مکمل های کاهش وزن: مواردی که باید در نظر بگیرید

بسیاری از شرکت ها به خود می بالند که مکمل های کاهش وزن آنها بهترین مکمل های موجود در بازار هستند. در همه جا ادعاهای باورنکردنی برای از دست دادن 30 پوند در ماه یا مکمل هایی که چربی را “حل می کند” وجود دارد. با این حال ، این امر به این دلیل است که مصرف مکمل های کاهش وزن یا قرص های رژیم غذایی به تنهایی برای رسیدن به اهداف کافی نخواهد بود مگر اینکه اهداف کاهش وزن بسیار کم باشد. سرکوب اشتهای شما و گرسنگی تنها شما را تا اینجا پیش می برد.

تصمیم گیری در مورد نوع مکمل مورد نظر شما باید حداقل تا حدی بر اساس نوع آموزشی باشد که قرار است در کنار مکمل های خود انجام دهید. البته اگر می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن موفق به کاهش وزن شوید ، عوامل دیگر زیادی نیز باید در نظر گرفته شوند.

با پزشک صحبت کنید

قبل از مصرف قرص های کاهش وزن همیشه ایده خوبی است که با پزشک مشورت کنید. یک پزشک می تواند توصیه های حرفه ای در مورد مناسب ترین قرص ها برای شما ارائه دهد ، به شما در ارزیابی رژیم غذایی فعلی شما کمک کند و حتی توصیه هایی در مورد تمرینات و رژیم های کاری ارائه دهد.

اگرچه برای بسیاری از افراد صحبت کردن با پزشک در مورد وزن شما کمی ناراحت کننده است ، اما سعی کنید نگران نباشید و به یاد داشته باشید که پزشک شما برای کمک و مشاوره به شما مراجعه می کند.

چربی سوز ها

این قرص های رژیمی به دلیل محبوبیت زیادی که در بدن ایجاد شده اند ، نیاز به از بین بردن چربی دارند. چربی سوزها قرص های رژیمی هستند که حاوی انواع مواد گیاهی مانند کیتوزان ، افدرا و پیروات هستند. ادعا شده است که همه اینها میزان متابولیسم شما را تحریک می کند ، انرژی شما را افزایش می دهد و / یا اشتهای شما را سرکوب می کند.

در حال حاضر هیچ شواهد قطعی مبنی بر اینکه این قرص های چربی سوز می توانند مزایایی را که می گویند به دست می آورد ، وجود ندارد ، اما بسیاری از افراد کاهش وزن زیادی را گزارش کرده اند. همچنین ، هیچ کس از اثرات بلند مدت چربی سوز و نحوه تعامل آنها با سایر مکمل ها یا داروها به طور کلی اطلاع ندارد.

قرص های رژیمی با نسخه

بهترین قرص های رژیمی که می توانید مصرف کنید ، قرص هایی هستند که توسط پزشک تجویز شده است. اکثر قرص های رژیمی تجویز شده به عنوان داروهای سرکوب کننده اشتها طبقه بندی می شوند که باعث افزایش تعدادی از مواد شیمیایی در مغز می شود که می تواند باعث کاهش اشتها شود.

مکمل محبوب فن ترمین است که همیشه باید همراه با برنامه کاهش وزن کامل که باید شامل ورزش مناسب و رژیم غذایی سالم باشد ، مصرف شود. سایر قرص های رژیمی تجویزی می توانند از جذب درصد زیادی از چربی توسط بدن شما جلوگیری کنند.

مسدود کننده های کربوهیدرات

مسدود کننده های کربوهیدرات به عنوان تغییرات شیمیایی در بدن شناخته شده اند. این تغییرات مانع از جذب کربوهیدرات ها از رژیم غذایی توسط بدن می شود. این به جلوگیری از تبدیل کربوهیدرات ها به چربی توسط بدن کمک می کند.

ماده فعال این مکمل های غذایی معمولاً ماده ای به نام فاز ولگاریس است. Phasic vulgaris از لوبیا سفید گرفته شده است و در حال حاضر هیچ مطالعه دراز مدتی وجود ندارد که این ادعا را اثبات کند که یک درمان موثر برای کاهش وزن است.

به اختصار …

برای اکثر افرادی که سعی می کنند بدون کمک مکمل ها وزن خود را کاهش دهند معمولاً نه چندان موفق است و نه به این سرعت کاهش می یابد. اگر از روال ورزشی خود پیروی کرده و رژیم غذایی سالمی داشته باشید ، می توانید به راحتی از گنجاندن مکمل های کاهش وزن بهره مند شوید.

این روزها یافتن یک مکمل کاهش وزن که بتواند به سادگی آن چربی را بسوزاند و در عین حال به بهبود سطح انرژی شما کمک کند ، بسیار ساده است. با این حال ، ما واقعاً توصیه می کنیم قبل از شروع هر دوره مکمل با پزشک صحبت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *