نحوه غیرفعال کردن هشدارهای ایمیل در Gmail

نحوه غیرفعال کردن هشدارهای ایمیل در Gmail


یادآوری ها می توانند ابزارهای مفیدی برای ادامه مسیر شما باشند. می توانید از یک برنامه یادآوری استفاده کنید یا یادداشت های چسبنده فیزیکی را ترجیح دهید. اما در مورد یادآوری هایی که درخواست نمی کنید چطور؟ هشدارهای Gmail و یادآوری برای پیگیری ایمیل ها در این دسته قرار می گیرند.

هشدارها در Gmail چیست؟

هشدارها برای Gmail چیز جدیدی نیست. در واقع ، آنها دارای مجموعه ای از ویژگی ها بودند که در سال 2018 معرفی شدند. اما اگر هنوز بررسی نکرده اید که این ویژگی چه کار می کند ، در اینجا یک خلاصه کوتاه است.

با فعال کردن Nudges ، ایمیل های قدیمی دریافت شده به بالای صندوق ورودی شما باز می گردند. ممکن است یک علامت کوچک در آن مشاهده کنید تا به شما یادآوری کند که ممکن است بخواهید به ایمیل پاسخ دهید.

مربوط: نحوه تغییر خط موضوع پاسخ در Gmail

هشدارها همچنین برای ایمیل هایی که ارسال می کنید کار می کنند اما پاسخی دریافت نمی کنند. بنابراین ، ممکن است پیام هایی را که ارسال کرده اید در بالای صندوق ورودی مشاهده کنید. این یادداشت ممکن است به شما یادآوری کند که پیگیری را ارسال کنید.

این ویژگی بسیار مرتب است و اگر فراموش کرده اید که یادآوری را خودتان تنظیم کنید ، مفید خواهد بود. اما اگر تمام تلاش خود را می کنید تا صندوق ورودی خود را تمیز نگه دارید یا ایمیل ها را بدون کمک انتخاب کنید ، ممکن است بخواهید Nudges را خاموش کنید. می توانید این کار را در وب یا برنامه تلفن همراه انجام دهید.

هشدارها را در Gmail در وب غیرفعال کنید

می توانید Nudges را در تنظیمات Gmail خود در وب خاموش کنید. بنابراین ، به Gmail بروید و در صورت لزوم وارد شوید. روی نماد چرخ دنده در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و روی مشاهده همه تنظیمات در نوار کناری تنظیمات سریع کلیک کنید.

برگه General را انتخاب کرده و به قسمت Alerts بروید. سپس می توانید تنظیمات ویژگی را غیرفعال کنید. برای خاموش کردن هر دو نوع یادآوری ، کادرهای کنار “پیشنهاد ایمیل ها برای پاسخ به” (ایمیل های دریافت شده) و “پیشنهاد ایمیل های بعدی” (ایمیل های ارسال شده) را بردارید.

برای غیرفعال کردن ویژگی ، به تنظیمات عمومی و سپس Nudges بروید

قابل توجه: اگر یک نوع Nudge را مناسب می دانید ، می توانید نوع دیگر را به سادگی غیرفعال کنید.

برخلاف بسیاری از دیگر تنظیمات Gmail ، لازم نیست بر روی ذخیره تغییرات در پایین کلیک کنید. در عوض ، باید یک پیام کوتاه مشاهده کنید که به شما می گوید تنظیمات برگزیده شما ذخیره شده است.

تنظیمات برگزیده در Gmail ذخیره شد

اگر از ویندوز استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید نحوه غیرفعال کردن اعلان های دسکتاپ در ویندوز 10 را نیز بدانید.

هشدارها را در برنامه Gmail Mobile غیرفعال کنید

اگر می خواهید Nudges را در برنامه تلفن همراه Gmail خاموش کنید ، می توانید این کار را در Android ، iPhone و iPad خود به همان روش انجام دهید. بنابراین ، برنامه Gmail را باز کنید و این مراحل را دنبال کنید.

روی نماد منو در بالا سمت چپ در کنار کادر جستجو ضربه بزنید. در پایین “تنظیمات” را انتخاب کنید. سپس حسابی را انتخاب کنید که می خواهید تنظیمات آن را تغییر دهید ، اگر بیش از یک حساب دارید.

به منو ، تنظیمات بروید و یک حساب را انتخاب کنید

به قسمت هشدارها پایین بروید و روی پاسخها و پیگیریها ضربه بزنید. ایمیل های پیشنهاد را برای پاسخ خاموش کنید و پیشنهادات پیغام پیشنهاد را برای غیر فعال کردن هر دو تغییر دهید.

به Nudges بروید و برای خاموش کردن ضامن ضربه بزنید

برای خاموش کردن Nudges برای حساب دیگر ، روی پیکان در بالا سمت چپ کلیک کنید تا به عقب برگردید. حساب بعدی را انتخاب کنید و همین کار را انجام دهید.

مربوط: نحوه جابجایی سریع بین حساب های Gmail در Android ، iPhone و iPad

در حالی که این یک مفهوم مرتب است ، Nudges در Gmail برای همه مناسب نیست. و اگر متوجه شدید که می خواهید به آنها یک عکس دیگر بدهید ، کافی است همین روند را در وب یا دستگاه تلفن همراه خود دنبال کنید و این هشدارها را دوباره روشن کنید.

اگر از کاربران iPhone یا iPad هستید ، ممکن است از تنظیمات Focus Mode استفاده کنید که اعلان دریافتی را بر اساس فعالیت فعلی شما تنظیم می کند.دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *