نتومبلا از حاملان COVID-19 به عنوان FS یک نقطه عطف یاد می کند

نتومبلا از حاملان COVID-19 به عنوان FS یک نقطه عطف یاد می کند


پس از آنکه مشخص شد این استان یک میلیون دوز واکسن COVID-19 را داده است ، ایالت آزاد یک جعبه دیگر در لیست کارهای خود تیک زد. با کل جمعیت دو میلیون نفر ، کمپین واکسیناسیون یک موفقیت بزرگ تلقی شد ، اما نخست وزیر سیسی نتومبلا از بقیه مردم خواست تا بیرون آمده و با چاقو کشته شوند.

او از همه کسانی که به فراخوان واکسیناسیون در جریان همه گیری کووید -19 پاسخ دادند ، قدردانی کرد.

نتومبلا گفت: “این واقعاً یک دستاورد است زیرا در مبارزه با COVID-19 مزیتی به ما می دهد. ما واقعاً از کسانی که زنده ماندن را در برابر ترس انتخاب کردند ، سپاسگزاریم.”

فری استیت 1 میلیون دوز واکسن COVID-19 را تزریق کرده است. (عکس: پیوست)

تماس با جوانان

نتومبیلا گفت: “اکثر افراد واکسینه شده بین 36 تا 70 سال سن دارند ، بنابراین ما می خواهیم از جوانان بخواهیم از این فرصت استفاده کنند.” اخبار سلامت الکترونیکبه

وی گفت که این استان امیدوار است تا دسامبر به مصونیت جمعیت برسد ، این بدان معناست که حداقل 80 درصد باید واکسینه شوند. همچنین به عنوان “ایمنی گله” شناخته می شود ، این حفاظت غیرمستقیم در برابر بیماریهای عفونی است که زمانی رخ می دهد که جمعیت از طریق واکسیناسیون یا ایمنی ایجاد شده در اثر عفونت قبلی مصون هستند.

بازگشت به کلاس

انتظار می رود که نخست وزیر به همراه مونسنگ تسیو ، MEC Health ، کمپین واکسیناسیون جاری را در Xhariep ، منطقه ای که نیاز شدید به منابع و نیروی انسانی دارد ، رهبری کنند. با بازگشایی مدارس از روز دوشنبه ، نتومبلا امیدوار است که تعداد موارد افزایش نیابد.

“مدارس در حال باز شدن هستند و ما انتظار نداریم که تعداد موارد تکان دهنده افزایش یابد زیرا ما توانسته ایم اکثر معلمان و سایر کارکنان را واکسینه کنیم. زیرا ما نمی خواهیم افراد مسن این ویروس را وارد مدارس کنند.

مدارس دولتی رایگان در موج سوم با حداقل 120 آلوده به ویروس روزهای سختی را پشت سر گذاشتند.

نتومبلا از رهبران کلیسا و سازمان های مدنی خواست تا از جوامع بخواهند از خود و دیگران محافظت کنند.

“ما هنوز در خطر نیستیم. مردم ما باید به دولت کمک کنند تا پیام را ارسال کند زیرا می دانیم که مردم در کلیساها و سازمان های دیگر ملاقات می کنند و ما از آنها درخواست می کنیم تا برای واکسیناسیون با مردم صحبت کنند.”

در تعطیلات آخر هفته گذشته ، ناتومبلا و تسیو به همراه معاون رئیس جمهور دیوید مابوزا ، به عنوان بخشی از کمپین واکسیناسیون ووما در آخر هفته از QwaQwa و Bloemfontein دیدن کردند. تأیید شد که بیش از 20000 نفر در سه روز واکسینه شده اند. – اخبار سلامت الکترونیکیدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *