میان وعده مفید – بادام همراه خود کشمش

در همین جا منصفانه راه واقعا ساده برای تهیه منصفانه میان وعده مسافرتی موجود است کدام ممکن است می توانید در واقع هر جایی ببرید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند همه مهمتر، نیازی به یخچال ندارد، به همین دلیل مورد نیاز نیست درگیر نگهداری آن در یخچال هر دو کیسه ناهار در کنار همراه خود کیسه یخ منجمد باشید، چون آن است {در میان} وعده های ماست هر دو چسبناک دلمه ای دارید.

به عنوان جایگزین، می‌توانید فقط این معجون خوش ذوق را در یک واحد کیسه ساندویچی قرار دهید، مهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موم کنید، بغلتانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت خواستن موجود در جیب ژاکت شخصی بگذارید. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است می توانید مقدار معقولی بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشمش را جدا کردن کنید، مورد نیاز نیست درگیر میزان انرژی مصرفی شخصی باشید. اگر منصفانه مشت کودک نوپا بادام را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشمش را بسته بندی کنید، حدود 150 انرژی تمام چیزی است کدام ممکن است بلعیدن می کنید.

برای صرفه جویی در قیمت، می توانید بادام باز نشده (نپخته، با بیرون نمک) را به در کنار منصفانه زمینه عظیم کشمش خریداری کنید. سپس وقتی کنار هم قرار دادن جمع کردن کیسه‌های میان‌وعده کودک نوپا شخصی هستید، ساده مشت‌های کوچکی اجتناب کرده اند هر کدام را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اطراف شوید.

اگر طرفدار کشمش نیستید با این حال همچنان می‌خواهید اجتناب کرده اند فواید بادام برای بهزیستی شادی کنید، می‌توانید بادام را همراه خود چسبناک موزارلای دانش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم‌چرب بریزید کدام ممکن است تقریباً به مقیاس کشمش انرژی دارد. هر 2 را بررسی کنید به همان اندازه ببینید چه در نظر گرفته شده می کنید.

تجزیه و تحلیل فواید بهزیستی بادام

تحقیقات آرم داده است کدام ممکن است اجزا حال {در این} آجیل ممکن است به کاهش کلسترول، ترتیب ورود به خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی آسانسور دیواره شریانی در روده ها کمک تدریجی. منصفانه سیستم قلبی عروقی مفید همراه خود منصفانه روده ها مفید آغاز تبدیل می شود، به همین دلیل یکی اجتناب کرده اند بهتر از فوایدی کدام ممکن است اجتناب کرده اند ویتامین E را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلاونوئیدهای حال در پوسته این آجیل بدست آمده خواهید کرد.

به معنای واقعی کلمه هستند، متعدد اجتناب کرده اند فواید بهزیستی بادام به ذهن، سیستم عصبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جریان خون به جمجمه درمورد تبدیل می شود. تحقیق آرم داده است کدام ممکن است اشخاص حقیقی همراه خود بلعیدن مشترک این خوراکی خلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوی شخصی را تثبیت می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی کار کردن مغزشان بیشتر تبدیل می شود. در تحقیقات فعلی، بیماری آلزایمر به همان اندازه حد زیادی توسط ریبوفلاوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ال-کارنیتین کدام ممکن است در داروها مغذی حال در بادام کشف شد تبدیل می شود، پیشگیری شده است.

برای افرادی که می خواهند وزن کم کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید متابولیسم را تثبیت کنند، این ویژگی برای شما ممکن است صحیح است. مربوط به متعدد اجتناب کرده اند تقویت می کند های کاهش چند پوند، بادام ممکن است همراه خود اکسیژن رسانی به سلول های چربی به سرکوب تمایل به غذا را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت درجه نشاط کمک تدریجی. این بدان معناست کدام ممکن است ممکن است چربی بیشتری می سوزانید، حتی وقتی به سختی بازی نکنید.

اگر در جاری حاضر اجتناب کرده اند آنها لذت نمی برید، برای گنجاندن آنها در رژیم غذایی عمومی شخصی وقت بگذارید. آنها را می توان توسط خودم، ترکیب کردن همراه خود کشمش هر دو حتی همراه خود چسبناک موزارلا بلعیدن کرد.

هر کدام اجتناب کرده اند این میان تضمین ها تنها حدود 150 انرژی دارند. به همین دلیل هنگامی کدام ممکن است منصفانه بطری آب می نوشید، منصفانه میان وعده مغذی برتر در کنار همراه خود تمام فواید بهزیستی بادام کدام ممکن است در بالا اشاره کردن شد، خواهید داشت. کمی بازی کنید، این ویژگی به خوبی ممکن است ارائه می دهیم کمک تدریجی مسکن خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمدید شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاری اجتناب کرده اند متعدد اجتناب کرده اند مشکلات قلبی داشته باشید.