نماز عید فطر وحدت آفرین است


به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، حجت الاسلام حجت الله اسماعیلی امام جمعه قرچک در خطبه های نماز عبادی سیاسی وحدت آفرین عید سعید فطر اطهار کرد: نماز عید فطر و عید قربان هم عبادی و هم سیاسی است زیرا از این دو نماز به عنوان نماز وحدت آفرین نامبرده می‌شود.

وی ضمن تبریک روز عید سعید فطر، گفت: امروز عید کسانی است که روزه‌اش را خدا پذیرفته و در نماز عید سعید فطر شرکت کرده است.

امام جمعه قرچک افزود: هر روزی که انسان دچار گناه نشود آن روز عید است، امیدوارم عید سعید فطر امسال آخرین رمضان عمر ما و شما بندگان مؤمن نباشد، از خدا می خواهم تمام گناهان ما را ببخشد و عبادات ما را در این ماه عزیز قبول کند.

اسماعیلی در ادامه تصریح کرد: نتیجه حمایت از دین خدا عزت، استقلال و آزادی را در بردارد، باید ایمان و اعتقاد خود را در مسیر حق محکم کنیم، از باطل دور باشیم و از حق دفاع کنیم، در زیر پرچم ولایت باشیم و از ولایت و خیمه رهبری دفاع کنیم، پیروزی و عزت ما در گرو حمایت از ولایت است، حاج قاسم سلیمانی را الگوی حمایت از رهبر سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

وی در پایان گفت: نماز عید فطر بعد از یک‌ ماه مجاهدت بندگی به درگاه حق برگزار می شود، حضور مردم در کنار یکدیگر در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر برگزار شدن نماز عبادی سیاسی عید سعید فطر، مشت محکمی بر دهان استکبار و دشمنان نظام و معاندین است.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید