Fadhylla

میلیون ها کودک در ایالات متحده غذای کافی ندارند


فادیلا سابالوس ، متخصص تغذیه ثبت شده در Bronx Health Collective می گوید: “تغذیه اساس سلامت است. درست مانند مسکن ، باید از حقوق بشر باشد.”

این ممکن است یک واقعیت مسلم به نظر برسد ، اما 13 میلیون کودکی که انتظار می رود امسال با ناامنی غذایی روبرو شوند ، واقعیتی کاملاً متفاوت را تجربه می کنند. این کودکان نمی توانند به طور مداوم غذای مغذی کافی برای تغذیه بدن خود برای رشد و نمو طبیعی و زندگی سالم و فعال داشته باشند. غذا چیزی است که آنها و خانواده هایشان برای دستیابی به آن تلاش می کنند.

وقتی کودکان به اندازه کافی غذا نخورند ، عوارض آن شدید است. کودکانی که با گرسنگی روبرو هستند بیشتر در معرض بیماری های خاصی مانند آسم هستند. اختلال در توسعه مانند مهارت های زبانی و حرکتی ؛ و چالش های اجتماعی و رفتاری ناامنی غذایی می تواند اضطراب و رفتارهای نامنظم مرتبط با غذا مانند حذف وعده های غذایی و پرخوری را افزایش دهد. از آنجا که ابتکار ما برای یادگیری سالم و آماده برای مقابله با آن کار کرده است ، گرسنگی می تواند بچه ها را از تحصیل باز دارد – تمرکز هنگام گرسنگی یا سردرد ناشی از عدم خوردن کافی کار دشواری است. برای مراقبین ، استرس و ناراحتی آنها از گرسنگی نیز بر فرزندان آنها تأثیر می گذارد. اگر کودک و خانواده اش در چند سال اول زندگی کودک دچار ناامنی غذایی شوند ، ممکن است آثار آن بیشتر باشد.

مانند همه مسائل بهداشتی در این کشور ، تفاوت هایی در هویت های نژادی به دلیل نژادپرستی سیستمیک وجود دارد: در حالی که از هر 12 نفر 1 نفر در خانه های ناامن از مواد غذایی زندگی می کنند ، این تعداد برای مردم اسپانیایی 1 در 6 و در سیاه پوستان 1 در 5 است. ، و 1 در 4 برای افراد بومی آمریکا.

او گفت که اطمینان از این که همه کودکان و خانواده هایشان از غذای مغذی فراوان برخوردارند نه تنها یک حق است ، بلکه برای سلامتی و آینده تمام خانواده ها ضروری است.

به دلیل از دست دادن شغل و کاهش در طول همه گیری COVID-19 ، واقعیت گرسنگی در یک سال و نیم گذشته برای بسیاری از کودکان به یک واقعیت غیرقابل تصور تبدیل شده است ، تا جایی که برخی از برنامه های شریک ما به طور دائمی انبار غذا و خدمات تحویل غذا را ادغام کرده اند. در عملیات آنها

فادیلا توضیح می دهد: “والدین نمی توانند کار کنند و باید زندگی خود را تأمین کنند. آنها در نهایت کیفیت غذا را فدا می کنند تا مطمئن شوند فرزندانشان در طول ماه غذای کافی دریافت می کنند.” “مطمئناً می تواند در بلند مدت بر رشد و ترجیحات غذایی آنها تأثیر بگذارد.”

در برنامه فضیلت ، تیم بلافاصله متوجه افزایش نیاز به غذا با شروع همه گیری شد. آنها خدمات ذخیره مواد غذایی خود را ، که قبلاً قبل از همه گیری وجود داشت ، گسترش داده اند ، و همچنین از کامیون های پشتیبانی شده از CHF برای تحویل مستقیم غذا به بیمارانی که قادر به سفر یا زندگی در پناهگاه ها در نقاط دور افتاده شهر نیستند ، استفاده کرده اند.

در جنوب اورلاندو ، فلوریدا ، کودکان همین مشکل را دارند. شرکای کلینیک Mobile Mobile Teen Xpress Clinic به طور استراتژیک از خطوط توزیع غذا در مدارس محلی بازدید کرده اند. در یکی از این ملاقات ها بود که آنها با تینا 11 ساله آشنا شدند. در طول معاینه پزشکی تینا ، آنها در مورد سلامت روانی و نیازهای خانواده اش س askedال کردند. آنها دریافتند که سرایداران او در طول بیماری همه گیر شغل خود را از دست داده اند ، حمل و نقل محدود بوده و منابع غذایی کافی ندارند. آنها یک بسته غذایی به خانواده تینا دادند ، غذای منظم را تنظیم کردند و برای ادامه خرج خود دیدارهای مجازی را برنامه ریزی کردند.

ماریا کنترراس ، مدیر هماهنگ کننده مراقبت از برنامه شریک ما در آیداهو با خدمات بهداشت خانواده می گوید: “اگر نیازهای اساسی شما برآورده نشوند ، بعید است که بتوانید سایر نیازهای سلامتی خود را برآورده کنید.” ماریا و تیمش نیز نیازهای غذایی بیشتری را در بیماران خود مشاهده کرده اند. به لطف کمک مالی صندوق سلامت کودکان به طور خاص برای نیازهای مربوط به سلامت اجتماعی در طول همه گیری ، برنامه ماریا توانسته جعبه های غذایی را برای خانواده هایی که به آنها نیاز دارند ، ارائه دهد. هر جعبه یک خانواده چهار نفره را تا 14 وعده غذا می داد و با استفاده از غذاهای ارائه شده حاوی دستور العمل بود.

در حال حاضر در هجدهمین ماه از این همه گیری بدون بهبودی در چشم ، سیاست های فدرال و ایالتی این نیازهای عظیم امنیت غذایی را برطرف می کند. رئیس جمهور بایدن افزایش 25 درصدی برنامه کمک تغذیه ای تکمیلی (SNAP) را که قرار بود در ماه اکتبر اجرایی شود ، افزایش داد. چهل و دو میلیون آمریکایی در برنامه حضور دارند و 43 درصد آنها کودک هستند. در شهر نیویورک ، هر خانواده مدارس دولتی بین 820 تا 1320 دلار با کارت EBT به عنوان هزینه وعده های غذایی مدرسه ای که در طول همه گیری به دلیل آموزش از راه دور از دست داده بودند ، جبران شد.

در خط مقدم اجتماعات ، ارائه دهندگان خدمات ما نیز تسلیم نمی شوند. ماریا می گوید: “بسیاری از بیماران بسیار بسیار سپاسگزارند که غذا روی میز خود داشته باشند تا بتوانند برای فرزندان و خانواده خود غذا تهیه کنند.” “برخی حتی گفتند” تو زندگی من را نجات دادی “، زیرا آنها هیچ ایده ای نداشتند که از کجا بروند ، چگونه شروع کنند. اینها داستانهای زیادی است که به دست می آوریم.”دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *