نقد و بررسی کوره چربی سوز – معجزه 15 دقیقه ای

شاید از خود بپرسید که برنامه کاهش وزن کوره چربی سوز چیست؟ خوب، برای یکی، این بسیار منحصر به فرد است زیرا به جای غرق کردن افراد در تمرینات قلبی طولانی و خسته کننده، این برنامه بر یک تمرین معجزه آسای 15 دقیقه ای تکیه می کند که کار را انجام می دهد. اگر به دنبال راه حل کاهش وزن هستید، این بررسی کوره چربی سوز را بخوانید تا ایده ای داشته باشید که کدام برنامه را برای خوش اندام شدن انتخاب کنید.

تمرین 15 دقیقه ای معجزه سه جزء اصلی دارد که عبارتند از شدت بالا، حجم و فرکانس و پیشرفت. این تمرینات بر تمرینات قدرتی و تمرین کامل بدن تمرکز دارند. نویسنده معتقد است که از طریق این تمرینات می توانید بدن خود را با افزایش متابولیسم در حال استراحت با عضله سازی و کاهش چربی بدن به یک کوره چربی سوز تبدیل کنید. این هدف این است که بدن شما به تنهایی کالری بسوزاند.

این برنامه به هیچ وجه نیازی به کاردیو ندارد، که احتمالاً برای اکثر افرادی که طرفدار دویدن نیستند، آرامش بخش است. شاید باورش برای برخی سخت باشد، اما به جای تمرینات هوازی، تمرین معجزه آسای 15 دقیقه ای آن را با وزنه برداری سریع و تکراری جایگزین می کند که هم قدرت و عضله می سازد و هم یک تمرین قلبی عروقی تمام بدن را به یکباره انجام می دهد.

این تمرینات به دو گروه تمرینات ترکیبی و تمرینات ایزوله تقسیم می شوند. تمرینات مرکب بیش از یک عضله را هدف قرار می دهد و بیش از یک مفصل را کار می کند، در حالی که تمرینات ایزوله یک عضله را هدف قرار می دهد و فقط یک مفصل را کار می کند. این برنامه شامل تمامی جزئیات این تمرینات به همراه توضیحات و تصاویر برای درک بهتر می باشد.

تمرین معجزه آسای 15 دقیقه ای شامل تمرینات متعددی مانند نشستن روی نیمکت، ردیف های خمیده، بالا انداختن شانه ها، پرس بالای سر، مگس های خمیده و بسیاری دیگر است. لازم نیست این تمرینات را در باشگاه انجام دهید. حتی بدون تجهیزات، می توانید این تمرینات را به راحتی در خانه انجام دهید، به عنوان مثال. ب. با قوطی سوپ و بطری های بزرگ لیموناد پر شده.

با این بررسی کوره چربی سوز، مشخص می شود که این تمرین معجزه آسا بسیار دقیق و موثر است. اگر به دنبال یک برنامه موثر هستید که به تلاش کمی نیاز دارد، پس باید این را در نظر بگیرید. تنها راهی که واقعاً متوجه خواهید شد که برای شما مفید است یا خیر این است که آن را امتحان کنید، پس چرا آن را امتحان نکنید.

رژیم لاغری سریع