"نمایش پخت بزرگ بریتانیا": من عاشق دم اسبی نوئل فیلدینگ هستم

“نمایش پخت بزرگ بریتانیا”: من عاشق دم اسبی نوئل فیلدینگ هستماز زمانی که نوئل فیلدینگ برای اولین بار وارد شد نمایش نان بریتانیایی بزرگ چادر ، او ما را با انتخاب مد شگفت انگیز خود شگفت زده کرده است. او به ما کفش های پاشنه بلند ، کاپشن های وحشتناک و ناودانی های Dan Flashes-esque داد. با این حال ، هیچ چیز نمی تواند من را برای کاری که فیلدینگ در این هفته انجام داده بود آماده کند نمایش نان بریتانیایی بزرگ در نتفلیکس

نوئل فیلدینگ موهایش را داخل دم اسبی کشید!

بله ، دم اسبی! دم اسب مانند دم اسب است. دم اسبی مانند مدل مویی است که موهای با طول های مختلف را با کش کش بد به عقب می کشد. دم اسبی مانند نحوه پوشیدن موهای من هنگام خروپف در کلاس آنلاین در خانه است. نوئل فیلدینگ این کار را کرد چه کسی – کدام! کمدین انگلیسی و نمایش نان بریتانیایی بزرگ مجری در واقع موهای سیاه زاغ معروفش را برای یکبار از روی صورتش برداشت! و من فقط می گویم: من عاشق دم اسبی نوئل فیلدینگ هستم. باید آن را بسیار مخلوط کند.

از آنجا که نوئل فیلدینگ با او در صحنه کمدی بریتانیا ظاهر شد بوش توانا ، او به خاطر کمد لباس های عجیب و غریب و تعهد خود به درخشش سنگی معروف بود. مد فیلدینگ به سادگی بخش مهمی از شخصیت او است. تا آنجا که مدتی است با همان ظاهر نمادین مو گیر کرده است: موهای بلند با چتری بلند و پهلوهای بلند با شلوار تیره و پیراهنی با رنگ بسیار تنگ. سالهاست که می توانید آن را تنظیم کنید نمایش نان بریتانیایی بزرگ متوجه می شوید که از لباس عجیب و غریبی که فیلدینگ آن هفته برای چادر انتخاب کرده بود ، شگفت زده می شوید. اما همیشه پیراهنی بود که فیلدینگ از آن لذت می برد. با این حال ، این هفته ، او واقعاً عمیق شد و دم اسبی را برای اولین بار معرفی کرد.

باور کنید یا نه ، اما این اولین بار در سال جاری نیست که فیلدینگ مانور خطرناک جمع آوری تمام موهای خود را در یک نوار الاستیک آزمایش می کند. با نگاهی سریع به اینستاگرام مشخص می شود که او در فوریه آن را امتحان کرده است. او به وضوح مجذوب او شده بود تا صخره ای بپوشد نمایش نان بریتانیایی بزرگبه

من شخصاً نوئل را دوست دارم و موهایش به عقب کشیده شده است. به نظر می رسد زیبا و در عین حال راحت است. داوران بارها اشاره کرده اند که این هفته در چادرها بسیار گرم بود ، منطقی است که فیلدینگ بخواهد موهای خود را از صورت و گردن خود جدا کند. همچنین نشانه های پیشرفت را در کمدین نشان می دهد. هجده ماه گذشته ما را بطور برگشت ناپذیری تغییر داده است. اگر برای نوئل فیلدینگ این بدان معناست که او بیشتر به بستن موها علاقه دارد ، صادقانه بگویم که این زیبا ترین تغییر ممکن است.

دم اسبی نوئل قطعاً در ابتدا آزاردهنده بود ، اما به سرعت برای من بزرگ شد. متفاوت است. ظریف است. بیشتر از همه ، موهای نوئل فیلدینگ است. او می تواند هر کاری که می خواهد با آن انجام دهد.

برو دم اسبی نوئل ، زاپ!

تماشا کردن نمایش نان بریتانیایی بزرگ در نتفلیکسدیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *