نبرد نیروهای الحشد الشعبی با حمله داعش + فیلم


به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری فارس، سازمان الحشد الشعبی در بیانیه ای اعلام کرد که تروریست های داعش قصد داشتند صبح امروز (شنبه) به مواضع این گروه در جنوب منطقه سامرا در استان صلاح الدین حمله کنند. ) است. اما شکست خوردند.

به گزارش پایگاه خبری شفق نیوز، تیپ 42 الحشد الشعبی در این بیانیه اعلام کرد که این درگیری در منطقه «سید غریب» در جنوب سامرا رخ داده و تروریست ها قصد عبور از این منطقه را داشتند. حملات تروریستی به مواضع نظامی و غیرنظامی.

الحشد الشعبی نیز لحظاتی از درگیری را منتشر کرد و در بیانیه خود گفت که تروریست ها در نهایت مجبور به فرار از منطقه شدند.

با نزدیک شدن به اربعین چهلم امام حسین (ع)، عملیات نظافت و ایمن سازی معابر و مناطق مختلف نیز گسترش یافته است. در همین راستا، نیروهای الحشد الشعبی و ارتش عراق از روز چهارشنبه عملیات مشترکی را برای تخلیه منطقه «الترمیه» در شمال بغداد و تامین امنیت جاده های منتهی به این شهر آغاز کرده اند. .

الحشد الشعبی روز گذشته (جمعه) اعلام کرد که نیروهای این سازمان و ارتش عراق موفق به کشف یکی از مهم ترین مخفیگاه های داعش در کوه های «ایدایا» در غرب نینوا (شمال عراق) شده اند.

اگرچه دولت عراق در دسامبر 2017 از آزادسازی تمامی مناطق اشغالی از دست تروریست های داعش خبر داد، اما بقایای داعش در قالب مراکز کوچکی در مناطق ناآرام به ویژه در دیالی در استان ها پنهان مانده است. ، انبار، صلاح الدین و نینوا، و هر یک گهگاه مرتکب اقدامات تروریستی علیه پرسنل نظامی و غیرنظامیان می شوند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.