نمایشگاه «تعهد سرخ، از حجره تا سنگر» سازمان بسیج طلاب تهران افتتاح می‌شود


حجت السلام و المسلمین محمد محمودزاده مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار فارس در تهران اظهار کرد: ما در چهارم خرداد ماه، کنگره ملی 4000 روحانی کشور را در مصلی قدس شهر قم برگزار خواهیم کرد که مهمان و سخنران ویژه این برنامه حجت الاسلام رئیسی، رئیس جمهور محترم کشورمان خواهند بود.

وی گفت: در یادوارده شهدای روحانیون تهران، حجت الاسلام صادقی نماینده ولی فقه در سپاه قول داده بودند که در 4 خرداد ماه، مرحله دوم این یادواره با عنوان «کنگره ملی روحانیون شهید» برگزار شود که اکنون در حال انجام اقدامات مقدماتی برای برگزاری این کنگره هستیم.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون تهران بزرگ اذعان داشت: روز 31 اردیبهشت ماه در مصلی قدس قم، نمایشگاه «تعهد سرخ، از حجره تا سنگر» سازمان بسیج طلاب و روحانیون تهران افتتاح خواهد شد و تا روز دهم خرداد ماه ادامه خواهد داشت که این نمایشگاه پیش مقدمه ای برکنگره ملی چهار هزار روحانی کشور میشود.

 

وی همچنین در رابطه با موضوع نمایشگاه گفت: این نمایشگاه محصولات فرهنگی در رابطه با ۴۰۰۰ شهید روحانی کشور و همچنین یک سیر نمایشگاهی از شهدای دوران مشروطه، شهدای انقلاب اسلامی، شهدای ترور، شهدای دفاع مقدس، شهدای جبهه مقاومت، شهدای مدافع حرم، شهدای طلاب و شهدای روحانی جهادگر سلامت، عوامل کمک های مؤمنانه و گروه های جهادی؛ به دید عموم خواهد گذاشت.

حجت الاسلام محمودزاده همچنین در ادامه افزود: روز 30 اردیبهشت ماه در ضلع غربی حرم مطهر حضرت امام (ره) اجتماع بزرگ سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) را خواهیم داشت که روحانیون بسیجی تهران به شکل فعال در این گردهمایی حضور خواهند داشت.

وی بیان کرد: حدود 400 گردان در این گردهمایی حضور خواهند داشت که ما مکلف هستیم برای هر گردان، یک روحانی بسیجی برای امر تبلیغ تامین کنیم. همچنین به شکل افتخاری یک گردان روحانی بسیجی تبلیغی، حضور خواهد داشت که بالواقع این گردان سردمدار روحانیون بسیجی می شود.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید