نقش وزن بدن به یک برنامه مدیریت وزن منتقل می شود

حرکات وزن بدن … همانطور که از نامش مشخص است ، حرکاتی هستند که از وزن بدن خود برای افزایش قدرت ، انعطاف پذیری استفاده می کنند و در صورت استفاده صحیح و مطابق با رژیم غذایی سالم ، وزن را کنترل می کنند. پس از توضیح مزایا و معایب استفاده از حرکات وزن بدن در برنامه کنترل وزن ، ما به شما یک تمرین سریع ده دقیقه ای می دهیم که نمی توانید آن را کنار بگذارید.

پس چرا این نوع حرکات اینقدر محبوب هستند؟ خوب ، برای شروع می توانید آنها را در هر کجا انجام دهید. شما نیازی به تجهیزات تخصصی ندارید ، می توانید این کار را در هر زمان از روز انجام دهید ، نیازی به حضور در باشگاه بدنسازی ندارید و آنها واقعاً بسیار مثر هستند. آنها برای بهبود تعادل عالی هستند زیرا بیشتر حرکات شامل استفاده از هسته و سایر ماهیچه های مهم برای تعادل ، برای حفظ شکل خوب (چقدر خوب حرکت را کامل می کنید) در طول تمرینات است. علیرغم آنچه برخی ممکن است باور داشته باشند ، حرکتهای مختلف زیادی وجود دارد ، به این معنی که می توانید روال عادی خود را تازه نگه دارید. می توانید با اضافه کردن وزن به حرکات ، حرکات را سخت تر کنید یا فقط می توانید تکرارهای بیشتری را اضافه کنید. تکمیل یک حرکت به آرامی و تمرکز بر فرم به این معنی است که شما در واقع روی تمام ماهیچه های آن گروه تمرکز کرده اید ، چیزی که استفاده از وزن در ورزشگاه انجام نمی دهد ، به خصوص اگر از ماشین استفاده می کنید. فراموش نکنیم ، حرکات وزن بدن رایگان است.

نکته منفی این است که به دلیل استفاده از حرکات وزن بدن خود ، هرگز به سطوح شدت و قدرتی که در صورت استفاده از وزنه های آزاد انجام می دهید نزدیک نمی شوید. با این حال ، به عنوان بخشی از برنامه مدیریت وزن ، این کاملاً بی ربط است. افزودن یک عنصر تمرینات قدرتی و تمرینی به روال عادی که در درجه اول به دنبال کاهش وزن است به این معنی است که شما تنوع را اضافه می کنید تا بدن شما از ذخایر چربی خود به عنوان سوخت استفاده کند. بخشی از کلید استفاده از تمرینات کاهش وزن این است که بدن شما حدس بزند ، بدون اینکه اجازه دهید بدن شما به روال عادی شما عادت کند.

چیزی که در مورد حرکات وزن بدن دوست دارم این است که لزوماً اندازه آنها افزایش نمی یابد ، حداقل نه به همان صورتی که وزنه های آزاد افزایش می یابد. البته اگر هدف شما بزرگ شدن است ، باید از وزنه های آزاد استفاده کنید و اگر از حرکات وزن بدن استفاده می کنید ، آنها را برای سخت تر شدن ، اضافه کردن وزن و غیره اصلاح کنید. ، احتمالاً نمی خواهید اندازه اضافه کنید ، اینجاست که تمرین با استفاده از وزن بدن خود بسیار مفید است. می تواند قدرت را بدون اندازه افزایش دهد.

بنابراین یک تمرین ده دقیقه ای ، ساده است و می توان آن را در هر مکانی انجام داد. به یاد داشته باشید که قبل از آن گرم شوید:

فشار دهید: خوب یا روی زانو (2 ست 20/15)

آهن – روی بدن خود در حالت فشار ، اما روی ساعد خود دراز بکشید (60 ثانیه نگه دارید)

نشسته: معمولی یا با زانو بالا یا بازوها دراز (2 ست 20/15)

اسکوات واتس: مانند اسکوات اما با پاهایی پهن تر از شانه ها (2 ست 20/15)

کوهنورد – در موقعیت فشار زانو را به سر خود بیاورید (2 ست 15 تایی)

صفحه جانبی: مانند صفحه ، اما با یک بازو در زمین و بدن طرف (45 ثانیه در هر طرف نگه دارید)

فشار معکوس: مانند فشار ، اما با پاهای راست و بدن بالا (2 ست 15 تایی)

تغییرات زیادی در این حرکات وجود دارد ، بنابراین اگر می خواهید آنها را آسان تر ، سخت تر یا نسخه نمایشی می خواهید ، اینترنت را بررسی کنید. بسته به سایر تعهدات و سطوح ورزشی ، این تمرین را سه تا پنج بار در هفته انجام دهید. تمرین قبلی باید حدود 10 دقیقه طول بکشد. برای حداکثر اثر ، این کار را قبل از صبحانه انجام دهید ، به این ترتیب غذای باقی مانده در معده را می سوزانید و بدن شما را مجبور می کند ذخایر چربی را به عنوان سوخت بسوزاند. شما همچنین برای یک روز عالی آماده خواهید شد. بعد از یک صبحانه سالم احساس خوبی خواهید داشت! وقتی این تمرین را درست انجام دادید ، آن را تغییر دهید ؛ بدن شما پس از حدود 8 هفته به کاهش تمرینات بدن شما عادت می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *