نامگذاری خیابانی در چالشتر به نام شهید مدافع سلامت« رضوان نورمند»


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد محمدرضا بیاتی پیش از ظهر امروز در مراسم نامگذاری یکی از خیابان‌های چالشتر به نام شهید مدافع سلامت «شهیده رضوان نورمند» گفت: راستای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهیده نورمند معبری از شهر چالشتر که زادگاه ایشان بود نامگذاری شد.

رییس شورای شهر شهرکرد افزود: در حقیقت با هیچ واژه و کلامی نمی‌توان تأثیرگذاری کادر درمان را در این بحران وصف کرد اما بر همگان آشکار است که تلاش خستگی ناپذیر آن‌ها در این بحران، تأثیری بی‌بدیل و بی‌نظیر بر جای گذاشت.

عبدالصادق نجفی در ادامه این مراسم بیان کرد: براساس مصوبه شورای نامگذاری و شورای اسلامی شهرکرد، یکی از معابر شهر چالش‌تُر به نام شهید ایثارگر دکتر رضوان نورمند نامگذاری شد.

سرپرست شهرداری شهرکرد افزود: این اقدام حداقل اقدامی بود که می‌توانستیم در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره این دکتر عزیز انجام دهیم.

وی بیان کرد: امروز و این بار فرزندان همان شهدا و ایثارگران، فرزندان همین مرز و بوم لباس رزم پوشیده‌اند و پرچم کشور را به اهتزاز در آورده‌اند و با فطرتی بیدار، در برابر جنگی تمام‌عیار ایستاده‌اند؛ و امروز دفاع مقدس به شکلی دیگر چهره خود را بر ما عیان ساخته است و این ما هستیم که باید پاسدار خون شهدای این جنگ تحمیلی و این دفاع مقدس باشیم.

انتهای پیام/۶۸۰۳۶
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

رژیم لاغری سریع