نحوه ارتباط با انجمن #TeamLSF


جامعه #TeamLSF

آیا به دوستان جدید نیاز دارید؟ همینطور! وقتی سفر خود را برای کاهش وزن انجام دادم ، احساس تنهایی کردم. چگونه هیچ کس واقعاً نمی فهمد چه اتفاقی می افتد یا چرا من تغییرات زیادی را ایجاد کردم. من واقعاً معتقدم که داشتن یک سیستم پشتیبانی قوی و داشتن زنان به شما کمک می کند تا مسئولیت خود را به عهده بگیرید ، کلید موفقیت در ایجاد و حفظ تغییرات است و اینجاست که جامعه #TeamLSF وارد می شود.

اگر تازه وارد Love Sweat Fitness هستید ، من می خواهم به راحتی با سایر دختران بد * LSF ارتباط برقرار کنید تا بتوانید اهداف خود را خرد کنید.

منnstagram

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای ارتباط با تیم LSF است. اگر به دنبال مسئولیت هستید ، اما نمی خواهید GI شخصی خود را با تمام اهداف تناسب اندام خود غرق کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید. در اینجا می توانید سلفی های عرق کرده و #تماس های خود را از برنامه LSF ارسال کنید ، عکس های پیشرفت را به اشتراک بگذارید و انگیزه روزانه را از تیم خود دریافت کنید. ما همه با هم هستیم و هرچه بیشتر شرکت کنید ، بیشتر می توانیم پشتیبانی مورد نیاز خود را به شما ارائه دهیم.

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانند پست های شما را ببینند و بیایند و از شما حمایت کنند.

از هشتگ ها استفاده و جستجو کنید

بنابراین می توانید دختران بیشتری برای دنبال کردن و ارتباط با آنها پیدا کنید ، ببینید که در Love Sweat Fitness چه می گذرد و مطمئن شوید که من نیز می توانم از شما حمایت کنم.

جامعه #TeamLSF ، نحوه اتصال برای پشتیبانی و ایجاد انگیزه

فیس بوک

آیا لازم است با دختران صحبت کنید؟ گروه مخفی فیس بوک ما مکانی عالی برای به اشتراک گذاشتن ، درخواست مشاوره و ارتباط با تیم خود است. از امروز بخواهید به ما بپیوندید و ما شما را دریافت می کنیم. این فقط برای دختران است ، بنابراین می توانید با خیال راحت و راحت همه چیز را بیرون بریزید.

یوتیوب

آیا مشترک کانال من هستید؟ من هر یکشنبه ویدئوهای جدیدی ارسال می کنم که زندگی من ، نکات کاهش وزن و هزاران ترفند شگفت انگیز را برای کمک به شما در بهترین زندگی به اشتراک می گذارد. به انجمن ما در یوتیوب بپیوندید و از نظرات استقبال کنید تا بتوانیم از شما استقبال کنیم.

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به نظر می رسد به عنوان یک جامعه در خدمت هستیم. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و دیوارهای خود را خراب کنند و به همدیگر کمک کنند. در مورد برخی از عمیق ترین ناامنی های خود خام ، صادق و آسیب پذیر با یکدیگر هستیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF بی شباهت به سایر جوامع است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم.

خو کتیدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *