نت ها هنوز در حال فهمیدن نحوه "کارکردن" با کیری ایروینگ هستند

نت ها هنوز در حال فهمیدن نحوه “کارکردن” با کیری ایروینگ هستند


فیلادلفیا-کایری ایروینگ نه تنها در شکست 115–104 دوشنبه پیش از فصل مقابل 76 بازیکن بازی کرد ، حتی با وجود اینکه آخرین شانس او ​​برای بازی قبل از افتتاحیه فصل عادی در 19 اکتبر در میلواکی بود ، با تور بازی نکرد. به

استیو نش در هنگام خروج از خانه تمرین ایروینگ گفت: “ما فقط سعی می کنیم این موضوع را هدایت کنیم.” “ما واقعاً نمی دانیم فردا چه اتفاقی می افتد. بنابراین من فکر می کنم این واقعاً … ما فقط سعی می کنیم وقت خود را برای فهمیدن معنای همه چیز صرف کنیم.

“به نظر می رسد هر هفته اطلاعات جدیدی وارد می شود و ما در حال تلاش برای نه تنها حرکت در اطلاعات ، استانداردها ، بلکه همچنین آنچه در خط ، نحوه ظاهر و احساس و آنچه ما می توانیم برای انجام این کار انجام دهیم ، هستیم. و همه این موارد. همین. “

از آنجا که ایروینگ از رعایت دستورات واکسن کووید -19 شهر نیویورک خودداری می کند ، نمی تواند در مرکز بارکلیز بازی کند ، این بدان معناست که او فقط می تواند دو مورد از چهار چرخش قبل از فصل آنها را بازی کند.

اگر تنها به مسابقات خارج از نیویورک محدود شود ، ایروینگ می تواند بیش از نیمی از فصل را از دست بدهد. در حال حاضر ، نت ها به طور فعال در مورد کاهش نقش ستاره یا اجازه دادن به او به عنوان بازیکن نیمه وقت صحبت نمی کنند. اما هر گونه بحثی شامل کوین دورانت ، جیمز هاردن ، مدیرعامل شان مارکس و مالک فرضیه جو تسای خواهد بود.

نش گفت: “ما یک محیط همکاری زیبا داریم. من فکر می کنم همه ما در مورد آن بحث می کنیم و مطمئن می شویم که تصمیمی را می گیریم که برای گروه مفید باشد.” [like]به تقریباً بی سابقه است ، اگر اطلاعاتی داشته باشیم به شما اطلاع می دهیم. اما در حال حاضر چیزی برای تصمیم گیری وجود ندارد. “

کری ایروینگ
کوری سبکین

تورها در انجام 26 چرخش در برابر سیکرز نامنظم به نظر می رسید. آنها اجازه دادند 55.9 درصد از سه چهارم عکس بگیرند و 100 تا 73 قبل از نیمکت قبل از انجام کارهای آرایشی روی نیمکت قرار بگیرند.

نش ، بن بست است. “بدیهی است که ما خوب بازی نکردیم. و این اتفاق می افتد. بچه ها عالی بودند. علیرغم روزهای زیادی که با هم بودیم ، آنها عالی بودند و این را در نظر گرفتند.” [Monday]، آهسته ، گام بردار و ضعیف عمل می کند. “


پل میلساپ ، که در ابتدا به دلیل پروتکل های ایمنی و ایمنی (ردیابی تماس) به بازی روز دوشنبه مشکوک بود ، آزاد شد و در 20 دقیقه حرکت 6 امتیاز و 5 ریباند گرفت.

میلساپ گفت: “تا زمانی که از سنگر خارج نشوید متوجه نمی شوید که دو روز چقدر بر شما تأثیر می گذارد.” “نیمه اول ، من احساس بدی داشتم. و در نیمه دوم ، او شروع به گرم شدن کرد و دوباره شل شد.”

DeAndre ‘Bembry (روش دندانپزشکی) ، Devontae Cacok (درد ران راست) ، Nic Claxton (بیماری) و LaMarcus Aldridge (استراحت) همه انجام شد.


بروکلین با جردن بودن و براندون راشال قرارداد امضا کرده است ، اما انتظار می رود آنها کنار گذاشته شوند و در نهایت به G-League Long Island برسند.


ست کاری از فیلادلفیا (استراحت) ، توبیاس هریس (زانو) ، ترز ماکسی (نمای نزدیک) ، شیک ملتون (مچ پا) ، گرانت ریلر (زانو) ، ماتیس تیببال (شانه) و بن سیمونز همه نشستند ، اما دومی ظاهر شد در عرصه و آزمایش کووید -19 ، نشانه ای است که روابط بین او و 76 ساله ها در حال ذوب شدن است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *