نایب قهرمان المپیک به آمریکا سفر کرد و به غیبت در مسابقات جهانی واکنش نشان داد/ هادی: از روزی می ترسم که مورد انتقاد قرار نگیرم


احسان حدادی گفتبیا بریم وی در خصوص عملکرد خود در لیگ دو و میدانی و رکورد 58 متری خود با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: با توجه به اینکه باشگاه پلیمرهای قراردادی من تازه از آمریکا اومدم ایران و حدود 25 ساعت بر در راه بودم، بدنم کاملاً برای پرتاب آماده نبود و هوا بسیار گرم بود، اما باز هم رکوردم بد نبود و با توجه به شرایط. در دسترس خوب بود.

وی درباره اینکه به نظر می رسد به دلیل پایین بودن رکوردتان به مسابقات جهانی نرسیدید، گفت: ربطی به این موضوع ندارد. از ابتدا هیچ برنامه ای برای مسابقات جهانی نداشتم و قبلا هم گفته بودم. حتی اگر رکورد بالایی هم داشتم، معلوم نبود شرکت می کنم یا نه. امسال هدفم حضور در بازی های کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی بود، اما بازی های آسیایی تمام شد و فقط کشورهای اسلامی باقی ماندند.

قهرمان پرتاب دیسک آسیا گفت: همیشه نباید در بین بهترین بازیکنان باشد. پرتاب کننده ها دنیاهایی که برای مدال های المپیک و جهانی تلاش می کردم و به هدفم رسیدم و شاید الان می خواهم برای قهرمانی کشور هم تلاش کنم! باید ببینیم هدف چیست و چه می خواهیم، ​​سپس برنامه ریزی کنیم. همونطور که گفتم هیچ برنامه ای برای دنیا نداشتم پس فرقی نمی کرد برم یا نه.

حدادی تصریح کرد: البته وقتی گفتند می توانم در مسابقات جهانی شرکت کنم خوشحال شدم. اگر فدراسیون تصمیم بگیرد که باید شرکت کنم، شرکت می کنم. از طرفی اگر قرار بود در مسابقات شرکت کنم قطعا با پرتاب 62، 63 متر به فینال می رفتم. قطعا با این رکوردها صعود آنها به فینال را خواهید دید.

این روزها از شرایط اصلی فاصله دارید و اجازه دهید این انتقاد به شما وارد شود که به دلیل عدم نتیجه به مسابقات نمی روید. حدادی درباره این موضوع گفت: باید بگویم که انتقاد فقط به من انگیزه می دهد و کارم را بهتر می کند. از روزی می ترسم که مورد انتقاد قرار نگیرم. نه تنها در ورزش بلکه دوست دارم در هر زمینه ای مورد انتقاد قرار بگیرم و حتی به دوستان نزدیکم گفته ام که اگر مشکلی از من احساس می کنید صریح بگویید.

وی در پاسخ به این سوال که بازی های آسیایی لغو شد و آیا برنامه ای برای بازی های جهانی وجود دارد؟ نداشتیپس چرا به آمریکا رفتی، گفت: چرا سفری را توضیح دهم که شخصی تر بود. بیش از 20 سال است که در سطح حرفه ای و قهرمانی کار می کنم. به هر حال من می دانم که هر سفر یا کمپی چه نیازی دارد. با اینکه بیشتر شخصی بود اما با مربی سابقم هم تمرین کردم و مشکلاتم حل شد. البته کشورهای اسلامی هم در نوع خود رقابت مهمی هستند و مسئولان ورزش به دنبال مدال آوری هستند.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن ادامه داد: تنها هدف من امسال بازی های کشورهای اسلامی و سال آینده بازی های آسیایی است. من می خواهم یک سابقه تاریخی از خودم به جای بگذارم.

انتهای، آخر پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.