نامه بخشش به خودم


اعتیاد من با لایه ها و سطوح مختلف و شدت گناه و شرم همراه است. احساس گناه اخیراً برای من توضیح داده شد: “من کار بدی انجام دادم”، در حالی که احساس گناه را می توان به عنوان “تو بدی” توصیف کرد. در اصل، می‌دانم که بیش از هر چیزی که اعتیادم سعی دارد به من بگوید یا وادارم کند باور کنم، هستم. یکی از چیزهایی که می‌بینم کمک می‌کند تا حدی از شرمندگی اعمال گذشته خلاص شویم [heck, for even having an addiction at all] او می نویسد. و اخیراً برای خودم نامه های بخشش می نویسم.

این فصل تعطیلات برای من و خانواده‌ام متفاوت بود زیرا برای سلامت روحی و جسمی‌ام وقت گذاشتم. با انجام این کار، برای خودم نامه ای برای بخشش نوشتم که دوست داشتم اینجا به اشتراک بگذارم زیرا می دانم که تنها کسی نیستم که به خودش سخت می گیرد. اگر می توانید ارتباط برقرار کنید، لطفا پاسخ دهید. و بدان که در گوشه تو برای آرامش و آرامش و نور تو می جنگم همیشه.

کتی عزیز

اگر همه افراد حلقه شما می توانند روی یک چیز توافق داشته باشند، این است که از مبارزه دست نکشید. مطمئناً زندگی شما فراز و نشیب های خود را داشته است و در حالی که شما با یک ماده هر دو فراز و نشیب را بی حس کرده اید، اکنون بهتر می دانید. و وقتی بهتر می دانید، شانس بهتری دارید. در حالی که گذشته شما چیزی است که به آن افتخار نمی کنید، لحظات و افرادی را که در طول راه با آنها ملاقات کرده اید گرامی بدارید. شما توسط خدایی هدایت شده اید که همیشه شما را دوست دارد [and loves your children even more]. به درس هایی که آموخته اید و افرادی که به شما در یادگیری آنها کمک کرده اند احترام بگذارید. به سفری که روحتان برای شما ترسیم کرده است احترام بگذارید. باور کن هنوز تمام نشده و مهمتر از همه، هرگز از جنگیدن برای شما دست نکشید.

یک چیز دیگر: آن موقع بود، GRACE اکنون.

خودت را دوست داشته باش

بازگشت با این 4 – درست همان جایی که می خواهم باشم. علیرغم آنچه که چهره آنتونی به شما می گوید همه خوشحال هستند!

رژیم لاغری سریع