرف خانواده اش دریافت کرد سسیلی قوی! استرانگ دست ثابت خود را برای هدایت کیم در تقریباً همه چیزهایی که در نیمه اول نمایش پخش می شد ، آورد. سسیلی مطمئن شد که نقاشی های کیم خنده های بزرگی می کند ، مهم نیست.

PS یک چیز دیگر

لازم به ذکر است که The Tonight Show اولین ویدئوی خود را با عنوان “لطفا ویدیو را خراب نکنید” به آنها ارائه کرد SNL خدایان دیجیتال کوتاه. اگرچه اعضای این گروه نقاشی در معرفی رسمی داریل هموند به عنوان بازیگران شناخته نمی شوند ، اما به نظر می رسد که بیشتر بن مارشال ، جان هیگینز و مارتین هرلی را خواهیم دید. و نه فقط به این دلیل که هیگینز یک پسر است SNL تهیه کننده و مالک مشترک جیمی فالون استیو هیگینز است و هارلی پسر سابق SNL نویسنده اصلی ، هم اتاقی سابق کالج و شریک قدیمی نویسندگی آدام سندلر. اگرچه دقیقاً به همین دلیل است که او را می بینیم SNL در حال حاضر. اولین ویدئو از نسل بعدی این سه گانه با ایده ورود هر شرکتی به روند آب سخت گازدار پخش می شود. به هر حال ، مایع روان کننده جامد سلتزر چگونه خواهد بود؟

https://www.youtube.com/watch؟v=iBpgqRbEFVg

هفته آینده ، این رامی ملک (که نقش سخت ترین شرور دنیل کریگ را بازی می کند) و مهمان موسیقی Young Thug است.

مک کارتی برای روزنامه دیجیتال خود با کمدی کار می کند ، کمیک طنز؛ قبل از آن ، برای روزنامه های واقعی. او در شهر نیویورک مستقر است اما برای تهیه کاسه به هر کجا سفر می کند: بستنی یا اخبار. او همچنین توییت می کند جاسازی توییت و قسمت های نیم ساعته با کمدین ها داستان های اصلی را افشا می کند: کمیک ها آخرین چیزها را در اولویت قرار می دهندبه

فصل 47 قسمت 2 را تماشا کنید شنبه شب زنده روی طاووسدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *