نظرات 5 بازیکن ایرانی پس از ناکامی در لیگ ملت های والیبال/ مردم ما را ببخشند دیگر تکرار نمی شود.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی جلوا پس از بازی مقابل تیم ملی لهستان گفت: صد در صد دادیم اما نشد، به تیم ملی لهستان تبریک می گویم. البته این اتفاق نیفتاده و نخواهد شد. آنچه را که نیاز داشتیم از این دیدار به دست آوردیم و با کسب تجربه در دیدارهای بعدی شرایط را با این تیم و سایر تیم ها بهتر خواهیم کرد.

این بازیکن افزود: از تمام تلاش ها و حمایت های کادر فنی، مربیان، دوستان و مردم در فدراسیون والیبال تشکر می کنم. انشاالله اوضاع روز به روز بهتر میشه

اسماعیل نژاد: دست مردم را می بوسم.

همچنین امین اسماعیل نژاد پس از بازی تیم ملی ایران مقابل لهستان گفت: همه مردم گرم هستند. ما را ببخشید که در دیدار مقابل لهستان پیروز نشدیم. ما تمام تلاشمان را کردیم و تمام تلاشمان را کردیم. ما در پایان بازی تحت فشار بودیم اما گاهی اوقات این اتفاق نمی افتد.

وی افزود: مسابقه حساسی بود و جاهایی بود که می توانستیم جدول را به نفع خود برگردانیم، امیدوارم از این به بعد بتوانیم جواب محبت مردم را بدهیم، دست تک تک آنها را می بوسم. “من هستم

اسفندیار: شرمنده مردم هستیم.

امیرحسین اسفندیار درباره این دیدار گفت: ما یک بازی بالا و پایین مقابل لهستان داشتیم و با از دست دادن نتیجه شرمنده مردم شدیم.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی خوبی بود اما در ست اول شروع بدی داشتیم. در کل جلسه فوق العاده ای بود. تیم ایران در ست های دوم و چهارم به بازی برگشت اما در ست پنجم نتیجه را به حریف قدرتمند خود واگذار کردیم.

وی افزود: بازیکنان تمام تلاش خود را کردند اما این نتیجه ما را در مقابل مردم شرمنده کرد و از اینکه باعث رضایت مردم ایران نشدیم عذرخواهی می کنیم.

وادی: حیف شد.

محمد طاهروادی پس از شکست تیم ملی ایران مقابل لهستان در مرحله نهایی لیگ ملت های 2022 درباره این دیدار گفت: ما همه حمایت های ممکن را انجام دادیم اما لهستان بازی بهتری انجام داد و توانست برنده مسابقه باشد. حیف که نتوانستیم پیروز شویم و به نیمه نهایی برسیم.

وی افزود: یک ماه فرصت داریم تا اشتباهات و کمبودهای خود را جبران کنیم. امیدوارم در مسابقات جهانی قدرتمندتر باشیم. قطعا تمام تلاش خود را می کنیم تا نمایش بهتری داشته باشیم و نتایج بهتری بگیریم.

پاسور تیم ملی والیبال کشورمان گفت: لهستانی ها باتجربه تر از بازیکنان ایرانی بودند. در لحظاتی در جو بازی گرفتار شدیم و احساساتی بازی کردیم اما او احساساتی نشد.

سعادت: همه تلاش خود را کردند، اما نشد.

بردیا سعادت پس از شکست تیم ملی ایران مقابل لهستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت های 2022 درباره این دیدار گفت: بازی بسیار خوب، سخت و رقابتی داشتیم، همه بازیکنان جان خود را دادند، این یک بازی بود. بازی عالی است و من می گویم تیم لهستان خسته نیست.

وی ادامه داد: هر دو تیم به برد نزدیک بودند که هر دو تیم بسیار خوب بازی کردند. از بازیکنان تیم ایران خسته نباشید می خواهم چون دل و جان دادند.

تیم ملی والیبال ایران در پشت خط خاطرنشان کرد: همه بازیکنان با تمام قدرت بازی کردند اما متاسفانه نتوانستیم برنده شویم. ما هرگز از مسیری که در آن هستیم عقب نخواهیم نشست و به تلاش خود ادامه می دهیم و تلاش می کنیم تا در مسابقات آینده بهتر و قدرتمندتر باشیم.

تیم ملی والیبال ایران پس از شکست مقابل لهستان شماره یک جهان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت‌های 2022، علیرغم نمایش قابل تقدیر، از صعود به مرحله نیمه نهایی بازماند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید.