نظرات مسدود کننده های کربوهیدرات: آیا مسدود کننده های کربوهیدرات واقعاً کار می کنند؟

در سراسر اینترنت تعداد زیادی نظرات درباره مسدود کردن کربوهیدرات خواهید یافت. همه این بررسیها در مورد قرصهای مسدود کننده کربوهیدراتها اساساً امروزه چیز جدیدی نیست ، بنابراین ما مختار بودیم هر آنچه را که باید در مورد قرصهای مسدود کننده کربوهیدرات بدانید جمع آوری کنیم.

مسدود کننده های کربوهیدرات یک محصول جدید برای کاهش وزن است که با مسدود کردن تجمع چربی ، باعث کاهش وزن می شود. این برای کسانی که به طور جدی وزن خود را کاهش می دهند اما نمی توانند هوس های دوست داشتنی را کنار بگذارند ، بهترین حالت خواهد بود. آنها با خنثی کردن عملکرد آنزیم آلفا آمیلاز که کربوهیدرات ها را به ساکاروز تبدیل می کند ، به خوبی عمل می کنند. با استفاده از این بلوک ، قند کمتری را وارد جریان خون می کند و بسیار کمتر در همه سلول ها توزیع می کند. بنابراین ، بسیاری از کربوهیدرات هایی که دریافت می کنید نیازی به سوزاندن یا تبدیل به ذخایر چربی برای استفاده در آینده ندارند. بنابراین ، افزایش وزن مشکلی ایجاد نمی کند. کربوهیدرات ها به سادگی با کاهش کالری در بدن حرکت می کنند.

مسدود کننده های کربوهیدرات مانند دیترین در کاهش جذب کربوهیدراتها تا بیش از 66 effective م ،ثر است ، که برابر با 125 کالری کمتر م effectiveثر برای هر قرصی است که مصرف می کنید. این ارقام بسیار عالی هستند ، به خصوص به این دلیل که قرص های طبیعی کاهش وزن هستند. دلیل مسدود کننده های کربوهیدرات ، ترکیب خاصی است که به عنوان فاز 2 ثبت شده است و می توان از لوبیا سفید خالص استخراج کرد. مسدود کننده های کربوهیدرات نیز بر اساس محرک ها نیستند ، بنابراین عاری از عوارض جانبی منفی هستند.

مانند سایر مکمل های کاهش وزن ، اثربخشی مسدود کننده های کربوهیدرات در افراد مختلف متفاوت است. نباید بدون دلیل منتظر نتایج یک شبه باشید. حقیقت این است که دیدن نتایج ممکن است مدتی طول بکشد. مسدود کننده های کربوهیدرات مستعد طبیعت پیشگیرانه هستند. خبر خوب این است که مسدود کننده های کربوهیدرات به کاهش وزن و چربی پایدارتر ، دائمی تر و م effectiveثرتر می پردازند.

برخی از نظرات در مورد مسدود کردن کربوهیدرات ها معتقدند که قرص های مسدود کننده کربوهیدرات ها به هیچ وجه کار نمی کنند. برای این کار دو احتمال وجود دارد. آنها ممکن است به یکی از مکمل های رقیق کننده و ارزان فاز 2 کربوهیدرات مسدود کننده تبدیل شده باشند یا سبک زندگی یکسانی داشته باشند.

باید توجه داشته باشید که امروزه مارک های مسدود کننده کربوهیدرات زیادی وجود دارد ، اما اکثر آنها فاز 2 را در خالص ترین حالت خود ندارند. برای بهترین نتایج ، فقط به دنبال مکمل های معتبر مانند Dietrine Carb Blocker باشید. با این حال ، بسیاری دیگر از قرص های مسدود کننده کربوهیدرات ها استفاده می کنند و سپس تصور غلطی دارند که آنها اکنون آزاد هستند که هر زمان که قرص مصرف می کنند ، به آن متصل شوند. به یاد داشته باشید که مسدود کننده های کربوهیدرات فقط مقدار مشخصی را مسدود می کنند و بقیه مواردی که حمل می کنید وارد جریان خون می شوند و روند معمول را طی می کنند.

یک مکمل مسدود کننده کربوهیدرات به نظر می رسد یک قرص بسیار موثر برای کاهش وزن است. با این حال ، بهترین نتایج را تنها در هنگام ورزش ، رژیم غذایی سالم و سبک زندگی ایده آل می توان به دست آورد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *